Biohackers. Darmowe próbki mefedronu. Martwe krople

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
29
Reaction score
19
Points
8
Jak piękne brązowe kryształy o normalnej wielkości, o zapachu l mdma, trochę szczelnego zamka i wiśni. Niska dawka 30 mg w nosie, ma bardzo dobre efekty stymulujące, gładkie po blasku. Żadnego kaca! Dla mnie idealna rzecz. Następnego dnia zrobię raport o wysokiej dawce, może dzisiaj! Weźmy jeszcze trochę tego towaru.😎
 

Sibylle

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 25, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Witam, jestem Michael, myślę, że darmowa próbka przyszła w sobotę, ale nie. Shit. Mam nadzieję, że nadejdzie w poniedziałek i za zakup 10. 4-MMC mam DHL PACKETSTATION. Żegnam miłego weekendu.P.S. Mam nadzieję na dobre Buisenes.
 

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Aug 9, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Czy możesz wysłać próbkę do români?
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Pracowałbym dla ciebie w Nowym Jorku za niewielki procent substancji. Pracowałbym nad budowaniem zaufania. Jest tu ogromny niewykorzystany rynek.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
406
Reaction score
199
Points
43
Zespół BB poszukuje nowych pracowników.

Wymagania:
- Odbiór martwej kropli mefedronu w ilości 50g (minimalna partia na starcie).
- Zapakowanie 25 paczek po 2 g każda.
- Ukryć 25 martwych kropli w bezpiecznych lokalizacjach.

Warunki:
Wymagany depozyt w wysokości 100 €
Po sprzedaży produktu wykonawca otrzyma 15 euro za każdą sprzedaną martwą kroplę.
15*25=375 euro +100 euro depozytu.


Praca jest zawsze dostępna. Zarabiaj z nami od 300 euro dziennie, poświęcając zaledwie kilka godzin. Zainteresowanych proszę o kontakt w wiadomościach prywatnych. @HEISENBERG @Madre
 
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
406
Reaction score
199
Points
43
Co to znaczy, że jest dla każdego, czyż nie?! Dostałem ofertę pracy i jestem w Wielkiej Brytanii. 🤷🏼‍♂️
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Fed? Lol, pytam tylko, czy dostarczą mi też klientów do dostarczenia. Wydaje mi się, że tak to działa. Nie jestem pewien, czy rozumiem, jak oni to robią. Powiedzieli, że zarobię do 300 euro dziennie, więc pytałem, jak to możliwe? Czy oni składają zamówienie, a ja dostarczam produkt? Fed lol Jestem na scenie od 2014 roku, nie potrzebuję twojego gówna, kiedy zadaję im pytanie. O tym, jak to działa
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Czy sprzedajecie do USA czy nie? Może chcesz również kupić
 

lisdedal

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Aug 7, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Mam nadzieję, że możemy liczyć na próbki i rozmowę o współpracy w zakresie usług reklamowych?😈
 

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
czy możesz wysłać darmowe próbki do brazylii?
 

Belzébuth

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Czy masz martwą kroplę we Francji? Czy mogę prosić o darmową próbkę miau.
 

paramonov

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Biohackers wysłał mi hojną bezpłatną próbkę 4MMC. Dostawa była szybka. Zaniosłem ją do getyourdrugstested.com i poddałem testom FTIR. Jest czysty. Przekonaj się sam, słowo kodowe to "Saskatoon
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
To ciekawe, mój wyglądał nieco inaczej, na tej stronie są 4 różne zdjęcia z tego samego dnia i wyglądają inaczej od siebie. tylko 2 przypominają moją próbkę.

Jestem w 100% pewien, że to, co miałem, nie było mefedronem, a jeśli tak, to było to najgorsze 4mmc, jakie kiedykolwiek zrobiłem, było słabsze niż brudne 3cmc.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
aktualizacja:

Przeczytałem ich FAQ i ich maszyna FTIR nie może odróżnić strukturalnie podobnych analogów od nowych lub rzadkich substancji, których nie ma w ich katalogu (jak na przykład 4mec, który jest bardzo rzadki).

Więc ten test tak naprawdę niczego nie udowodnił, musi być fałszywym wynikiem.

Ten śmieć nie może być mefedronem, który przypomina 4mec we wszystkich swoich aspektach i nie zbliża się nawet do 40% czystego mefedronu.
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
78
Reaction score
48
Points
18
Dobra, stary! Czy naprawdę konieczne jest napisanie 100 wiadomości o tym, jak produkt od BioHackers, który otrzymałeś ZA DARMO, nie zaspokoił Twoich potrzeb? Rozumiemy, nie otrzymałeś tego, czego chciałeś, ale czy jesteś w stanie narzekać na rzeczy, które dostałeś ZA DARMO? Jeśli zawsze chcesz rzeczy najwyższej jakości i dostajesz to, o co prosisz, zawsze ma to swoją cenę. Śmiało i znajdź sobie sprzedawcę, który dostarczy ci rzeczy, które cię zadowolą. Zespół BioHackers jest już wystarczająco hojny, rozdając darmowe próbki dla wszystkich na forum, a ty tutaj narzekasz na to. Weź się w garść człowieku i daj sobie spokój ze swoją niewyjaśnioną frustracją.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
Tak, ponieważ jest to oszustwo, czego nie rozumiesz?

To było hojne z ich strony, że wysłali dużą próbkę, ale nie powinni sprzedawać tego jako mefedronu, skoro nim nie jest.

Robię to dla ludzi, którzy nie mogą się doczekać, aby coś kupić, chciałbym, aby ktoś zrobił to dla mnie, gdybym chciał kupić dobry PRAWDZIWY produkt. gdybym to kupił, byłbym wściekły, co robię, starając się zapobiec utracie pieniędzy.

Jestem zaangażowanym recenzentem, pomogę innym uczciwym sprzedawcom, którzy sprzedają to, co reklamują.

Czy to znaczy, że jeśli chcę rzeczy najwyższej jakości i dostanę to, o co proszę, będzie to miało cenę 🤣🤣🤣

, więc będę musiał zapłacić więcej za coś, co już powinienem dostać?

jeśli jest reklamowany jako 4mmc, to powinien być 4mmc.

robię to dla użytkowników

niektórzy ludzie już są rozczarowani, ponieważ chcieli dostać produkt, który jest reklamowany, a nie jakiś ledwo działający analog.

i tak, znajdę sprzedawcę, który zaspokoi moje potrzeby i z radością będę go promował i kierował do niego klientów. :)
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
78
Reaction score
48
Points
18
Doskonale rozumiem o co ci chodzi, nie martw się. Ale czy to, kurwa, konieczne, aby codziennie zostawiać dziesiątki komentarzy? Zostaw recenzję, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i daj odpocząć klawiaturze dla odmiany.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Amfetamina w czystej postaci stała się nieopłacalna w sprzedaży dla europejskich producentów z wielu powodów, z których głównymi są trudności z uzyskaniem BMK w dzisiejszych czasach, a także alternatywna produkcja metamfetaminy z tych samych surowców, co pozwala uzyskać większy zysk. Jedynym sposobem, w jaki amfetamina może być obecnie dostępna na rynku, jest jej rozcieńczenie.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
w latach 2008-2010 był to projekt RC

weedwholesale

na całym świecie z Wielkiej Brytanii i Łotwy

Cristalius 3,4 MMC

czysta jakość klasy A
 
Top