Biohackers. Darmowe próbki mefedronu. Martwe krople

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Pracowałbym dla ciebie w Nowym Jorku za niewielki procent substancji. Pracowałbym nad budowaniem zaufania. Jest tu ogromny niewykorzystany rynek.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
406
Reaction score
199
Points
43
Zespół BB poszukuje nowych pracowników.

Wymagania:
- Odbiór martwej kropli mefedronu w ilości 50g (minimalna partia na starcie).
- Zapakowanie 25 paczek po 2 g każda.
- Ukryć 25 martwych kropli w bezpiecznych lokalizacjach.

Warunki:
Wymagany depozyt w wysokości 100 €
Po sprzedaży produktu wykonawca otrzyma 15 euro za każdą sprzedaną martwą kroplę.
15*25=375 euro +100 euro depozytu.


Praca jest zawsze dostępna. Zarabiaj z nami od 300 euro dziennie, poświęcając zaledwie kilka godzin. Zainteresowanych proszę o kontakt w wiadomościach prywatnych. @HEISENBERG @Madre
 
View previous replies…

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Czy to oznacza, że będziecie wysyłać do USA i czy macie już tutaj klientów?
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Fed? Lol, pytam tylko, czy dostarczą mi też klientów do dostarczenia. Wydaje mi się, że tak to działa. Nie jestem pewien, czy rozumiem, jak oni to robią. Powiedzieli, że zarobię do 300 euro dziennie, więc pytałem, jak to możliwe? Czy oni składają zamówienie, a ja dostarczam produkt? Fed lol Jestem na scenie od 2014 roku, nie potrzebuję twojego gówna, kiedy zadaję im pytanie. O tym, jak to działa
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8

matmotoken

Don't buy from me
New Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 2, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Cześć, jestem nowym użytkownikiem
Jak mogę otrzymać bezpłatną próbkę?
(Słowacja)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
alpha pvp

try lub mdpv

to się nazywa superkoks
mtv )))
 

Xplodernitrate

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Widzę, że wszyscy ci ludzie narzekają na otrzymywanie próbek...
Cóż, mam szczęście do tych ludzi, ponieważ niestety zapłaciłem za 100 g około 2 miesiące temu, a biohackers nigdy go nie wysłał, trzymał mnie w depozycie aż do drugiego dnia, kiedy w końcu anulowałem go za tak długie oczekiwanie.

Początkowo powiedziano mi, że mają tam przedmiot, a potem nagle już go nie mieli i musiałem czekać, aż zsyntetyzują więcej, w międzyczasie widzę, jak ludzie otrzymują próbki i publikują tutaj, myślę teraz, że na pewno nie może wysyłać tych próbek do ludzi, ponieważ zapłaciłem za moje przedmioty i otrzymuję leczenie oczekujące, byłem tak wkurzony ...

Widząc wszystkie te recenzje dotyczące złych produktów, jestem naprawdę wdzięczny, że nie czekałem dłużej na pojawienie się śmieci,

W przypadku mocno reklamowanego sprzedawcy przez zarząd można oczekiwać znacznie lepszej obsługi, absolutnie przerażającej.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
Przykro mi to słyszeć, ale właśnie o to mi chodziło pisząc te wszystkie komentarze, aby ostrzec ludzi.

Jeśli sprzedawca wysyła tak zły produkt, który nie jest nawet tym, co jest reklamowane, coś jest nie tak.

Wysyłają to 2g do wszystkich od prawie roku, może kupili dużą ilość gównianego analogu, bardzo dobrze wiedzą, co mają i chcą, żeby to zniknęło, więc je rozdają.

cieszę się, że odzyskałeś pieniądze i mam nadzieję, że jesteś zadowolony ze swojej decyzji, zaufaj mi, nie przegapiłeś.
 

augustozero

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, możesz wypróbować miasto Ateny w Grecji, mogę ułatwić ci grę tutaj
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
1.8 za darmo, super szybko, do Hiszpanii. Ładny kamuflaż, jakby niewidoczny. Czy Frost czas spróbować 4mmc (w teorii). Ten lek JEST straszny, tak 30 mg w kawie i 20 w jednej linii szacunkowej, funkcjonalnej. Ale nie jak na haju. Później wieczorem próbuję kilku linii 60 MG, i tak, niezły haj, jak jakiś rodzaj mdma zmieszany z kokainą, ale tak krótki, może 15 minut, i straszne pragnienie. Luky my grifriend gobserious and tell stop with that. Maibe IS nices to tale 100 MG oral, and. Have a trip of this, bit in lines, I trip out with the craving of this. Próbowałem tylko 3fmc, mówiąc o katynonie, ale 3fmc ma mniej euforii, ale więcej szacunków seksualnych i mniej łaknienia. Te linie tak sprawiają, że jesteś wysoki, ale tak krótki efekt. I widzę redosificate stack stinulant, prawdopodobnie przy wszystkim, czego używam ... Poświęcam to i mówię, ale prawdopodobnie 200 lub 150 I zaczynam odczuwać nadmierne szacunki, bruksizm. Jestem tak wrażliwy na stymulanty. A na koniec byłem senny, co bardzo mnie zaskoczyło, ponieważ jeśli używam anfetaminy, nie śpię całą noc ze 100 MG... Jak niemożliwe. To było coś fajnego. Kupiłem 1 gran 4mmc od renomowanego sprzedawcy z Hiszpanii. I jest analizowany z WE, próbuję go i mówię, czy jest taki sam. Ponieważ dzisiaj czuję się trochę źle, ale może dlatego, że wczoraj wprowadziłem mikrodawkę amanita muscaria, która pomogła mi zasnąć i może to uczucie, które mam dziś rano. Albo maibe JEST normalne w 4mmc, czytałem, że myślę, że jest toksyczny, jak piros I kath JEST toksyczny, nie musi być złym sinthrtides lub bull shit IS jej naturalne, ale 3fmc nie sprawi, że poczuję się w ten sposób następnego dnia. Zaktualizuję, kiedy spróbuję innych 4mmc.

Jest tak samo z głodem i krótkim efektem, chcę, aby 4mmc miało dłuższy efekt, a haj był dłuższy, ale gówno było strasznie krótkie, ładne wysokie vit strasznie krótkie. Rozumiem, że ludzie jedzą to kompulsywnie.

Muszę poczytać więcej o ifinuse. Na przykład nie rób linii i używaj jak stonacal. Ale gówno, jeśli to powoduje tego kaca, myślę, że to nie jest mój narkotyk, ponieważ wczoraj użyłem małych dawek i normalnie nie czuję kaca nigdy z niczym, i czuję się jak mój nos podrażniony.

Defendih biohakers moja intuicja mówi mi, że jest dobry 4mmc lub inny kationen, wygląda ładnie, trochę pali, ale myślę, że nie jest moim lekiem 4mmc lub muszę użyć w inny sposób, jak jedna dawka, w kapsułce. Maibe, jak mówię, czuję się źle, ponieważ mikrodawka amanity.

Dobre tak lub tak, przyjemne uczucie substancji. Zły JEST krótki efekt i głód, mniej więcej jak kokaina. Dobrą rzeczą dla mnie była możliwość spania po użyciu. To był główny cel tego narkotyku.

Rzeczywiście, kiedy próbuję innych analizowanych mefedronów i zgłaszam.
 

Spikkels

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
You Guys mają A-PVP A-PHP A-PIHP na sprzedaż?
 

shoxxd

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 12, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Cześć przyszedłem tutaj z Glitchy i chciałem wiedzieć, jak przyjąć zamówienie wiele pozdrowień z Niemiec <3
 
Top