Metody ekstrakcji efedryny z tabletek

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Oddzielenie ibuprofenu od pseudoefedryny powinno być dość proste, ponieważ ibuprofen jest kwasem karboksylowym, podczas gdy pseudoefedryna jest aminą. Pseudoefedryna będzie rozpuszczalna w kwaśnej wodzie, podczas gdy ibuprofen nie. Jeśli pka ibuprofenu mieści się w przedziale 4-5, będziesz potrzebował raczej kwaśnego roztworu, aby przekształcić większość ibuprofenu w jego wolną formę kwasową; pH 3 powinno wystarczyć. Tak niskie pH można łatwo osiągnąć za pomocą kwasu solnego (kwasu muriatowego). Glikol polietylenowy jest polimerem rozpuszczalnym w wodzie, można wyekstrahować pseudo z wody za pomocą eteru lub eteru naftowego.
 
Last edited by a moderator:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Czy jest to to samo dla Paracetamolu czy ASS?
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Mój ulubiony Actifet nie jest produkowany i kupiłem inne tabletki o przedłużonym uwalnianiu, kiedy napełniłem je alkoholem, okazało się, że to taki bałagan,

Skrobia... Pomyślałem i ugotowałem tę owsiankę w 5% kwasie siarkowym, myśląc, że można przekształcić skrobię w glukozę i o bogowie, owsianka zamieniła się w płyn( zdjęcie 2)

Następnie przefiltrowałem wszystko i dodałem wodorotlenek sodu, a dziwna plastikowa substancja wypadła, którą zebrałem (zdjęcie 3) smakuje gorzko jak efedryna. co to może być? plastyfikatory?
 

Attachments

  • RvIX6gz5Pu.jpg
    RvIX6gz5Pu.jpg
    57.7 KB · Views: 341
  • IdqCPx9cmL.jpg
    IdqCPx9cmL.jpg
    159 KB · Views: 339
  • Fxuza17cBI.jpg
    Fxuza17cBI.jpg
    195 KB · Views: 339

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Masz szlam. Nie będzie zupy! (Zupa=psuedo)
Do większości tabletek nie można używać alkoholu. 1 ml alkoholu aktywuje coś, co przekształca psuedo w chlorek sodu i tworzy nieskończoną ilość gakk.
Woda również aktywuje to gakk, więc zapomnij o używaniu wody jako rozpuszczalnika lub freebasing out psuedo. Znalazłem tylko jedną metodę i waham się ją opublikować, ponieważ twórcy gakk i pigułek również czytają te fora i zmienią swoją formułę, aby zwalczyć wszelkie sukcesy tajnych chemików.
Sekretem jest jednak mycie niechlorowanym środkiem do czyszczenia części hamulcowych. Dostępny w Walmart lub dowolnym sklepie z częściami samochodowymi w dowolnym kraju.
Spryskać pastylkę i pozostawić na 15-20 minut lub dłużej. Przefiltruj masę tabletek i wyrzuć płyn. Powtarzaj ten krok, aż w płynie do mycia nie będzie już żadnych zanieczyszczeń ani olejów.
Teraz możesz rozpuścić masę pigułki w ksylenie, eterze lub heksanie, jeśli możesz go zdobyć. Środek do czyszczenia elektroniki QD to głównie heksan, ale nigdy nie używałem go do gazowania. Przefiltruj i odparuj rozpuszczalnik lub dodaj roztwór wodorotlenku sodu, jeśli potrzebujesz wolnej zasady do redukcji brzozy. Wydajność to stale 90%+ BARDZO czystego psuedo.

Środek do czyszczenia części hamulcowych rozpuszcza wszelkie zanieczyszczenia i dodatki. Właściwie rozpuszcza wszystko oprócz psuedo. Wypróbuj go najpierw na kilku tabletkach, ponieważ nie wypróbowałem go na wszystkich markach i formułach, ale jeszcze się nie zawiodłem. Mam pigułkę pewnej marki, którą dostaję i mogę umyć dwa razy środkiem do czyszczenia części hamulcowych i użyć masy pigułki tak, jak jest w redukcji kwasu jodowodorowego, ponieważ wszystko, co pozostawia, to czyste psuedo. Żadnych wrzących rozpuszczalników!!!

Wypróbuj i zobacz i powodzenia przyjaciele.
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Tak, masz rację, to jest gakк + skrobia, przetworzyłem tabletki bezwodnym metanolem i skrobia pozostała na filtrze, ale wraz z pseudo przeszedł gakk, spróbuję potraktować heksanem
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jaką markę wybrać? Tak bardzo różnią się składnikami. @Nacho
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Wygląda na to, że wolna zasada pseudoefedryny krystalizuje w temperaturze pokojowej.
 

Attachments

  • fd2AtkgxiX.jpg
    fd2AtkgxiX.jpg
    711.9 KB · Views: 328
  • OIlAwTi4r9.jpg
    OIlAwTi4r9.jpg
    793.4 KB · Views: 330

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1

Witam, powiem krótko i przepraszam za niezrozumienie, ale w metodzie 2, krok numer 10, co jest doprowadzane do wrzenia? Ksylen czy mieszanina alkoholu izopropylowego i benzyny ciężkiej?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Witaj, @The chef. Musisz dodać 50 ml ksylenu do mieszaniny ekstraktu alkoholu i benzyny po kroku 8 i wykonać krok 10. Czy teraz rozumiesz?
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
@G.Patton czysty chlorowodorek pseudoefedryny, jak mogę wyodrębnić ten lek?

IBUCOLD-C 200 mg/30 mg/300 mg tabletki powlekane
Do stosowania doustnego.
- Substancja czynna: Każda tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny i 300 mg kwasu askorbowego (witamina C).
- Substancje pomocnicze: Wodorofosforan wapnia (bezwodny), kroskarmeloza sodowa, celuloza mikrokrystaliczna (PH101), koloidalny dwutlenek krzemu, powidon K30, talk, uwodorniony olej rycynowy, celuloza mikrokrystaliczna (PH 112), Opadry AMB II 88A 230032 Orange [alkohol poliwinylowy, dwutlenek tytanu (E171), talk, żółcień pomarańczowa FCF Aluminum Lake (E110), monokaprylan glicerolu, laurylosiarczan sodu].
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Czy zapoznałeś się już z tym tematem?
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
tak, zapytałem ponownie, ponieważ istnieje różnica w nazwie leku, dziękuję
 

carbon_hydrogen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Czy mogę użyć tego do Ibuprofenu + Pseudoefedryny? I czy mogę użyć Nafty zamiast Naphty?
 

luci007

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć przyjaciele
Potrzebuję pomocy!!!
Jak usunąć pseudoefedrynę z tabletek antyhistaminowych?!
Czy jest jakiś film edukacyjny na ten temat?
Dziękuję
 

broken_sharded

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Co sądzisz o użyciu niechlorowanego środka do czyszczenia hamulców, aby pozbyć się wszystkich niechcianych materiałów, pozostawiając tylko Pseudo HCL. Jedna z tych wiadomości mówi, że to działa, ale jestem sceptyczny. Jeśli tak, to wolałbym użyć tej metody.
 

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Mogę się mylić, ale uważam, że bezchlorowy środek do czyszczenia hamulców nie działa. Zawsze myślałem, że chodzi o czerwoną puszkę, ponieważ zawierała trichloroetylen. Nie sądzę, żeby to nawet działało w dzisiejszych czasach, niezależnie od tego, co można przeczytać tutaj. Mogę się jednak mylić????
 

None

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 18, 2022
Messages
31
Reaction score
6
Points
8
Witam, to jest świetne, ale w drugiej metodzie nie zrozumiałem płukania z mek, część 12, po filtrze, czy powinienem połączyć roztwór z mek i podgrzać go?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Nie, tylko czysty MEK przez lejek z osadem chlorowodorku efedryny w celu jego przepłukania.
 

Gawer

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy mogę używać nahco3 zamiast na2co3?
 

Cheerbushe

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Nie mam MEK do płukania pseudo HCL. (Procedura 12) Czego powinienem użyć zamiast MEK?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Wypróbuj butanon. Nazwa MEK w języku Iupac
 
Top