Synteza mefedronu (4-MMC) [2B4M, octan etylu, metyloamina HCl]

c01db100d_india_mephedron

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Czy możemy zastąpić

MA HCI na
METYLAMINA (mono) 40%
Nr CAS: 74-89-5

Zamówione

2-Bromo-4-methylpropiophenone 1451-82-7
Octan
NaOH
Aceton


Powiedz mi, czy potrzebujemy czegoś więcej?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Tak, mogę i nie potrzebuję niczego więcej
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
🤔 Więc jakiś domorosły chemik robi chlorek metylazanu i czyści go tak dobrze, że po uwolnieniu metyloaminy będzie on czystszy niż 40% roztwór metyloaminy SIGMA ALDRIDGE? Przepraszam, od piątku wypiłem uncję kokainy, ale cholernie trudno mi w to uwierzyć. Robiłem to kilka razy, używałem chloroformu i destylowanego metanolu, aby to oczyścić i nie było nawet w pobliżu 90% czystości.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Czy możesz opisać swój punkt widzenia innymi słowami? Nie jestem pewien, czy nie złapałem tam ironii :)
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Ile frebasee straciłeś podczas mycia wodą?
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
dlaczego używać metyloaminy hcl zamiast 40% w wodzie?
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Używam HCL zamiast AQ, ponieważ zazwyczaj AQ nie są tak dobrej jakości.
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Powiedz nam więcej. Jeśli deprotonujesz th3 hcl w rozpuszczalniku, to produkty znajdują się w rozpuszczalniku. Sól, przede wszystkim może trochę wody? Więc musisz używać aparatu do suszenia i bezpośredniego wstrzykiwania gazu, zamiast nasycać roztwór? W przeciwnym razie jest pełen soli, nieosiągniętego produktu, a teraz jest mokry, co nie miałoby znaczenia, gdyby rozpuszczalnikiem była woda, ale zrujnowałoby nasycony roztwór metanolu. Czy czegoś mi brakuje?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Generalnie masz rację, takie a nie inne działanie nie jest w pełni poprawne i było ryzykowne, ale to pierwszy krok do osiągnięcia lepszej wydajności, dlatego podzieliłem się swoim doświadczeniem - niektórzy mają problem z uzyskaniem dobrego produktu aq 40%, a te kroki są łatwiejsze i bardziej wydajne - więc przynajmniej mogę uwierzyć, że to lepsza droga dla tych, którzy mają problemy z uzyskaniem jakiegokolwiek "dobrego produktu". Ale oczywiście pozostają produkty reakcji. Wciąż nie pomyślałem jak się ich pozbyć, zamiast tego myślę, aby zademonstrować łatwiejszy sposób przygotowania aq40% z hcl i zrobić wszystko w jednym kroku syntezy (aby uzyskać 4mmc) lub użyć gazu bezpośrednio, jak powiedziałeś podczas reakcji.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Zostałem stworzony w ten sposób, że wszystkie chemikalia są czyste na pewno, kiedy rzucam metyloaminę hcl i mieszam cały olej bez zmiany koloru szkło jest gorące, ale olej jest zielony. Byłem 4 razy, wrzuciłem kwas do zamrażarki i następnego dnia filtruje to, co otrzymuje, to proszek do wypalania oczu, myślę, że to do 2b4m ...
Zostałem zrobiony w ten sam sposób, wszystkie chemikalia są na pewno czyste, kiedy wrzucam metyloaminę hcl i mieszam cały olej bez zmiany koloru szkło jest gorące, ale olej jest zielony. 4 razy wrzuciłem kwas do zamrażarki i następnego dnia filtruje to, co otrzymuje, to proszek wypalający oczy, myślę, że to do 2b4m ...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nigdy nie miałem pieczenia oczu, ale może to sugerować tahts 2b4m tam, ale dlaczego nie jestem pewien?
Może spróbuj rekrystalizować 2b4m jako pierwszy i zobacz wynik.
możesz też dać trochę więcej czasu na reakcję egzotermiczną, w sumie 40-50 minut, aby zobaczyć
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Odczynniki: 13,5 g NH2CH3*HCl w 15 ml wody 7,9 g NaOH w 20 ml wody 11,4 g 2-bromo-4'-metylopropiofenonu 6 ml 37% HCl + 24 ml wody 115 ml toluenu 225 ml wody aceton Przygotowanie: Do r-ru 11,4 g (50 mmol) 2-bromo-4'-metylopropiofenonu w 25 ml toluenu o temperaturze 20 stopni C wprowadza się w ciągu 5 minut 6,2 g metyloaminy w 35 ml wody (rr ryzyko badacza 7,9 g NaoH w 20 ml zimnej wody do r-ru 13,5 g NH2CH3*HCl w 15 ml wody). Zawartość kolby miesza się w temperaturze 20-25 st. C przez 16 godzin (lub w O st. C przez 24 godziny). W tym czasie mieszaninę wlewa się do 150 ml zimnej wody. Rozdziela się ją fazowo, fazę wodną ekstrahuje się 2x20 ml toluenu. Połączone fazy toluenowe ekstrahuje się 3x25 ml wody i 2x15 ml r-rem HCl. Połączone fazy kwasowe przemywa się 2x25 ml toluenu, a wodę odparowuje pod próżnią do sucha. Pozostały biały osad oczyszcza się przez krystalizację z 20 ml acetonu. zawartość 4,8 g (45%) mefedronu*HCl Co o tym sądzisz?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nie robiłem tego w ten sposób, więc nie mam zdania.
Wygląda na to, że potrzeba dużo odczynników, a wydajność nie jest zbyt wysoka.
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
W niczym nie przypominam chemika. Patrząc na to i próbując obliczyć liczby w moim umyśle, wygląda na to, że twój CH³NH²hcl jest stechiometryczny do twojego 2-b-4-mp. Pamiętam, że wcześniej zastanawiałem się nad czyjąś matematyką wykonującą tę samą reakcję i pomyślałem o tym i wróciłem do filmu, a użyta ilość była 4x. Może moja pamięć mnie zawodzi, ale jest wideo dla tej reakcji
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
nie znam wideo, wiem do czego dokładnie prowadzi ta synteza
ale mam jeden ważny punkt:
1. ludzie zwykle i tak nie otrzymują czystego produktu, dużo niebieskiego/białego/czarnego 20% wydajności?
więc prawdopodobnie ta synteza i tak jest lepsza niż tamta.
Każdy, kto się nauczył lub włożył trochę wysiłku w naukę, wie, co robi ta reakcja.
rozumiem?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ale oczywiście szanuję za taki komentarz :) jego pierwszy
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Ile g 2-jodo-4'-metylopropiofenonu należy użyć w tej syntezie, czy możesz napisać całe obliczenie?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
To samo
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Byłoby wspaniale mieć wideo z tej syntezy 😁
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Wykonane i pokazane wszystkim osobom tworzącym forum
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
W ten sposób jest jakiś błąd.
Zmieniam kilka kroków i otrzymuję ładny żółty olej, gdy kończę mieszanie i nie muszę mieszać 30 minut, to rozpuszczalnik egzotermiczny....
Mówisz, że otrzymujesz zielony, a kiedy skończysz myć wodą, otrzymujesz żółty, to jest również twój problem, ponieważ zielony kolor, który otrzymujesz, ponieważ
Cała metyloamina nie przereagowała i dlatego masz zielony kolor, mój jest dla porannego moczu po zakończeniu reakcji.
 
Top