Instrukcje wideo.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Dobra metoda, gratulacje. Dlaczego nie wybrałeś metody otrzymywania amfetaminy poprzez 1-fenylo-2-nitropen > 1-fenylo-2-nitropropan > ZINC + kwas solny?
Objętości skalują się bardziej, a temperatura jest bardziej stabilna.
Wydajność produktu końcowego jest znacznie wyższa

Zużycie NaBH4 podczas tworzenia propanu w temperaturze 0-5 stopni jest znacznie mniejsze, a wydajność końcowego propanu jest wyższa.

Czy uważasz, że to wystarczy, aby uzyskać bazę amfetaminy w izopropanolu bez dodatkowej destylacji frakcyjnej?
Czy produkt końcowy nie zawiera boranów?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
czy tak właśnie jest?


Kolby płaskodenne z trzema szyjkami o pojemności 5000 ml. umieszczamy w łaźni lodowej i umieszczamy na mieszadle magnetycznym. Instalujemy chłodnicę zwrotną chłodzoną bieżącą wodą, wkraplacz z kompensatorem ciśnienia i termometr.


W kolbie umieszczamy 70 gr. NaBH4 rozpuszczonego w mieszaninie 300 ml wody i 700 ml IPA.
Wkraplamy roztwór 108 gr. P2NP w 200 ml. IPA przez lejek dodawczy, z taką szybkością, aby temperatura mieszaniny reakcyjnej nie wzrosła powyżej 5 stopni.

Po dodaniu całego propenu w kolbie utworzyła się biała zawiesina z nierozpuszczalnymi boranami, schładzamy mieszaninę do 0 stopni i powoli dodajemy 300 ml. schłodzonego 85% kwasu octowego, utrzymując temperaturę w kolbie nie wyższą niż 3 stopnie. Po dodaniu całego kwasu octowego borany powinny się rozpuścić, a roztwór powinien przybrać żółtawo-beżowy odcień.

Zasypiamy kolbę jedną porcją 270 gr. pyłu cynkowego i przez lejek dodajemy 800 ml. 38% kwasu solnego w ilości około 50-60 ml. w ciągu minuty. Następnie pozostawić mieszaninę do mieszania przez 2 godziny.
Osad dodatkowo filtruje się przemywając go na filtrze 2-3 porcjami IPA, po 20-30 ml każda. filtrat musi być całkowicie przezroczysty. Jeśli są jakieś obce wtrącenia, cząstki stałe, przefiltrować ponownie.

Dodać schłodzony 50% wodny roztwór NaOH do przesączu, aż na powierzchni pojawi się warstwa żółtawego oleju, który zostanie oddzielony, a warstwa wodna zostanie przemyta 3-4 razy 100 ml. IPS. Połączyć oddzielony olej i ekstrakty alkoholowe, dodać 50 gr. drobno zmielony siarczan sodu, schłodzić mieszaninę poniżej 0 stopni i utrzymywać w tej temperaturze przez 2-3 godziny. Następnie mieszaninę filtruje się, osad przemywa się na filtrze 1-2 razy 50 ml. bezwodny IPS.
Dodać 200 ml do przesączu. bezwodny aceton, umieścić mieszaninę na mieszadle i dodawać kroplami 96% kwas siarkowy, aż kwasowość mieszaniny osiągnie 5,5 - 6. Już podczas dodawania tworzy się osad, konieczne jest mieszanie mieszaniny w całej objętości. Jeśli mieszanie jest trudne, można dodać trochę bezwodnego acetonu.

Po osiągnięciu wymaganej kwasowości osad jest filtrowany, przemywany na filtrze niewielką ilością acetonu aż do uzyskania całkowicie białego koloru i suszony na powietrzu (lub bateriach) do stałej masy. Otrzymujemy 100 + -10 gr. siarczanu d,l-amfetaminy.

W razie potrzeby rozpuszczalniki można destylować z filtratu, osad można rozpuścić w 30-50 ml bezwodnego acetonu i uzyskać kolejne 5-15 g substancji. Pozostałości te są jednak dość brudne i ich przemycie przez filtr zajmie dużo czasu, a rekrystalizacja z układu etanol-woda może być konieczna, aby uzyskać taką samą czystość jak oryginalny produkt.
 

Attachments

  • JwzPysoRh3.jpeg
    JwzPysoRh3.jpeg
    50.5 KB · Views: 356

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Tak, +- ta metoda. Głównym zadaniem jest tworzenie propanu z dużą wydajnością.
Do mieszania cynku należy również użyć mieszadła górnego.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Osobiście bardzo chciałbym otrzymać wideo z syntezą fenobarbitalu. Poprosiłem nawet o to w wątku na tym forum, podając kilka własnych szczegółów i niepowodzeń.

Następnie zabawnym (którego nikt przy zdrowych zmysłach by nie spróbował....) byłby 2,6-diizopropylofenol (aka: Propofol). To stosunkowo prosta procedura:
  1. Reakcja H2SO4 z fenolem w celu przyłączenia grupy siarczanowej w miejscu 4 (jako grupy ochronnej).
  2. Reakcja z IPA w celu przyłączenia dwóch grup izopropylowych w miejscach 2 i 6.
  3. Reakcja z NaOH w celu usunięcia grupy sulfonianowej w miejscu 4, dając w ten sposób propofol.
Więcej szczegółów na temat syntezy można znaleźć tutaj.

Kilka powodów, dla których uważam, że warto nakręcić film na ten temat:
  1. Jest bardzo trudny do samodzielnego zażycia, musi być podawany z lidokainą, ponieważ szczypie jak diabli w miejscu wstrzyknięcia i nie jest rozpuszczalny w wodzie, więc musi być emulgowany ekstraktem z soi
  2. Jest całkowicie legalny. Nie znajduje się na żadnej z list narkotyków DEA.
  3. Nawet jeśli nikt nie spróbowałby go po wyprodukowaniu, myślę, że fajnie jest mieć tak powszechnie stosowany lek ratujący życie w mojej kolekcji medycznej :)
Ale mam nadzieję, że najpierw nakręcisz film o fenobarbitalu (lub innym barbituranie)! Z tym naprawdę się zmagam :-(.
Czy darowizna pomogłaby przyspieszyć nagranie syntezy fenobarbitalu? :-D lol Jeśli tak, napisz do mnie.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Myślę, że wiele osób byłoby zainteresowanych filmem;
Rozdzielanie enancjomerów metamfetaminy za pomocą kwasu D-winowego lub czegoś podobnego. Nie wyobrażam sobie, by nie pójść o krok dalej i dodać 50% więcej mocy.
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Kiedy mogę otrzymać film o syntezie P2P z benzaldehydu?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
NOWE WIDEO

Synteza chlorowodorku d-metamfetaminy za pomocą kwasu winowego

 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Jak zawsze świetna treść.

To naprawdę pomogło mi lepiej zrozumieć ostatnie etapy syntezy amf. wolnej zasady za pomocą P2NP i NABH4.

Czekam na więcej treści od was
 

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Witaj Heisenberg
Szanuję i doceniam to, co robisz. Mam kilka pytań, na które mam nadzieję, że pomożesz mi odpowiedzieć.

Moje pytania są następujące
1. Czy nierozwiązana meta będzie się krystalizować?
2. Czy nierozłożone kryształy mety swędzą lub dławią gardło podczas palenia?

Znajomy dostał trochę oleju metylowego, nie wiem skąd go wziął, wiem, że nie był syntetyzowany z pseudoefedryną. Nie wiem, czy przeprowadzono badanie, ale wiem, że skrystalizowana metamfetamina swędzi/dławi w gardle podczas palenia.

Czy jest coś, co mogę zrobić, aby zatrzymać swędzenie / dławienie. Przemyłem kryształy acetonem, a także przeprowadziłem ekstrakcję kwasowo-zasadową, ale nadal nie powstrzymuje to swędzenia/swędzenia podczas palenia.

Będę wdzięczny za pomoc
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Niezły film.

Czy będzie dostępny film o

Hydroliza N-Formyloamfetaminy z BMK-P2P

Hydroliza N-Formyloamfetaminy metodą NaOH

Myślę, że wiele osób będzie miało z tego pożytek, ponieważ wiele osób używa BMK-P2P i ponieważ istnieje film o tym, jak syntetyzować BMK.

/Dzięki
 

boas

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Wideo na temat p2p do meth
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
MDA z helionu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
MA z fenylefryny. Podniosłoby to trochę brwi.
 

Tames1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Instrukcje wideo są popularną formą komunikacji używaną do zademonstrowania, jak wykonać zadanie lub wykonać określoną czynność. Zapewniają one widzowi wrażenia wizualne i słuchowe, ułatwiając śledzenie i zrozumienie złożonych pojęć. Instrukcje wideo można znaleźć na różnych platformach, w tym w mediach społecznościowych, witrynach edukacyjnych i platformach e-learningowych.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Jeśli powiedzmy swim edytuje jakiś materiał wideo, czy powinien on zostać przesłany do Ciebie w celu sprawdzenia i ewentualnie postprodukcji, zanim zostanie oficjalnie przesłany wraz z protokołem pracy i wszystkim?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Z pewnością obejrzymy ten film. Jeśli jest dobrze zrobiony i nie zawiera błędów merytorycznych, z przyjemnością opublikujemy go na wszystkich platformach, na których publikujemy nasze filmy
 
Top