Fabricarea și expedierea celor mai fine medicamente cu DIRECȚIE și MAGNITUDINE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
EȘANTIOANE GRATUITE - VĂ ROG SĂ CITIȚI URMĂTOARELE

La Vector Laboratories, înțelegem că încrederea este ceva ce trebuie câștigat prin faptul că nu ne încălcăm niciodată cuvântul cu privire la calitatea produsului nostru. Prin urmare, ne vom arăta aprecierea pentru această comunitate fantastică prin începerea lansării companiei noastre cu un cadou de câteva mostre gratuite din produsele noastre. Suntem dispuși să oferim noilor noștri clienți un gust al serviciului nostru impecabil pentru clienți și al satisfacției excelente a clienților noștri prin începerea unui giveaway din următoarele:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 clienți selectați vor primi fiecare o mostră de 5G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 clienți selectați vor primi o mostră de 1G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 clienți selectați vor primi o mostră de 1G)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cum mă pot înscrie în tombolă?

(Trebuie să citiți următoarele pentru a vă putea înscrie)


Există doar două cerințe simple pe care trebuie să le îndepliniți pentru a vă bucura de o mostră gratuită. Trebuie să fiți membru al acestui forum. Dacă bannerul profilului dvs. spune "membru nou", atunci nu sunteți eligibil pentru a primi o mostră, deoarece administratorul nu va trece recenzia dvs. asupra produsului nostru ca fiind valabilă. Acest lucru se datorează faptului că politica forumului privind eșantioanele gratuite prevede că eșantioanele pot fi oferite numai "membrilor" forumului.

Următoarea cerință pentru cadou este garanția că veți lăsa un comentariu cu privire la listarea produsului nostru în secțiunea de piață și pe firul pe care îl citiți acum. De asemenea, îi rog pe clienți să nu lase recenzii nicăieri altundeva pe forum în afară de piață și de fir (se pot face excepții dacă ne recomandați unui alt utilizator al forumului). Oricât de mult m-aș bucura de aprecierea dumneavoastră, nu doresc ca administrația acestui forum să fie deranjată ca urmare a spam-ului. Dacă nu este lăsată o recenzie după ce v-am dat o mostră, este posibil ca echipa noastră și alți furnizori să nu aleagă să vă dea mostre sau să facă afaceri cu dumneavoastră

Dacă îndepliniți aceste două cerințe, felicitări! Puteți primi o mostră! Pur și simplu comentează mai jos pe acest fir precizând ce produs ai dori să primești o mostră (ai dreptul la o singură mostră dintr-un singur produs) și noi înșine te vom DM. Nu este nevoie să ne trimiteți un mesaj după comentariul dvs. deoarece vă vom trimite noi mesajul pentru eșantionul dvs.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua, aș fi interesat de o mostră gratuită
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Care dintre produsele mele vă interesează?
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mosly ketamine but iif that's not possible amphetamines
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Hei, există vreo șansă să primesc pachetul tău stealth amph și meth în aus?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Îmi cer scuze, dar nu livrăm în Australia. Vă mulțumim pentru interesul acordat produsului nostru!
 
Last edited:

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Mulțumesc pentru răspuns, am trimis mesaj direct putem vorbi vorbi acolo?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Eșantioane!


Avem doar:

5 probe de amfetamină

4 probe de D-meth pentru clienții din UE

Și 6 probe de D-meth pentru clienții din SUA rămase!


Rezidenți și membri, grăbiți-vă înainte să începem să acordăm prioritate noilor membri!


Din 20 august până pe 23 august, vom fi în vacanță. Nu vom mai prelua nicio comandă după UTC +2 14:30 pe 19 august. După data de 23, magazinul nostru va fi din nou deschis pentru comenzi :)
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hei VectorLaboratoiers Team [Sir], aici con ny revizuire a faimoasei dvs. paste Amphetamin. Primul transport merge foarte repede 2 Zile după ce mi-ai spus că a fost pe drumul spre mine, asta e minunat! Am primit un e-mail standart cu expeditor fals, este foarte discret și în Europa cea mai bună metodă. Am primit 5,147 g pastă Amphetamin. Consistența este uleioasă și umedă pe farfurie sau vas de sticlă unsă în 5 minute gata de tocat. Primul nas arde 7 din 10 scala dar foarte scurt, whe se clătește în gât id nu a ars. Mirosul este bunvold flower mix with amin smell, puteți mirosi la fel când deschideți hardware-ul pentru Computer. Durata este de 10 până la 12 ore, în funcție de cantitatea luată. Este un drog de amfetamină foarte clar la cap, fără creier noroios după X ore. Vine încet, dar din ce în ce mai puternic de la o oră la alta [pur]. Până când vine momentul fck im so uppy😎. Doza normală este foarte concentrată și perfectă pentru a face mai multe lucruri Time, se potrivește bine în fiecare situație zilnică. 90% lucruri bune, suport foarte bun expediere rapidă. 100 Trusty. Îmi place acest Amphe și voi comanda cu siguranță mai mult, fiecareobe ar trebui să facă acest lucru, deoarece se acești vânzători știau cu siguranță ce are nevoie un client bun. Chiar și oamenii care au luat acest lucru pentru a avea o seară minunată, fără acel sentiment de mahmureală nasol de la lucruri rele. Kind Regards Frankstone.
 
Last edited:

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Vă mulțumesc foarte mult pentru recenzie! Sunt încântat să aud că ați fi interesat să comandați mai multe :)

De asemenea, aș aprecia foarte mult o recenzie pe lista mea ori de câte ori aveți timp, mulțumesc din nou pentru feedback-ul detaliat.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Începând de acum, nu vom mai prelua comenzi deoarece nu le vom putea expedia ca urmare a vacanței noastre scurte începând de mâine până pe 23 august.

Din 24 august, vom continua să primim comenzi ca de obicei!
 

acidbitch1312

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mi-ar plăcea să primesc un eșantion de amfetamină, știu că sunt un membru nou, dar ultimul speed diferit pe care l-am primit a fost cam rău, al tău pare promițător, așa că ar fi frumos să-l încerc. și sunt un membru nou aici, dar activ în dark web de câțiva ani
salutări din austria
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Bună din SUA , sunt interesat de ketamină, ar trebui să las recenzia pe pagina produsului sau în altă parte?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
prețurile dvs. sunt foarte bune, vreau să verific calitatea, este în regulă dacă testez și trimit fotografii, nimic sofisticat, doar o trusă tipică de testare a drogurilor pentru a verifica că nu este vorba de alte droguri.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Bună ziua, vom desfășura o promoție de mostre de ketamină în viitor. În prezent, suntem în vacanță, așa că nu mai putem lua comenzi sau trimite nimic, așa că atunci când ne întoarcem pe 23, vom putea să luăm din nou comenzi :)
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Bună ziua, îmi puteți da un eșantion de d-meth?
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hei, aș dori să testez D-Meth. locuiește în UE.
 
Top