Cercetare Chimicale Testare Squad

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Bună ziua, aș fi foarte interesat să fiu un Tester pentru toate tipurile de substanțe, personal îmi plac cel mai mult Pyros, Opiates și Dissos. Sunt din Tirol în Austria. Cred că nu atât de mulți oameni din țara mea sunt testeri, așa că mi-ar plăcea să fiu unul.


Sper la un rezultat pozitiv!
Al tău FalteHD
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Bună ziua prieteni,aș dori să devin membru al echipei de testare a RC.
Consum droguri de peste 15 ani și am testat multe RC-uri diferite. Îmi place să încerc lucruri noi, să fac alte experiențe.

  • Ce fel de substanță dorești să încerci?
    • Aș dori să încerc stimulente precum diferite catinone sau amfetamine
    • De asemenea, aș dori să încerc toate tipurile de psihedelice și disociative
    • Și îmi plac la nebunie opioidele și benzile.
  • Ai o idee despre substanța pe care vrei să o testezi?
    • Vreau să încerc n-etilexedrona și 3-mmc
    • Pe psihedelice și disociative mi-ar plăcea să încerc 2C-I sau DOB, dar și alte triptamine și fenetilamine. Ceea ce caut sau o lungă perioadă de timp este MXE sau MXE-derivate.
  • În ce țară va fi expediat?
    • În Germania
 

freewayx

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Caut o formă de 2ci și orice tip de benzo
 

jai86

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sunt în Canada și voi testa cu plăcere orice și voi da ny review onest. Sunt o aventuroasă doamnă sexy de 30 de ani cu mult timp liber. Tratarea mea din când în când este heroina colorată, dar sunt în jos pentru a încerca lucruri noi, de asemenea. Vă mulțumesc anticipat și să aveți o zi minunată! ❤
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Locuiesc în Canada, am în jur de 60 de ani, am folosit RC și medicamente convenționale pentru întreaga mea viață de adult și țin un jurnal în care detaliez doza și experiența. În afară de opinia mea subiectivă, pot oferi, de asemenea, teste profesionale gratuite FTIR pentru puritate. Aș dori să testez catinone - în special 4-MMC și 3-MMC, amfetamine (oricare), familia 6APB, benzos și disos, în special MXE sau orice se pretinde a fi ca MXE. RoA au tendința de a fi orale sau boofing, dar voi IM Ketamine și orice altceva care este sigur să IM. Sunt pensionar și un consumator atent și responsabil, care folosește întotdeauna un cântar precis. și nu am fost niciodată dependent și mă îndoiesc că voi fi vreodată. Îmi place doar să mă distrez și nu-mi place alcoolul.
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Bună ziua, sunt din Statele Unite. Vreau să încerc mdma, ketamina și metamfetamina. Sunt foarte interesat de aceste 3 produse.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Mai este valabil acest subiect?
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Glitch este cel mai bun, ne wheiting nou lot pentru a testa!
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Sunt de acord cu tine colega 💯 pentru Glitchy
Sper că voi încerca noul lot și voi deveni membru al echipei de testare 🤠
 

Opioidreporter01

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Id like to test new and old opiate and opioids and or benzimidozoles and Benzodiazepines!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua,
I'll liked to bé a tester membre...I'm Come from France...I want to try cathinone, ketamin like, cocain liké stuff, opioïd stuff....
Multe mulțumiri...best regardz
 

Gab

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Este acest tester RC și postul de eșantion gratuit același lucru? pentru că am DM deja pentru eșantion gratuit și vreau, de asemenea, să se aplice ca tester, dacă este posibil 😉
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hei Glitchy este aceasta acolo un loc liber în thoose ,,secțiunea oferta de muncă''? Aș face acest lucru ca Mark Brownstein, un american care trăiește în Hong Kong, are o slujbă neobișnuită. El caută alimente și ingrediente necunoscute sau uitate de mult pentru a le oferi bucătarilor de top din întreaga lume. Seria documentară îl însoțește pe vânătorul profesionist de gusturi în India, Thailanda, Laos și Vietnam și îl urmărește în megaorașe precum Hong Kong, Bangkok și Shanghai, unde își testează descoperirile, le rafinează și le vinde restaurantelor scumpe.

Recomandări pentru gurmanzi.🧐🥴🤯🤩🥳😜.

Secțiunea mea este Upper's și Opiates poate unele Tryptamines.

Nu ezitați să mă contactați, prima recenzie merge în jos ca untul topit, jur.

Salutări, Frankstone.
 
Last edited:

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Bună ziua tuturor celor care contribuie și ajută pe forumul de aici, și o urare specială pentru tipul Glitch care lucrează neobosit pentru a face ca eșantioanele gratuite să zboare pe toată planeta. Încă o dată m-a încântat cu un nou lot de 4mmc, și numai cine a încercat va spune diferența, Trăiască și sănătate pentru a ne ghida și în zilele următoare.Stealth și securitatea acestui produs a fost super inteligent!Aveam de gând să arunc markerele pentru un pic, dar din nou băiatul meu Glitch m-a făcut fericit și mi-a spus unde erau!lol.
Vă mulțumesc pentru că ne faceți zilele mai vesele!

4mmc e și Cu siguranță merită, cine vrea Glitchi îi va fi ghid în aventurile sale psihedelice. Apropo, e super populară în Rusia, și o numesc "șampania elitei rusești".
Hai să ne distrăm responsabil!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Bună. Sunt
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Bună, sunt din Franța.....mi place să testez meow meow, methedrine,....best regardz
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Bună ziua, sunt din Germania și aș dori să testez meth Lg
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Hei, și eu sunt interesat să particip la testare.

Am sute de grame de stimulente pe contul meu, am făcut tot felul de droguri și încă o fac.

Scriu recenzii oneste pentru vânzători, puteți verifica profilul meu pentru lista mea de substanțe luate.

Ce fel de substanță doriți să încercați?

Fac totul, într-adevăr, cea mai mare experiență pe care o am este cu 4-mmc/3-mmc, mi-ar plăcea foarte mult să încerc 2-mmc, am o comparație bună și nu sunt genul de persoană care să se plângă că nu este ca 4-mmc. Dacă funcționează bine și nu este 3cmc, îmi place!

Psihedelice, în special disociative, opioide și benzos.

Aveți o idee despre substanța pe care doriți să o testați?

Da, de la stimulente - 3mmc și 2mmc, am făcut o singură dată 3mmc și nu am reușit să îmi fac o imagine completă, mă interesează și benzodiazepinele pentru că nu prea îmi place MDMA

Opioide
- O-DSMT, Heroină, Kratom, Oxy's, Morfină sau ceva similar

Benzos
, orice. Chiar și RC

Dissos - ketamină sau MXE sau alte derivate

Psihedelice - am vrut să încerc DOM sau derivatele/analogii acestuia

În ce țară va fi livrat?

Polanddddd ;)

Dacă produsul dvs. este bun, veți avea o recenzie excelentă
;)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Sper că această echipă va fi distribuită în noua versiune a Suicide Squad
 
Top