Cercetare Chimicale Testare Squad

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Bună Madre, ți-am trimis deja mesaje cu privire la acest lucru și la alte modalități prin care aș putea deveni un asociat al echipei Breaking Bad, dar mesajul la care am răspuns spunea că sunteți în căutarea unei echipe care să testeze RC, iar apoi, citind acest mesaj, am văzut unde ați enumerat metamfetamina ca un exemplu de drog, așa că acum mă întreb dacă este doar pentru chimicale de cercetare sau este vorba de toate drogurile? Pentru că aș schimba cu siguranță selecția mea preferată de droguri dacă ar fi cazul! Vă rog să-mi spuneți și vă mulțumesc încă o dată pentru timpul acordat și considerație, o zi minunată!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Nu contează, citeam aplicația utilizatorului TESTINT, iar formatul pe care l-a folosit m-a făcut să cred că face parte din postul madres. Greșeala mea.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Locuiesc în SUA și sunt un chimist autodidact, am făcut 2cx b prin e, nu D și mda și mescalină și, desigur, dmt, care sunt sigur că majoritatea persoanelor încep cu extracția, nu cu sinteza, deși aș dori să dau TSTAB o șansă, aș dori să probez.unele rcs 2cx și alte entactogenice / psihedelice va da opibion onest de la mailbix la testul bio și sunt foarte bine conectat în cazul în care eu sunt eu întreaga vânzare așa că dnt într-adevăr face mână mică la mâini mele ppl face pe scară largă mai bine în FED decât stat eu spun lol bate pe lemn
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Locuiesc în Australia, într-o localitate situată la 4 de oraș. Cred că toată lumea fumează cathinone sau meth de grad scăzut. Iv a decis să nu mai cumpere și mi-ar plăcea să încerc 2c-x.
Aș fi înveselit dacă aș putea învăța sinteza, dar nu știu de unde să încep și ce dimensiuni de echipament să obțin. voi plăti pentru un mentor în persoană sau e-mail criptat. sunt interesat de poate o sinteză care mă va învăța abit despre chimie și apoi să încerc o sinteză meth / amph.
Este shake and bake cel mai simplist dar și cel mai riscant.
Am nevoie de o sursă pentru pre blesteme, dar planul de a face propria mea o zi în cantități mari.
La fel cum pregătesc cina după gustul fiecăruia, aceasta este viziunea mea asupra sintezei. Gătesc uneltele după gustul meu, adaug un pic de condimente și toate lucrurile frumoase.
ATTENTION COOKS I WILL PAY BTC TO BE YOUR STUDENT EITHER IN PERSON OR ENCRYPTED EMAIL. fuck buying street drugs, Il make my own.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hei, amice, sunt din Australia, de asemenea, dacă mai ai nevoie de ajutor în călătoria ta, lasă-mă să știu că am know-how-ul și aproape tot ceea ce vine împreună cu el pace
 
View previous replies…

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Din câte am înțeles, acetona este solventul potrivit pentru că este miscibil/se descompune în ulei, deci se va combina. aș extrage cu dcm sau tolulină. apoi baza acidă sau clorhidrat de gaz produsul dvs. apoi puteți merge de acolo
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Mulțumesc Sunt și un newbe, așa că nu sunt familiarizat cu modul de a face acest lucru vă pot explica dacă u au know how și, de asemenea, greu pentru a obține chimms în aus
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Câte cunoștințe de chimie aveți? Și în ce stat vă aflați?
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Ce fel de substanță doriți să încercați?
5-meo-dmt

- Aveți o idee despre substanța pe care doriți să o testați?
Am mai încercat, dar întotdeauna trișează și nu poți fi niciodată sigur.

În ce țară va fi expediat: Franța
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Cum se face că nu am mai văzut asta până acum! Mi-ar plăcea să încerc RC Opioids atât de mult. Am fost fiending pentru ei în mod constant de când am aflat despre ele, și au făcut cele mai multe zenes sub soare acum. Din păcate, am fost, de asemenea, înșelat de mai multe mii și am ingerat probabil mai mult zahăr decât opioide reale lol. FML.

Dacă există o modalitate de a testa ceva Im întotdeauna joc! Din vestul UE :D
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
ALEGE-MĂ.. ALEGE-MĂ
(lsd-dmt-5meo ciuperci ) Aș dori să încerc 5-MeO-MiPT:
4-HO-MET, 2C-I:, 2C-B și niște LSD legal... oh și orice corp care sporește euforia RC... dacă sunteți în căutarea unei noi abordări a RC, eu sunt omul vostru. Vă voi oferi toate cererile enumerate, livrarea la standardele de transport maritim, despachetarea și greutatea conținutului, metoda de consum, gustul, timpul de debut, durata etc. SUA de transport maritim
 
  • Like
Reactions: vis

XxCLAYDOGxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Cel mai bun prieten al meu mi-a recomandat să vin să verific piața BreakingBad și sunt atât de bucuros că a făcut-o, sunt niște oameni grozavi aici! Dar am cu siguranță experiență în psihedelice și îmi extrag propriul nn-DMT și am făcut câteva chimicale rc cum ar fi Nep, Aphip, 4fmph, toate analogii Mephadrone înapoi în zi și Dude acest lucru ar fi ca un scenariu de vis! Aș fi super profesionist și ți-aș scrie o întreagă recenzie și aș fi super recunoscător pentru oportunitate și prietena mea ar participa, de asemenea, la substanțele mai ușoare, dar sunt în SUA și aș încerca orice ai vrea să trimiți, cel puțin după ce fac niște cercetări de reducere a riscurilor, dar sunt suuuper interesat de orice varietate de 2c și voi încerca chiar și metamfetamina, deoarece nu este neapărat drogul meu preferat, deoarece este întotdeauna doar tăiat în rahat în orașul meu, aș prefera să fac ceva lavada, dar aș documenta totul..but ima stfu now I just got really excited an prly volunteered a little bit more info than I should have ... pick me! 🪬🍄
 
  • Like
Reactions: vis

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Ce fel de substanță doriți să încercați?
Orice se prezintă într-o formă fumabilă. peste 20 de ani de experiență. Dornic să aflu ce calitate fac oamenii de aici.
  • Ai o idee despre substanța pe care vrei să o testezi?
  • Sigur, nu prea multe pe care să nu le fi încercat sau folosit mult.
  • În ce țară va fi expediat?

Spania / UE
 

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Ce fel de substanță doriți să încercați?
  • a-pvp- u-47700

  • 2-ct-7 Aceasta nu există de mult timp. foarte distractiv

  • Aveți o idee despre substanța pe care doriți să o testați?
  • Da
  • În ce țară va fi trimisă? Spania
 

CatmandMU

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Sunt SUA și bani gata de testare
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Sunet, DM mine pls
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Cum a fost efectuată expedierea? Au existat probleme cu coletul?

- Transportul a fost trimis foarte repede. Fiecare întrebare pe care am pus-o a primit răspuns și fiecare răspuns a fost rapid și chiar util.

* Fotografii ale substanței pe cântar (în colet, în ambalaj, fără ambalaj, numai substanța, monedă de orice valoare din țara dumneavoastră)

-
ZxQYFSIqrn





- Graba de dopamină imediat apoi graba de serotonină la naiba este literalmente cerească. Ceea ce încerc să spun este ceea ce ar trebui să fie și puțin mai mult :) Doza mea a fost 0.25 bombă pe cale orală a durat ceva timp, dar vârful m-a lovit ca un tren și a durat o vreme . De-a lungul nopții am redozat 2 sau 3 linii.
Mefedrona pentru mine se simte terapeutic, te face să te deschizi și te ajută să te exprimi mental și fizic. 4MMC te face să te simți ca și cum ai atinge un vârf de mdma în mod constant în timp ce ești drogat cu amfetamină
 

Attachments

  • CBdKZzJlVE.jpg
    CBdKZzJlVE.jpg
    2.8 MB · Views: 86

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
4MMC (MEFEDRONĂ)

⭐️ Securitatea serviciului
Stealth-ul este folosit inteligent, nu există riscuri inutile care să-ți lovească ochiul.

⭐️ Viteza de livrare 10/10,
A sosit într-o săptămână și jumătate. Pachetul a fost sigilat ca o scrisoare de bază sau un pachet mic. A sosit rapid și fără probleme.

⭐️ Calitatea produsului: 10.
Durează să lovească, dar când lovește... lovește.

⭐️ Cât de bine v-au fost îndeplinite așteptările? 10/10
Asistență fantastică pentru clienți și calitate bună.

⭐️ Impresia generală cu furnizorul 10/10, Furnizorul este foarte direct și onest. Se simte ca un tip cu care poți face afaceri.
 
Last edited:

A1I2D3E4N

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
MCAT


⭐️ Securitatea serviciului (de la 0 la 10)

-- Securitatea și furtul pachetului au fost ambele de top notch, a se vedea mai jos în fotografiile atașate un bun 4-5 straturi de securitate, în plus, produsul în sine a fost sigilat în vid pentru a elimina mirosul. Care este de obicei o problemă pentru mcat, dar indiferent de stealth acest lucru este de top notch, cel mai curat pe care l-am văzut. 10/10

⭐️ Viteza de livrare (de la 0 la 10)

-- Livrarea a fost un pic mai lungă decât era de așteptat , și pentru experiența mea cu achizițiile online, cu toate acestea am fost informat pe tot parcursul și a ajuns încă mai repede pentru o comandă internațională decât majoritatea pachetelor amazon străine. 7/10

⭐️ Calitatea produsului (de la 0 la 10)

-- Nu am încercat-o eu însumi încă, dar am avut pe cineva care a testat-o și a încercat-o, au fost foarte impresionați și au spus că acest lucru a fost raft de top. Cristalele în sine sunt cele mai curate pe care le-am văzut vreodată, mi sa spus că au un pumn bun, o mostră foarte generoasă a fost dată cântărind la 1,5 g (fără pungă), un produs excelent. 9/10

⭐️ Cât de bine v-au fost îndeplinite așteptările? (de la 0 la 10)

-- În afară de o mică întârziere în livrare, care ar trebui să fie de așteptat atunci când cumpărați orice produs internațional, medicamente sau nu, așteptările mele au fost îndeplinite și depășite. 9/10

Punctaj general din 40 --

35/40 Foarte bun, foarte recomandat!!!

notă: Acesta este un rating suplimentar pentru serviciul clienți, întotdeauna răspunsuri prompte și pasionate făcând totul cât mai ușor posibil


Mai jos sunt câteva imagini, scuze pentru fotografiile la scară supraexpusă, este un afișaj LCD

1btoxkEcnF QvyFW2xIln
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Substanța furnizată 5-Meo-Mipt
Metoda de consum Vaporizat în Eagle Pipe
Durata experienței 6 ore
Cantitate 70 mg *2



⭐️ Siguranța serviciului (de la 0 la 10) 10
Substanța furnizată vine într-un ambalaj perfect ambalat și de calitate. În siguranță de ochii curioșilor.
Singurul dezavantaj pe care îl observ este ambalajul final în care vine această substanță specială.
Fiind prea subțire și venind într-o pungă de plastic, devine dificil de manevrat, irosindu-se o cantitate mare de substanță.

8uf0SiYPIL


J8gmPW5UjN

I5i6phYaqo

Sc2JMUpbtQ


CgZ7ePtlz0



⭐️ Viteza de livrare (de la 0 la 10)


Acest lucru depinde întotdeauna de mulți factori, dar expedierea a fost foarte rapidă.
Am primit codul de urmărire într-o sâmbătă și substanța a ajuns marți fără probleme.


⭐️ Cât de bine v-au fost îndeplinite așteptările? (de la 0 la 10) 5



De fapt, substanța m-a dezamăgit, dar acest lucru nu este imputabil acesteia, ci așteptărilor mele privind efectul altor triptamine pe care le-am încercat (Dmt și 5-MEO-DMT)


⭐️ Calitatea produsului (de la 0 la 10) 5


Din cauza așteptărilor mele anterioare, poate că nu am prea văzut rostul acestei substanțe.
Chiar m-am gândit să o notez sub 5, dar nu ar fi fost corect.
Poate că nu pot înțelege de ce nimeni nu vrea să aibă acest tip de experiență, dar apoi am reflectat și am înțeles că nu toată lumea este pregătită să aibă o experiență intensă cu 5-Meo-Dmt sau cu Dmt în sine, așa că am analizat efectele acestei substanțe. și, deși sunt ușoare în raport cu cele anterioare, poate fi util pentru a începe cu Tryptamines într-un mod distractiv, așa că un cinci este corect.
 

durpamb

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Bună din NL.

Mai întâi voi citi bine regulile de aici, poate voi aplica după aceea :)
 
Top