Český metamfetamín (alias pervitín) verzus kryštalický metamfetamín

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Jedna pomerne dôležitá vec o českom pervitíne, ktorý používa toluén. Na českých uliciach dostanete z 90 % mokré veci, ktoré obsahujú toluén. To robí pri aplikácii efekt "rýchleho zahriatia". Pri kryštálových úlomkoch pervitínu cítite "štípanie" kvôli HCL. Český pervitín obsahuje aj veľa nevyvážených zvyškov (výrobcovia tu kašlú na čistotu)... napríklad jód a niekedy aj kyselinu z batériových článkov. (To môže poškodiť život!)
+Takisto sa bežne nájdu "prehriate hnedé sračky", ktoré vás môžu dlho držať...
Český pervitín nie je o čistote, ale každopádne sa môžete cítiť o dosť rýchlejší ako 90%+ metamfetamín.
Čistý pervitín je hladký. Pervitín je ako šmirgľový papier ostrý.

Užil som veľa druhov pervitínu. České sračky sú šialenejšie a tiež oveľa nebezpečnejšie.

Českí narkomani zvyčajne nechcú čisté kryštály, lebo sa necítia fit.
Ja mám práve teraz Crystal z Holandska, kamaráti nemajú dosť...
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Je škoda, že chýba podrobný postup českého varenia pervitínu.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Čo máte na mysli? Chápem, že štandardný proces založený na (pseudo)efedrínových tabletkách s použitím červeného fosforu a jódu je dobre zdokumentovaný, a to v literatúre aj vo videách tu na BB.
 
View previous replies…

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
keď som to tu čítal, najprv mi to pripadalo smiešne, ale keď sa nad tým teraz zamyslím, všetko, čo tu píšete, ma absolútne desí a konečne tomu rozumiem.

Som z Čiech a aktívne varím už takmer 10-12 rokov a predtým som od svojich 15-16 rokov pravidelne pomáhala dvom majstrom zo starej školy, ktorí varili od môjho narodenia.


to, čo tu všetci píšete, sú polopravdy alebo skôr len teoretická chémia, ktorá je vám na nič.


Už vyše roka tu hľadám nejaké vyššie vedomosti, som nadšene prekvapený, akí sú tu inteligentní ľudia, ktorí všetko vedia a dokážu.


Chvíľu som mala ilúziu, že som len podradná kuchárka, ktorá má len nejaké všeobecné vedomosti z chémie... za každú cenu som sa chcela naučiť aj iné cesty ako tie naše, české...


teraz sa vôbec nečudujem, že tu na trhu s drogami ľudia chvália nejaký výrobok a pritom ani nevedia, ako funguje skutočné PIKO a hádajú sa s jedným-dvomi ľuďmi, ktorí majú pravdu, že to stojí za hovno.


Hľadal som niečo, čo neexistuje... Vlastne som našiel - svoju pýchu.

A PRESTAŇTE TO NAZÝVAŤ PERVITÍNOM, tak to počas druhej svetovej vojny nazývala firma Temler Werke.


MÁME PIKO, VY SKURVYSYNI :-*
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Pohoda, frajer, sme radi, že ťa máme. Väčšina z nás tu nikdy nevarila, nemá žiadne formálne vzdelanie v oblasti organickej chémie a netvrdí ani nepredstiera opak. Akékoľvek rady alebo vyhlásenia týkajúce sa varenia mimo videonávodov alebo obsiahlych písomných prác treba brať s veľkou rezervou.

Ak chcete prospieť komunite a podeliť sa o svoj recept alebo diskutovať o konkrétnych aspektoch varenia (pomery, načasovanie, rýchle/pomalé pridávanie prísad atď.), vaše odborné znalosti oceníme. Môžete tak urobiť tu v tomto vlákne alebo na https://bbgate.com/b/Czech/ alebo kdekoľvek uznáte za vhodné.

Čo sa týka názvu, použil som "pervitín" ako poloformálny názov, ktorý sa najčastejšie používa v správach a literatúre, ktorý by bol najlepší pre anglicky hovoriace publikum.
 
Top