Syntéza mefedrónu (4-MMC) [2B4M, etylacetát, metylamín HCl]

c01db100d_india_mephedron

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Môžeme nahradiť

MA HCI na
METHYLAMINE (mono) 40%
Číslo CAS: 74-89-5

Objednané na

2-Bromo-4-methylpropiophenone 1451-82-7
Acetát
NaOH
Acetón


Povedzte mi, ak budeme potrebovať niečo viac ?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Áno, môžete a nepotrebujete nič viac
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
🤔 takže nejaký jack leg domáci chemik 8vyrába metylazoniumchlorid a čistí ho tak dobre, že po tom, čo človek uvoľní metylamín, BUDE ČISTEJŠÍ AKO 40 % ROZTOK METALAMÍNU SIGMA ALDRIDGE? Prepáčte, od piatku som si dal uncu kokaínu, ale tomu sa mi, kurva, veľmi nechce veriť. Ja som, ade to niekoľkokrát urobil chloroform a destilovaný metanol t9 čistiť ot a to nebolo ani zďaleka ani 90% purit u
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Môžete opísať svoju pointu inými slovami? Nie som si istý, či som tam nezachytil iróniu :)
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Koľko frebasee u stratil, keď u umývať s vodou ?
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Prečo u používať metylamín hcl namiesto 40 % vo vode?
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Namiesto AQ používam HCL, pretože AQ zvyčajne nie sú také kvalitné
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Preto nám povedzte viac. Ak deprotonujete th3 hcl v rozpúšťadle, potom sú produkty v rozpúšťadle. Soľ, predovšetkým možno trochu vody? Takže musíte používať prístroj na sušenie a vstrekovanie plynu priamo, namiesto nasýtenia roztoku? Inak je to plné soli, nedosiahnutého produktu a teraz je to mokré, čo by nevadilo, ak je th3 rozpúšťadlom voda, ale zničilo by to nasýtený roztok metanolu. Uniká mi niečo?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Vo všeobecnosti máte pravdu, práve tento spôsob a takéto konanie nie je úplne správne a bol to riskantný spôsob, ale je to 1. krok k dosiahnutiu lepšej výťažnosti, preto som sa podelil o svoju skúsenosť - niektorí ľudia majú problém získať dobrý produkt aq 40 % a tieto kroky sú jednoduchšie a výťažnejšie - takže aspoň verím, že je to lepší spôsob pre tých, ktorí majú problém mať vôbec nejaký "dobrý produkt". Ale samozrejme existujú aj produkty ľavej reakcie. Stále som nerozmýšľal, ako sa ich zbaviť, namiesto toho uvažujem o jednoduchšom spôsobe, ako predpripraviť aq40% z hcl a urobiť všetko v jednom kroku syntézy (aby sa získali 4mmc) alebo použiť plyn priamo počas reakcie, ako ste povedali
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Bol som vyrobený vaším spôsobom všetky chemikálie sú čisté pre istotu, keď hodím metyloamín hcl zmiešam všetky oleje žiadna zmena farby sklo je horúce, ale olej je vodozelený. Bol som 4 krát hodiť kyselinu hodiť do mrazničky a na druhý deň to filtruje čo dostane je prášok páliaci oči, myslím že je to až 2b4m...
Bol som vyrobený tvojím spôsobom všetky chemikálie sú čisté pre istotu, keď som hodil metyloamín hcl zmiešam všetok olej žiadna zmena farby sklo je horúce ale olej je voda zelená. Bol som 4 krát hodiť kyselinu hodiť do mrazničky a na druhý deň to filtruje čo dostane je prášok páliaci oči, myslím že je to až 2b4m...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nikdy ma nepálili oči, ale môže to naznačovať tahts 2b4m tam, ale prečo nie je isté?
možno skúste rekryštalizovať svoj 2b4m 1. a uvidíte výsledok.
Takisto môžete dať exotermickej reakcii trochu viac času, celkovo 40 - 50 minút, aby ste videli
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Činidlá: 13,5 g NH2CH3*HCl v 15 ml vody 7,9 g NaOH v 20 ml vody 11,4 g 2-bróm-4'-metylpropiofenónu 6 ml 37% HCl + 24 ml vody 115 ml toluénu 225 ml vody acetón Príprava: 1. Vymenujte a odoberte NH2CH3*HCl v 15 ml vody: K r-ru 11,4 g (50 mmol) 2-bróm-4'-metylpropiofenónu v 25 ml toluénu pri teplote 20 °C sa v priebehu 5 minút pridá 6,2 g metyloamínu v 35 ml vody (rr riskantne výskumník 7,9 g NaoH v 20 ml studenej vody k r-ru 13,5 g NH2CH3*HCl v 15 ml vody). Obsah banky sa mieša pri teplote 20 - 25 stupňov C počas 16 hodín (alebo v O stupňov C počas 24 hodín). Počas tohto času sa zmes preleje do 150 ml studenej vody. Oddelí sa fázovo, vodná fáza sa extrahuje 2x20 ml toluénu. Spojené toluénové fázy sa extrahujú 3x25 ml vody a 2x15 ml r-rem HCl. Spojené kyslé fázy sa premyjú 2x25 ml toluénu a voda sa odparí vo vákuu do sucha. Zvyšná biela zrazenina sa prečistí kryštalizáciou z 20 ml acetónu. obsah 4,8 g (45 %) mefedrónu*HCl Čo si myslíte?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ja som to takto nevykonával, takže nemám názor.
Vyzerá to tak, že je potrebných veľa činidiel a výťažok nie je veľmi vysoký
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nie som nič ako chemik. Keď sa na to pozerám a snažím sa v duchu prepočítať čísla, vyzerá to tak, že váš CH³NH²hcl je stechiometrický k vášmu 2-b-4-mp. Spomínam si, že predtým som sa čudoval vyťaženiu o tom, že niekto iný matematický robí túto istú reakciu a prišiel na thiers a vrátil sa k videu a použité množstvo bolo 4x. Možno ma pamäť zlyháva, ale existuje video pre túto reakciu
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nepoznám video, viem, k čomu sa táto syntéza exaktne dostane
ale mám jeden dôležitý bod:
1. Pple zvyčajne nedostane čistý produkt tak či tak, veľa modrej/bielej/čiernej 20% výťažok?
takže pravdepodobne je tento postup lepší ako tento
každý, kto sa naučil alebo sa snažil naučiť, vie, čo táto reakcia robí
Chápete, o čo mi ide?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
ale ofc rešpektujem takýto komentár :) jeho 1.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Koľko g 2-jodo-4'-metylpropiofenónu sa má použiť pri tejto syntéze, môžete napísať celý výpočet?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
To isté
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bolo by úžasné mať video tejto syntézy 😁
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Vyrobené a ukázané všetkým ľuďom tvoria fórum
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Týmto spôsobom je určitá chyba.
Zmenil som niektoré kroky a dostal som pekný žltý olej, keď som dokončil miešanie a nemusím miešať 30min je exotermický solvát.
Hovoríte, že dostanete zelenú farbu, a keď dokončíte umývanie vodou, dostanete žltú farbu, čo je tiež váš problém, pretože zelenú farbu dostanete preto.
Všetok metyloamín nezreagoval a preto máte zelenú farbu, moja je pre ranný moč po ukončení reakcie
 
Top