Syntéza amfetamínu z jedného hrnca z P2NP pomocou NaBH4/CuCl2 (v mierke 1 kg)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Tu bolo to, čo som urobil v menšom rozsahu;
1. Roztok IPA/H2O 2:1 ((IPA 800 ml, H2O 400 ml)(1200 ml)) bol pridaný do 2000 ml banky.
2. NaBH4 (116 g) bol pridaný naraz a začalo sa miešať.
3. P2NP (67 g) sa pridával po malých dávkach tak, aby teplota zmesi neprekročila 60 *С.
4. CuCl2 (7 g) vo vode (13 ml) sa pridával pomaly po kvapkách tak, aby teplota zmesi nepresiahla 80 *С.
5. Potom sa reakcia refluxovala pri teplote 80 °C počas 30 minút s použitím vonkajšieho ohrevu.
6. Roztok sa dekantoval a odfiltroval z reakčného odpadu a vložil do separačného lievika.
7. Do reakčnej zmesi sa pridal 25 % vodný roztok NaOH (533 ml) a fázy sa oddelili.
8. Spodná vrstva sa odsaje do veľkej kadičky a zozbiera sa vrchná organická vrstva.
9. Vodná fáza sa potom dala do separačného lievika a extrahovala sa 500 ml IPA.
10. IPA sa odparila na 3/4, polovica mliečnej voľnej bázy a polovica IPA.
11. IPA a freebase sa rozpustili v 130 ml acetónu.
12.Kyselina ortofosforečná sa nakvapkala na pH - 6 (za stáleho miešania).
13.Zmes sa vložila do mrazničky na 12 hodín.
14.Po kryštalizácii sa suspenzia prefiltrovala a premyla suchým studeným acetónom, až kým sa acetón nevyčistil.
15.Acetón z premývania a zmes ipa/acetón sa vložili späť do mrazničky na ďalšie zrážanie.
16. Proces sa opakuje, kým sa už nezrazí žiadna zrazenina, aby sa získalo 60 - 70 % vysokokvalitného amfetamínu, keďže sa do zmesi dostáva viac acetónu, možno bude potrebné nakvapkať ešte trochu kyseliny, aby sa znížila, ale nie príliš veľa, pretože acetón má ph7.

Tu je fotografia niektorých vysušených pastovitých kameňov , zvyšok je suchý prášok, ktorý sa musí zmiešať, pretože je pre mňa a mojich priateľov príliš silný.
Možno aktualizujem recept a napíšem ho pre malých domácich chemikov, je veľa spôsobov, ako by to mohlo byť lepšie.
 

Attachments

  • yrIiJuK8x7.PNG
    yrIiJuK8x7.PNG
    901.1 KB · Views: 513

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
toto nie je metamfetamín , môžete odtiaľto napísať, ako sa z neho vyrába metamfetamín
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Akú metódu používate na premenu tejto bielej pasty na kryštál
d-metamfetamín?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Môžem CuCl2 nahradiť CuSO4. čítal som to na reddite a idk, či je to možné, ale myslím, že áno bc Cu(II) mám pravdu?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Áno, mali by ste to vedieť. Hoci ja sám mám s touto syntézou problémy, takže by som možno mal namiesto toho skúsiť CuCl2. Je však oveľa drahšia a oveľa menej dostupná
 

alf405

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 26, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
" Ak chcete byť presní, musíte vynásobiť číslo pre CuCl2.2H2O číslom 1,5, aby ste dostali správne množstvo CuSO4.5H2O."

Je toto násobenie 1,5 x pravdivé v akomkoľvek meradle? Od maličkej až po priemyselnú?
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
môj výpočet na základe metódy p2np nabh4 amfetamín
IPA 40-50 ml
H2O 12,5 ml
NaBH4 3,5 g
P2NP 2 g
CuCl2 +-0,2 g 9,675 H2o
NaOH (25% vodný roztok) 16 ml
Acetón (suchý) 5-10 ml
Najprv dám ipa a h2o a miešam 2 minúty, potom pridám p2np, potom rozpustím 0,200 mg chloridu meďnatého v 5 ml vody a pridám ho, ale teplota sa nezvýši.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Koľko ml chloridu meďnatého 200 mg rozpustím vo vode a pridám 1 ml? Najprv pridám ipa a vodu, potom pridám nabh4, potom pridám p2np tak, aby nepresiahol 60 stupňov, teplota sa zvýši, ale keď pridám chlorid meďnatý 200mg, teplota sa nezvýši, rozpustím ho v 5ml vody a pridám ho, urobím reakciu s 2lt trojhrdlým skleneným balónikom.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Pri prvom pokuse táto reakcia fungovala úplne bez problémov. Pri použití toho istého všetkého a opätovnej kryštalizácii p2np, aby bol čerstvý, to stále zlyháva bez ohľadu na to, čo robím. Stále posielam veľmi čistý biely prášok, ktorý nie je rovnaký ako prvýkrát. Má takmer mierne ovocnú vôňu a tesne pred pridaním kyseliny sírovej v čase, keď to fungovalo, bola kvapalina zlatistej farby a zakaždým potom je veľmi číra. Myslím, že niečo robím zle s pridávaním p2np v prvých krokoch. Existuje nejaký maximálny čas, počas ktorého nesmie sedieť redukcia? Viem, že vo videu sa píše, že pridanie všetkého p2np by malo trvať približne 6 hodín, takže predpokladám, že do tohto momentu je to bezpečné. Viem, že keď som to robil prvýkrát, keď som pridával posledný kúsok p2np, prestalo to reagovať na pridávanie p2np práve v tom čase, zatiaľ čo potom to vždy mierne exotermicky reaguje a bublá. Nie som si istý, v čom by mohol byť rozdiel medzi prvým a každým ďalším pokusom. Možno má niekto nejaké triky alebo sa mu to nepodarilo tak ako mne. Vďaka
 

Sashinski

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 30, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Môže sa alkohol po odparení opäť použiť? Alebo sa z neho v dôsledku posledného použitia v reakciách vytvorila acetropická zmes (88%ipa/12%h2o)?
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Mohli by ste skúsiť... určite by musel byť destilovaný, pretože má farbu. Niečo je v tom.... Mám s tým svojím trochu problémy a dúfam, že niekto uvidí tieto príspevky a bude vedieť, o čo ide. Prvýkrát som ho urobila dokonalý.... pekný svetlý tan... silné účinky. Nabudúce a zakaždým inokedy je finálny sulfát na filtrovanie veľmi biely s ovocnou vôňou ? Má takmer mierne ružové huhe. Veľmi slabé účinky. Predpokladám, že je to nadmerne alebo nedostatočne redukované? Vie niekto, ktorý z nich? Alebo čo by to mohlo spôsobiť? Príliš dlhý alebo nedostatočný čas? Teplota....ktorá bola udržiavaná v línii? Myslím, že čítanie patentu, že dali všetky p2np ako 10 minút a pražili to s meďou 20 minút, pričom hovorili o znížených výnosoch po 30 minútach. Vyzerá to ako blbuvzdorné, ale nie je... takže príliš alebo málo znížené, aby som to mohol opraviť.... vďaka niekto
 

Xelious

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dá sa to urobiť v kovovom domácom hrnci bez refluxu alebo budú straty príliš veľké?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
NaOH vám poškodí hrniec. Rozpúšťadlo sa odparí bez spätného chladiča.
 

Xelious

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Neviete, ako odstrániť zápach acetónu alebo čo iné sa dá použiť?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Acetón by sa mal časom odparovať. Rovnomerne ho rozotrite na sušiaci tanier (rozdeľte všetky zhluky) a mal by vyschnúť približne za 1 - 2 dni.

môžete ho dať do vákuovej komory, aby ste urýchlili proces, alebo ho zohriať na banke a vytiahnuť vákuum pre niektoré rýchlejšie techniky
 

Xelious

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Môže sa HNO3 použiť na pokles PH
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
V tomto kroku by som sa vyhol použitiu oxidačných kyselín. Vtamín C bude fungovať, kyselina askorbová, a to je tiež redukčné činidlo, takže žiadne problémy.
 

Xelious

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Takto to urobil, ale nakoniec pri vákuovaní nič nevytiahol, použil 85 % acetón a 85 % kyselinu fosforečnú. Amph olej zostal 20 h pri izbovej teplote, kým som našiel kyselinu, kde by mohol byť problém?
 

Attachments

  • yqxp5rul3V.jpg
    yqxp5rul3V.jpg
    5 MB · Views: 154
  • 9k0PQzpjMJ.jpg
    9k0PQzpjMJ.jpg
    8.3 MB · Views: 165
  • o9wGC4rBfR.jpg
    o9wGC4rBfR.jpg
    8.1 MB · Views: 159

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, 85 % acetónu a 15 % akého rozpúšťadla?
Môžete jasne opísať, čo ste robili, s čo najväčším počtom podrobností. Pomôže nám to nájsť vašu chybu.
 
View previous replies…

Xelious

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Pridával som p2np pomaly počas 5 hodín do ipa/vody a nabh4 , udržiaval teplotu pod 60c, pridal som cucl2 a udržiaval teplotu na 76-80c 30min(netuším či som dal dosť cucl2 ale na začiatku to stmavlo) Zobral som kvapalinu a pridal do nej NaOH(neskontroloval som či je ph 11 alebo viac) , potom som zobral vrchnú vrstvu potom som najprv skúšal znížiť pH pomocou vit C kvapaliny ,ale vôbec to nefungovalo dnes som našiel (20 hodín voda pri izbovej teplote) kyselinu fosforovú 85% a znížil pH na 6. Netuším čo sú tie 15% v acetóne to nie je napísané. Budúci týždeň to skúsim s 99% a bez vit C. Ďakujem
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Takže ste sa rozhodli vyrobiť amfetamín askorbát?
Odparili ste rozpúšťadlo?

Ako ste merali množstvo CuCl2? Jednoducho ste pridali nejaké približné množstvo? Ako soľ počas varenia?
 

arianasdad

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Aký zlý je zápach chcel by som urobiť malú až stredne veľkú dávku v mojej garáži, moji susedia sú dosť blízko, ak je zlý, pomohol by vôbec pestovateľský stan s uhlíkovým filtrom, alebo existujú nejaké iné jednoduché riešenia.
 

arianasdad

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pod pojmom malá až stredná dávka mám na mysli 10 g, ak to pomôže
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Môžete vyskúšať 3-5g dávku a gonna zistiť, že. Ak máte dobre filtrovaný prietok ventilácie, všetko bude v poriadku.
 
Top