Odporúčame metódu pre prvú syntézu METH, dostal všetky em činidlá!

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Pozdravujem kolegov hivemindov!

Čoskoro začnem svoju cestu k vareniu pervitínu. mám prístup k väčšine potrebných činidiel, ako je efedrín, pseudo,
červený p, metylamín a p2p.Issue je, že mám málo alebo žiadne chemické znalosti a bude to moja prvá syntéza.
je to pre úplného nováčika uskutočniteľné a ak áno, akú metódu syntézy odporúčate?Povedali by ste, že racemické cesty - p2p s
n-metylformamidom ,,Leuckartova reakcia" alebo P2P redukciou NaBH4 by boli ťažšie, pretože pri nich musím použiť chirálny katalyzátor, aby som mohol
keďže potrebujem správnu stereochémiu - D-meth.Tiež by som potreboval rovnaké vybavenie pre všetky metódy
ako je uvedené v tomto príspevku:
alebo to nie je potrebné pri efedrínových cestách?

Bol by som veľmi vďačný za nejakú radu v tejto veci chlapci a za nejakú pomoc počas operácie syntézy.
a nahrať sem, pretože s videami sa človek ľahšie učí.

PS: uprednostňujem metódy, ktoré prinášajú výrobu v strednom/veľkom rozsahu
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,757
Points
113
Deals
666
Aký je účel vytvorenia tejto témy? Nie je tém o syntéze metamfetamínu dosť?
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Účelom je získať odporúčanú metódu s prihliadnutím na to, že mám k dispozícii všetky činidlá. väčšina používateľov tu musí zvoliť špecifickú metódu syntézy, keďže majú prístup napríklad len k efedrínu. ktorá z týchto metód by bola pre tento účel jednoduchšia? tiež nájsť niekoho, kto je ochotný poskytnúť rady počas procesu syntézy, keďže som začiatočník. ak sa vám zdá, že je to urážlivé, môžete toto vlákno zatvoriť, pane.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,757
Points
113
Deals
666
Všetky metódy už boli opísané. Všetky sa odporúčajú. Musíte si vybrať to, čo vám vyhovuje. Ak nemáte žiadne skúsenosti so syntézou, ale máte všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať syntetizovať, stačí napísať niektorému z odborníkov.
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Len som si myslel, že niektoré môžu byť pre začiatočníkov vhodnejšie ako iné. v každom prípade ďakujem za príspevok ser!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
774
Reaction score
1,053
Points
93
Môžete uviesť úplný zoznam vašich činidiel?
Niektoré efedríny si budú vyžadovať aj oddelenie izomérov. Aký je váš efedrín?
Toto zariadenie sa môže použiť, ale môže existovať aj iné zariadenie
Potrebujete podrobnosti, úplný zoznam činidiel a ďalšie podmienky, priestory, objemy. Môžete hovoriť tu alebo napísať PM
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
94
Points
18
a ak ste z Európy a potrebujete prekurzory, odporúčam predajcu Constantylious

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?members/constantylious777.121/#resources
 
Last edited by a moderator:

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Veľmi užitočný príspevok, klobúk dole!
 
Top