Výskumná chemická skúšobná jednotka

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Dobrý deň, Madre, už som vám napísal správu týkajúcu sa tohto a iných spôsobov, ako by som sa mohol stať spolupracovníkom tímu Breaking Bad, ale v príspevku, na ktorý som reagoval, sa uvádza, že hľadáte tím na testovanie RC, a potom pri čítaní tohto príspevku vidím, kde ste uviedli metamfetamín ako príklad drogy, takže teraz ma zaujíma, či je to len pre výskumné chemikálie, alebo sú to všetky drogy? Pretože v takom prípade by som určite zmenil svoj preferovaný výber drog! Dajte mi prosím vedieť a ešte raz ďakujem za váš čas a pozornosť, prajem vám krásny deň!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Nevadí, čítal som žiadosť používateľa TESTINT a podľa formátu, ktorý použil, som si myslel, že ide o časť madresového príspevku. Moja chyba.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Žijem v usa a som samouk chemik ive vyrobil 2cx b thru e nie D a mda a meskalín a ak samozrejme dmt, ktorý im istý väčšina ppl začať s extrqction nie synth hoci id chcel dať TSTAB šancu id rád vzorky.niektoré rcs 2cx a iné entaktogény / psychedelické látky dajú úprimný opibion od mailbix po bio test a som veľmi dobre prepojený, kde som ja celý predaj, takže som dnt naozaj robiť malé ruky do rúk mojich ppl robiť vo veľkom meradle lepšie v FED ako štát som povedal lol zaklopať na drevo
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Žijem v Austrálii v lokalite vzdialenej 4 od mesta. Domnievam sa, že všetci fajčia katinón alebo nekvalitný pervitín. Iv sa rozhodol prestať kupovať a rád by som vyskúšal 2c-x.
Bol by som veselý, keby som sa mohol naučiť syntézu, ale neviem, kde začať a akú veľkosť zariadenia získať. zaplatím za MENTORA OSOBNE ALEBO ENCRYPTOVANÝM E-MAILOM. mám záujem možno o syntézu, ktorá ma naučí abit o chémii a potom skúsiť syntézu meth / amph.
Je shake and bake najjednoduchšie, ale najrizikovejšie.
Potrebujem zdroj prekurzorov, ale plánujem si jedného dňa vyrobiť vlastné vo veľkom množstve.
Rovnako ako príprava večere podľa vlastnej chuti je moja vízia na syntézu. Pripravím zariadenie podľa svojej chuti pridám lil korenie a všetky veci pekné.
POZOR KURIZORY PLATÍM BTC BYŤ VAŠIM ŠTUDENTOM ALEBO OSOBNE ALEBO ENCRYPTOVANÝM EMAILOM. kašlem na kupovanie pouličných drog, Il si vyrobím vlastné.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hej, kamarát, som tiež z Austrálie, ak stále potrebuješ pomoc na svojej ceste, daj mi vedieť, mám know-how a takmer všetko, čo s tým súvisí, pokoj
 
View previous replies…

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Podľa môjho chápania je acetón nesprávnym rozpúšťadlom, pretože je miešateľný/rozkladá olej, takže sa spojí. extrahoval by som dcm alebo tolulínom. potom kyselinou zásadou alebo chlorovodíkovým plynom váš produkt von, potom môžete pokračovať
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Ďakujem som a newbe, takže nie som oboznámený s tým, ako to urobiť, môžete vysvetliť, ak u majú know how a tiež ťažké získať chems v aus
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Koľko znalostí z oblasti chémie máte ? A v akom ste stave ?
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Akú látku chcete vyskúšať?
5-meo-dmt

- Máte predstavu o látke, ktorú chcete testovať?
Už som to skúšal, ale vždy klamú a nikdy si nemôžete byť istý.

Do ktorej krajiny sa bude zasielať: Francia
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Páni, ako to, že som to ešte nikdy nevidel! Tak rada by som vyskúšala RC Opioidy. Odvtedy, čo som sa o nich dozvedel, po nich neustále bažím a urobil som už väčšinu zenov pod slnkom. Bohužiaľ som bol tiež scammed z niekoľkých tisícov a pravdepodobne požitie viac cukru ako skutočné opioidy lol. FML.

Ak existuje spôsob, ako niečo otestovať Im vždy hru! Zo západnej EÚ :D
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
VYBERTE SI MŇA.. PICK ME
(lsd-dmt-5meo huby ) Chcel by som vyskúšať 5-MeO-MiPT:
Ak hľadáte nový pohľad na RC, som váš človek. Dám vám všetky uvedené požiadavky, dodanie podľa prepravných noriem, rozbalenie a hmotnosť obsahu, spôsob konzumácie, chuť, čas nástupu, trvanie atď. Doprava do USA
 
  • Like
Reactions: vis

XxCLAYDOGxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Môj najlepší priateľ mi odporučil, aby som sa prišiel pozrieť na trh BreakingBad a som veľmi rád, že to urobil. je tu niekoľko skvelých ľudí! Ale určite mám skúsenosti s psychedelickými látkami a extrahujem si vlastný nn-DMT a urobil som niekoľko rc chemikálií ako Nep, Aphip, 4fmph, všetky analógy Mephadronu v minulosti a Dude toto by bol ako scenár snov! Bol by som super profesionálny a napísal by som ti celú recenziu a bol by som super vďačný za túto príležitosť a moja priateľka by sa tiež zúčastnila na miernejších látkach, ale som v USA a skúsil by som všetko, čo by si chcel poslať aspoň po tom, čo by som urobil nejaký výskum na zníženie škôd, ale som suuuper zainteresovaný na akejkoľvek 2c odrode a dokonca skúsim aj pervitín, pretože to nie je nevyhnutne moja obľúbená droga, pretože v mojom meste je vždy len rezaná na hovno, radšej by som urobil nejakú lavadu, ale všetko by som zdokumentoval..ale ima stfu teraz som sa naozaj vzrušil a prly dobrovoľne trochu viac informácií, než som mal ... vyber ma! 🪬🍄
 
  • Like
Reactions: vis

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Akú látku chcete vyskúšať?
Všetko, čo je vo forme vhodnej na fajčenie. viac ako 20 rokov skúseností. Chce nájsť, čo kvalitné tu ľudia vyrábajú.
  • Máte predstavu o látke, ktorú chcete testovať?
  • Určite, nie je toho veľa, čo by som neskúsil. alebo nepoužil veľa
  • Do ktorej krajiny sa bude posielať?

Španielsko / EÚ
 

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Akú látku chcete vyskúšať?
  • a-pvp- u-47700

  • 2-ct-7 To už dlho nie je. veľmi zábavné

  • Máte predstavu o látke, ktorú chcete vyskúšať?
  • áno
  • Do ktorej krajiny sa bude zasielať? Španielsko
 

CatmandMU

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Som USA a peniaze pripravené na testovanie
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Ako bola zásielka vyhotovená? Vyskytli sa so zásielkou nejaké problémy?

- Zásielka bola odoslaná naozaj rýchlo. Na každú moju otázku som dostal odpoveď a každá odpoveď bola rýchla a skutočne užitočná.

* Fotografie látky na váhe (v balíku, v obale, bez obalu, len látka, minca akejkoľvek nominálnej hodnoty vašej krajiny)

-
ZxQYFSIqrn





- Dopamínový nával hneď potom serotonínový nával sakra to je doslova nebeské. Čo sa snažím povedať je to to čo by to malo byť a trochu viac :) Moja dávka bola 0,25 bomby perorálne trvalo to, ale vrchol ma zasiahol ako vlak a chvíľu trval . Počas noci som redávkoval 2 až 3 riadky.
Mefedrón mi pripadá terapeutický, núti vás otvoriť sa a pomáha vám vyjadriť sa psychicky a fyzicky. 4MMC sa cíti, akoby ste neustále dosahovali vrchol na mdma, zatiaľ čo ste v prdeli na amfetamíne
 

Attachments

  • CBdKZzJlVE.jpg
    CBdKZzJlVE.jpg
    2.8 MB · Views: 86

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
4MMC (MEFEDRÓN)

⭐️ Zabezpečenie služby
Skrytosť sa používa inteligentne, žiadne zbytočné riziká, ktoré bijú do očí.

⭐️ Rýchlosť dodania 10/10,
Prišiel za týždeň a pol. Balík bol zapečatený ako základný list alebo malý balík. Prišiel rýchlo a bez problémov.

⭐️ Kvalita výrobku: 10.
Trvá nejaký čas, kým zasiahne, ale keď zasiahne... zasiahne.

⭐️ Ako dobre boli splnené vaše očakávania? 10/10
Fantastická zákaznícka podpora a dobrá kvalita.

⭐️ Celkový dojem s dodávateľom 10/10, predajca je veľmi priamy a čestný. Pôsobí ako človek, s ktorým sa dá obchodovať.
 
Last edited:

A1I2D3E4N

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
MCAT


⭐️ Zabezpečenie služieb (od 0 do 10)

-- Zabezpečenie a utajenie obalu boli na najvyššej úrovni, pozri nižšie na priložených fotografiách dobrých 4-5 vrstiev zabezpečenia, navyše samotný výrobok bol vákuovo zapečatený, aby sa eliminoval zápach. Čo je zvyčajne problém pre mcat, ale bez ohľadu na stealth tento tovar je špičkový, najčistejší, aký som videl. 10/10

⭐️ Rýchlosť dodania (od 0 do 10)

-- Doručenie bolo trochu dlhšie, než sa očakávalo , a pre moje skúsenosti s nákupmi online, avšak bol som informovaný v priebehu a stále prišiel rýchlejšie pre medzinárodnú objednávku ako väčšina zahraničných amazon balíkov. 7/10

⭐️ Kvalita výrobku (od 0 do 10)

-- Sám som to ešte neskúšal, ale mal som niekoho, kto to otestoval a vyskúšal, bol veľmi ohromený a povedal, že je to špičková polica. Samotné kryštály sú najčistejšie, aké som kedy videl, bolo mi povedané, že balia dobrý úder, bola daná veľmi veľkorysá vzorka s hmotnosťou 1,5 g (bez vrecka), skvelý produkt. 9/10

⭐️ Ako dobre boli splnené vaše očakávania? (od 0 do 10)

-- Okrem malého oneskorenia pri preprave, ktoré by sa malo očakávať pri nákupe akéhokoľvek výrobku medzinárodného, drog alebo nie, moje očakávania boli splnené a prekročené. 9/10

Celkové skóre zo 40 --

35/40 Veľmi dobré, vrelo odporúčam!!

poznámka: Toto je extra hodnotenie za zákaznícky servis, vždy rýchle a vášnivé reakcie, vďaka ktorým je všetko čo najhladšie


Nižšie je niekoľko obrázkov, ospravedlňujem sa za príliš exponované fotografie v mierke, je to LCD displej

1btoxkEcnF QvyFW2xIln
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Dodávaná látka 5-Meo-Mipt
Spôsob spotreby Odparené v orlovom potrubí
Trvanie zážitku 6 hodín
Množstvo 70 mg *2



⭐️ Bezpečnosť služby (od 0 do 10) 10
Dodávaná látka sa dodáva v dokonale zabalenom a kvalitnom obale. V bezpečí pred očami zvedavých pozorovateľov.
Jediný nedostatok, ktorý som si všimol, je finálne balenie, kam táto konkrétna látka prichádza.
Keďže je príliš tenká a prichádza v plastovom vrecku, ťažko sa s ňou manipuluje, čím sa stráca veľa látky.

8uf0SiYPIL


J8gmPW5UjN

I5i6phYaqo

Sc2JMUpbtQ


CgZ7ePtlz0



⭐️ Rýchlosť doručenia (od 0 do 10)


To vždy závisí od mnohých faktorov, ale doprava bola veľmi rýchla.
Sledovací kód som dostal v sobotu a látka prišla v utorok bez problémov.


⭐️ Ako dobre boli splnené vaše očakávania? (od 0 do 10) 5



Látka ma skutočne sklamala, ale to nepripisujem jej, ale mojim očakávaniam od účinku iných tryptamínov, ktoré som vyskúšal (Dmt a 5-MEO-DMT)


⭐️ Kvalita výrobku (od 0 do 10) 5


Vzhľadom na moje predchádzajúce očakávania som možno celkom nepochopil zmysel tejto látky.
Dokonca som uvažoval o hodnotení pod 5, ale nebolo by to fér.
Možno nechápem, prečo nikto nechce mať takýto typ zážitku, ale potom sa zamyslím a pochopím, že nie každý je pripravený na intenzívny zážitok s 5-Meo-Dmt alebo so samotným Dmt, takže som analyzoval účinky tejto látky. a hoci sú mierne v porovnaní s predchádzajúcimi, môže byť užitočná na začiatok s Tryptamínmi zábavnou formou, takže päťka je fér.
 

durpamb

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň z NL.

Najprv si dobre prečítam tu uvedené pravidlá, možno sa potom prihlásim :)
 
Top