Výskumná chemická skúšobná jednotka

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Ahoj, naozaj by som mal záujem BYŤ testerom pre všetky druhy látok, osobne mám najradšej pyros, opiáty a disso. Som z Tirolska v Rakúsku. Myslím, že nie je veľa ľudí z mojej krajiny, ktorí sú testermi, takže by som sa chcel stať jedným z nich.


Dúfam v pozitívny výsledok!
Váš FalteHD
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Dobrý deň, priatelia,rád by som sa stal členom testovacej skupiny RC.
užívam drogy už viac ako 15 rokov a testoval som mnoho rôznych RC. Rád skúšam nové veci, robím ďalšie skúsenosti.

  • Akú látku chcete vyskúšať?
    • Chcel by som vyskúšať stimulanty, ako sú rôzne katinóny alebo amfetamíny
    • Chcel by som tiež vyskúšať všetky druhy psychedelík a disociatív
    • A totálne milujem opiáty a benzo
  • Máte predstavu o látke, ktorú chcete vyskúšať?
    • Ja chcem vyskúšať n-ethylehexedron a 3-mmc
    • Na psychedelikách a disociatívach by som rád vyskúšal 2C-I alebo DOB, ale aj iné tryptamíny a fenetlyamíny. To, čo hľadám alebo dlho hľadám, je MXE alebo deriváty MXE.
  • Do ktorej krajiny sa bude posielať?
    • Do Nemecka
 

freewayx

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
hľadám nejakú formu 2ci a akýkoľvek typ benzo
 

jai86

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Som v Kanade a rád čokoľvek otestujem a poskytnem ny úprimnú recenziu. Som dobrodružná 30-ročná sexi dáma s množstvom voľného času. Mojou liečbou je raz za čas farebný heroín, ale som aj za skúšanie nových vecí. Vopred ďakujem a prajem vám krásny deň! ❤
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Žijem v Kanade, mám 60 rokov, celý svoj dospelý život používam RC a bežné lieky a vediem si denník s podrobnými údajmi o dávkach a skúsenostiach. Okrem môjho subjektívneho názoru môžem poskytnúť aj bezplatné profesionálne FTIR testovanie čistoty. Chcel by som testovať katinóny - najmä 4-MMC a 3-MMC, amfetamíny (akékoľvek), rodinu 6APB, benzo a dissos, najmä MXE alebo čokoľvek, čo sa tvári, že je ako MXE. RoA sú zvyčajne orálne alebo boofingové, ale budem IM ketamín a čokoľvek iné, čo je bezpečné IM. Som na dôchodku a som opatrný a zodpovedný užívateľ, ktorý vždy používa presnú váhu. a nikdy som nebol závislý a veľmi pochybujem, že niekedy budem. Len sa rád zabávam a nemám rád alkohol.
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Dobrý deň, nachádzam sa v Spojených štátoch. Chcem vyskúšať mdma, ketamín a metamfetamín. Mám veľký záujem o tieto 3 produkty.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Je toto vlákno stále aktuálne?
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Glitch je najlepší, sršíme novú dávku na testovanie !
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Súhlasím s vami kamarát 💯 pre Glitchy
Dúfam, že vyskúšam novú dávku a stanem sa členom testovacej čaty 🤠
 

Opioidreporter01

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Idú testovať nové a staré opiáty a opioidy a alebo benzimidozoly a benzodiazepíny!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň,
I'll liked to bé a tester membre...i'm Come from France...i want to try cathinone, ketamin like, cocain liké stuff, opioïd stuff....
Mnohokrát ďakujem...best regardz
 

Gab

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Je tento RC tester a príspevok na bezplatnú vzorku rovnaký? coz som už DM na bezplatnú vzorku a chcem sa prihlásiť aj ako tester, ak je to možné 😉
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hej Glitchy je to tam jedno miesto voľné v tej ,,sekcii pracovných ponúk'' ? Ja by som to urobil ako Mark Brownstein, Američan žijúci v Hongkongu, má nezvyčajnú prácu. Vyhľadáva neznáme alebo dávno zabudnuté potraviny a prísady, ktoré ponúka špičkovým šéfkuchárom na celom svete. Dokumentárny seriál sprevádza profesionálneho lovca chutí do Indie, Thajska, Laosu a Vietnamu a sleduje ho v megamestách ako Hongkong, Bangkok a Šanghaj, kde svoje nálezy testuje, zušľachťuje a predáva drahým reštauráciám.

Odporúčania pre gurmánov.🧐🥴🤯🤩🥳😜.

Moja sekcia je Upper's a Opiáty možno nejaké Tryptamíny.

Neváhajte ma kontaktovať,prvá recenzia ide dole ako topiace sa maslo prisahám kamarát.

S láskavým pozdravom, Frankstone.
 
Last edited:

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Zdravím všetkých, ktorí prispievajú a pomáhajú na tunajšom fóre, a osobitne pozdravujem chlapíka Glitcha, ktorý neúnavne pracuje na tom, aby vzorky zadarmo lietali po celej planéte. Opäť ma potešil novou várkou 4mmc a len ten, kto to skúsil, povie ten rozdiel, Nech žije a na zdravie, aby nás viedol aj v ďalších dňoch. utajenie a zabezpečenie tohto výrobku bolo super šikovné!!! Chcel som na chvíľu vyhodiť značky, ale môj chlapec Glitch ma opäť potešil a povedal mi, kde sú! lol.
Ďakujem, že nám robíte dni veselšie!

4mmc e a Určite to stojí za to, kto chce Glitchi bude jeho sprievodcom v jeho psychedelických dobrodružstvách. Mimochodom, v Rusku je super populárny a nazývajú ho "šampanským ruskej elity".
Bavme sa zodpovedne!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň, som
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, som z Francúzska.....i liké to test meow meow, methedrine,....best regardz
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, som z Nemecka, chcel by som otestovať met Lg
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Ahoj, mám tiež záujem zúčastniť sa na testovaní.

Mám na konte stovky gramov stimulantov, robil som všetky druhy drog a stále robím.

Píšem úprimné recenzie pre predajcov, zoznam užívaných látok si môžete pozrieť v mojom profile.

Aký druh látky chcete vyskúšať?

Robím naozaj všetko, najviac skúseností mám so 4-mmc/3-mmc, veľmi rád by som vyskúšal 2-mmc, mám dobré porovnanie a nie som ten typ človeka, ktorý by fňukal, že to nie je ako 4-mmc. Ak to funguje dobre a nie je to 3cmc, páči sa mi to!

Psychedeliká, najmä disociatíva, opioidy a benzo.

Máte predstavu o látke, ktorú chcete testovať?

Áno, zo stimulantov - 3mmc a 2mmc, 3mmc som robil len raz a nemal som o ňom úplný obraz, benzo fúrie ma tiež zaujímajú, pretože MDMA nemám veľmi rád

Opioidy
- O-DSMT, Heroín, Kratom, Oxy, Morfín alebo niečo podobné

Benzos
, čokoľvek. Dokonca aj RC

Dissos - ketamín alebo MXE alebo iné deriváty

Psychedeliká - chcel som vyskúšať DOM alebo jeho deriváty/analógy

Do akej krajiny sa bude zasielať?

Poľskodddd ;)

Ak je váš výrobok dobrý, budete mať skvelé hodnotenie.
;)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Dúfam, že táto čata bude obsadená do novej verzie samovrahov
 
Top