Biohackers. Brezplačni vzorci mefedrona. Mrtve kapljice

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
29
Reaction score
19
Points
8
Kot lepi rjavo obarvani kristali običajne velikosti, z vonjem l mdma, malo lock tight in cherry's. Majhen odmerek 30 mg v nosu, ima zelo dobre spodbujevalne učinke, gladko po žaru. Brez koce! Zame je popolna stvar. Naslednje dni bom poročal o visokem odmerku, morda že danes! Dovolite, da vzamemo še eno malo tega blaga.😎
 

Sibylle

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 25, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Pozdravljeni Jaz sem Michael mislim, da je brezplačni vzorec prišel Saterday, vendar ne. sranje. upam, da prihaja v ponedeljek In za nakup 10. 4-MMC imam DHL PACKETSTATION. Bye imejte lep vikend.P.S. Upam na dobre Buisenes.
 

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Aug 9, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Ali lahko pošljete vzorec v români?
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Delal bi za vas v mestu New York za majhen odstotek snovi. Delal bi za vzpostavitev zaupanja. Tu je ogromen neizkoriščen trg.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
406
Reaction score
199
Points
43
Ekipa BB išče nove sodelavce.

Zahteve:
- Prejemanje mrtve kapljice mefedrona v količini 50 g (najmanjša serija ob zagonu).
- Pakirajte v 25 zavojčkov po 2 g.
- 25 mrtvih kapljic skrijte na varnih mestih.

Pogoji:
Zahtevani polog v višini 100 EUR
Po prodaji izdelka bo izvajalec prejel 15 EUR za vsako uspešno prodano mrtvo kapljico.
15*25=375 evrov + 100 evrov pologa.


Delo je vedno na voljo. Pri nas zaslužite od 300 evrov na dan, če nam posvetite le nekaj ur. Če vas to zanima, me kontaktirajte v zasebnih sporočilih. @HEISENBERG @Madre
 
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
406
Reaction score
199
Points
43
Kaj mislite, da je za vse, ali ni... dobil sem ponudbo za delo in sem v Združenem kraljestvu 🤷🏼‍♂️
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Fed? Lol Sprašujem samo, ali mi dobavljajo tudi stranke, ki naj dostavijo. Zdi se mi, da je tako, kot da to deluje. Nisem prepričan, da razumem, kako ravnajo. Rekli so, da bom zaslužil do 300 evrov na dan, zato sem spraševal, kako je to mogoče? Ali oni naredijo naročilo za njih in potem jaz dostavim izdelek? Fed lol Jaz sem na sceni od leta 2014, ne potrebujem tvojega sranja, ko jim postavljam vprašanje. O tem, kako to deluje
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Ali prodajate v ZDA ali ne? Morda želite tudi kupiti
 

lisdedal

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Aug 7, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Upam, da lahko računamo na vzorce in pogovor o sodelovanju na področju oglaševalskih storitev ?😈
 

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
ali lahko pošljete brezplačne vzorce v Brazilijo?
 

Belzébuth

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Ali imate v Franciji mrtvo kapljevino ? Ali lahko dobim brezplačen vzorec mijavk.
 

paramonov

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Podjetje Biohackers mi je poslalo velikodušen brezplačen vzorec zdravila 4MMC. Dostava je bila hitra. Odnesel sem ga na spletno stran getyourdrugstested.com in ga dal testirati FTIR. Je čist. Prepričajte se sami, kodna beseda je "Saskatoon".
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
to je zanimivo, moj je bil videti malo drugače, na tem mestu so 4 različne fotografije z istega dne in se med seboj razlikujejo. samo 2 sta podobni mojemu vzorcu.

sem 100% prepričan, da to, kar sem imel, ni bil mefedron, in če je bil, je bil to najslabši 4mmc, kar sem jih kdaj naredil, bil je šibkejši od umazanega 3cmc
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
posodobitev:

Prebral sem njihova pogosto zastavljena vprašanja in njihova naprava FTIR ne more ločiti strukturno podobnih analogov in novih ali redkih snovi, ki niso v njihovem katalogu (kot je na primer 4mec, ki je zelo redek)

tako da ta test ni zares ničesar dokazal, mora biti lažen rezultat

ta odpadek ne more biti mefedron, saj je podoben 4mec z vsemi svojimi vidiki in se ne približa niti 40-odstotnemu čistemu mefedronu
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
78
Reaction score
48
Points
18
Okej, dudee! JE res treba napisati 100 sporočil o tem, kako izdelek podjetja BioHackers, ki ste ga dobili BREZPLAČNO, ni zadovoljil vaših potreb? Razumemo, da niste prejeli tistega, kar ste želeli, toda ali ste v položaju, da se pritožujete nad stvarmi, ki ste jih dobili BREZPLAČNO? Če vedno želite vrhunske stvari in dobite, kar zahtevate, ima to vedno ceno. Pojdite naprej in si poiščite prodajalca, ki vam bo zagotovil stvari, ki vas bodo zadovoljile. Ekipa BioHackers je že dovolj velikodušna, da vsem na forumu razdeli brezplačne vzorce, vi pa se tu pritožujete nad tem. Zberi svoje sranje, človek, in pusti svojo nepojasnjeno frustracijo zunaj tega.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
da, ker gre za prevaro, česa ne razumete?

od njih je bilo velikodušno, da so poslali velik vzorec, vendar tega ne bi smeli prodajati kot mefedron, če to ni.

To počnem za ljudi, ki se veselijo, da bodo nekaj kupili, želel bi, da nekdo to stori zame, če bi želel kupiti dober REALNI izdelek. če bi to kupil, bi bil besen asf, kar počnem, je, da poskušam preprečiti, da bi nekdo izgubil svoj denar.

Sem zavezan recenzent, pomagal bom drugim poštenim prodajalcem, ki prodajajo, kar oglašujejo.

tf ali mislite, da če želim vrhunske stvari in dobim, kar zahtevam, bo imela ceno 🤣🤣🤣

, tako da moram plačati več za nekaj, kar bi že moral dobiti?

če je oglaševano kot 4 mmc, bi moralo biti 4 mmc.

To počnem za uporabnike

nekateri ljudje so že razočarani, ker so želeli dobiti izdelek, ki je oglaševan, ne pa nekega komaj delujočega analognega.

in ja, našel bom prodajalca, ki bo zadovoljil moje potrebe , in z veseljem ga bom promoviral ter k njemu vodil stranke :)
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
78
Reaction score
48
Points
18
Popolnoma razumem vaše stališče, ne skrbite. Toda ali je jebeno potrebno, da vsak dan puščate na desetine komentarjev?? Pustite oceno na njem, če je še niste, in dajte svoji tipkovnici za spremembo počitek.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Amfetamin v čisti obliki je postal nerentabilen za prodajo evropskim proizvajalcem iz več razlogov, glavna razloga pa sta težavnost pridobivanja BMK v teh dneh ter alternativna proizvodnja metamfetamina iz istih surovin, ki omogoča večji dobiček. Edini način, kako je amfetamin danes lahko na trgu, je njegovo redčenje.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
v letih 2008-2010 je bil projekt RC

plevela na debelo

po vsem svetu iz Združenega kraljestva in Latvije

Cristalius 3,4 MMC

čisti kakovostni razred A
 
Top