Biohackers. Brezplačni vzorci mefedrona. Mrtve kapljice

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Delal bi za vas v mestu New York za majhen odstotek snovi. Delal bi za vzpostavitev zaupanja. Tu je ogromen neizkoriščen trg.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
406
Reaction score
199
Points
43
Ekipa BB išče nove sodelavce.

Zahteve:
- Prejemanje mrtve kapljice mefedrona v količini 50 g (najmanjša serija ob zagonu).
- Pakirajte v 25 zavojčkov po 2 g.
- 25 mrtvih kapljic skrijte na varnih mestih.

Pogoji:
Zahtevani polog v višini 100 EUR
Po prodaji izdelka bo izvajalec prejel 15 EUR za vsako uspešno prodano mrtvo kapljico.
15*25=375 evrov + 100 evrov pologa.


Delo je vedno na voljo. Pri nas zaslužite od 300 evrov na dan, če nam posvetite le nekaj ur. Če vas to zanima, me kontaktirajte v zasebnih sporočilih. @HEISENBERG @Madre
 
View previous replies…

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Ali to pomeni, da boste pošiljali v ZDA in ali že imate stranke tukaj?
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Fed? Lol Sprašujem samo, ali mi dobavljajo tudi stranke, ki naj dostavijo. Zdi se mi, da je tako, kot da to deluje. Nisem prepričan, da razumem, kako ravnajo. Rekli so, da bom zaslužil do 300 evrov na dan, zato sem spraševal, kako je to mogoče? Ali oni naredijo naročilo za njih in potem jaz dostavim izdelek? Fed lol Jaz sem na sceni od leta 2014, ne potrebujem tvojega sranja, ko jim postavljam vprašanje. O tem, kako to deluje
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8

matmotoken

Don't buy from me
New Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 2, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljeni, sem nov član
Kako lahko dobim brezplačen vzorec?
(Slovaška)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
alfa pvp

poskusite ali mdpv

imenuje se superkoks
mtv ))))
 

Xplodernitrate

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Vidim, da se vsi ti ljudje pritožujejo zaradi prejemanja vzorcev.
no, srečno za te ljudi, ker sem na žalost plačal za 100g okoli 2 mesecev nazaj in biohackers ga nikoli ni poslal, držal me je v depozitu do drugega dne, ko sem ga končno preklical, ker sem čakal tako dolgo.

Sprva mi je bilo rečeno, da so imeli predmet tam, potem pa nenadoma niso več imeli nobenega in sem moral čakati, da bodo sinhronizirali več, vse medtem vidim, da ljudje prejemajo vzorce in objavljajo tukaj, zdaj razmišljam, da zagotovo ne more pošiljati teh vzorcev ljudem, ker sem plačal za svoje predmete in sem dobil zdravljenje čakanja, sem bil tako pissed..

Zaradi vseh teh mnenj o slabih izdelkih sem res hvaležna, da nisem več čakala, da se bodo pojavile neke smeti,

Za prodajalca, ki ga močno oglašuje odbor, bi pričakovali veliko boljšo storitev, popolnoma grozno.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
Žal mi je, da to slišim, človek, to je bil moj namen pisanja vseh teh komentarjev, da bi ljudi opozoril.

če prodajalec pošilja tako slab izdelek, ki sploh ni to, kar je oglaševano, se nekaj dogaja.

pošiljajo ga 2g vsem že skoraj leto dni, morda so kupili veliko količino posranega analoga, dobro vedo, kaj imajo, in želijo, da ga ni več, zato ga razdelijo.

vesel sem, da si dobil denar nazaj in upam, da si zadovoljen s svojo odločitvijo, verjemi mi, da nisi zgrešil.
 

augustozero

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, lahko poskusite mesto Atene v Grčiji, lahko vam olajšam igro tukaj
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
1,8 za brezplačno super hitro, v Španijo. Nices kamuflaža kot neviden. Je čas za mraz, da poskusim 4mmc ( v teoriji). Ta droga JE terriblel, ja 30mg v kavi, in 20 v vrstici sone estimulation , funcional. Ampak ne tako visoko. Zvečer sem poskusil nekaj vrstic 60 MG, in ja, lepo visoko, kot nekakšna mdma, pomešana s kokainom, vendar tako kratko, največ 15 minut, in strašno hrepenenje. Luky moj prijatelj gobserious in povej, da s tem nehaš. Maibe IS nices to tale 100 MG oral, And. Have a trip of this, bit in lines, i trip out with the craving of this. Samo jaz poskusiti 3fmc, speacking arround katinon, ampak 3fmc imajo manj euforia ampak več sex estimulation In manj hrepenenja. Ta linija te naredi lepo visoko, vendar je učinek tako kratek. In vidim redosificate stack the stinulant , provably att all i use ... I sacel It andi tell, but provably 200 or 150 And I star to feel over estimulantes, bruxismo. Tako občutljiv sem na stimulanse. In na koncu sem bil zaspan, kar me je zelo presenetilo, ker če uporabljam anfetamin, ne spim vso noč s 100 MG ... To je nemogoče. To je bilo nekaj lepega. Kupil sem 1 gran 4mmc, od uglednega prodajalca iz Španije. In je analiziran iz ES, poskusim in povem, če je enak. Ker se danes počutim malo slabo, vendar je to zato, ker sem včeraj vnesel mikrodozo amanita muscaria, ki pomaga spati, in je to občutek, ki ga imam zjutraj. Ali maibe je normalno v 4mmc , sem prebral to mislim, da je strupeno, kot , piros In kath je strupeno ni treba biti slabo sinthrtides ali bull shits je njena naravna, ampak 3fmc dont da se počutim tako Naslednji dan. Posodabljam, ko bom poskusil tho druge 4mmc.

Je enako s hrepenenjem in kratkim efecto, i weit 4mmc imajo kot bolj dolgo efect in visoko je bilo bolj dolgo, ampak sranje je bilo terriblel kratko, nices visoko vit terriblel kratko. Lahko razumem ljudi, ki jedo to kompulzivno.

Moram prebrati več o ifinusu. Kot ne delajte linij in uporabljajte kot stonacal. Ampak sranje, če to povzroči to mačka, mislim, da ni moja droga, ker sem včeraj uporabil majhne odmerke, in običajno ne čutim mačka, nikoli z ničemer, in počutim se kot razdražen nos.

Defendih biohakers mi intuicija pravi, da je dober 4mmc ali drug kationen, izgleda lepo, malo gori, ampak mislim, da ni moja droga 4mmc ali moram uporabiti na drug način, kot en odmerek, v kapsuli. Maibe, kot pravim, se počutim čudno zaradi mikrodoz amanita.

Dober da ali da, lep občutek snovi. Slab je kratek učinek in hrepenenje, bolj ali manj kot pri kokainu. Ad dobro za mene je bila možnost spanja po uporabi. To je bil velik cilj te droge.

I actualice ko sem poskusil druge mefedrone analizirane ini poročilo.
 

Spikkels

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Imate na prodaj A-PVP A-PHP A-PIHP ?
 

shoxxd

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 12, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, prišel sem z Glitchy in želel vedeti, kako sprejeti naročilo veliko pozdravov iz Nemčije <3
 
Top