Formik asit ile piperonilmetilketondan (PMK/MDP2P) MDMA sentezi

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
harika teşekkürler!
Bu yöntem güvenli bir şekilde ölçeklendirilebilir mi? Örneğin 10x veya 20x?

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
ne kadar eter gerekli̇di̇r?

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Daha da fazlası. Ancak ne kadar PMK yaptığınıza bağlı olarak oranları düzenlemeyi tercih ederim. Büyük ve küçük ölçek için oranlar farklı olabilir, ayrıca çözücülerin su içeriği gibi birkaç özellik daha vardır. Tüm reaktiflere sahipseniz, PM'de yardım etmeye hazırım, isterseniz sonuçları burada yayınlayabilirsiniz

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Ayrıca bir metilamonyum format (kuru) bulmayı deneyebilirsiniz, ancak şu anda mevcut olup olmadığından emin değilim.

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Her şeyden önce size iyi günler
formik asit + amonyum karbonat (amonyum format)
Bu, istenen metilamonyum format için metanol ile reaksiyona sokulabilir mi?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Sonunda bu sentezin verimi ne kadar?
Teşekkürler.

Fring

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
ama susuz olmayan bir formik asit işe yarar mı?

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Harika, teşekkürler. 90-100g pmk yapmak istiyorum. Henüz reaktiflere sahip değilim, amfetamin sülfat için diğerlerini bekliyorum, sonra bunun için gereken reaktiflere geçeceğim. Size haber vereceğim ve her iki sentezi de belgeleyip herkes için burada yayınlayacağım.

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
İlk kez daha iyi bir anlayış / deneyim elde etmek için yukarıdaki gibi sentez boyutunu yapacağım, ancak daha sonra 10x yapmak istiyorum.

WillD

Expert
Reaction score
1,022
1g yağ başına 1g tuz verimi elde edersek, bu iyi bir sonuçtur, ancak oldukça azdır.
Evet, süreci katalize eder.
Hazır olduğunuzda bana PM ile yazın

daqwen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Her birinin hacim ölçüleri nedir?

Fring

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
lütfen kardeşim... lütfen sonuçları ve prosedürü buraya gönderin... ben de bu yöntemi denemek istiyorum, ancak çok net bilgi olmadığı için bize yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

ADATA

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
28281-49-4 PMK olarak kullanılabilir mi?

daqwen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Reaksiyon şeması:
NMF ne anlama geliyor?

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
4

N-Metilformamid
CAS: 123-39-7

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Bunu denediniz mi?
Bazı sonuçları paylaşabilir misiniz? Hangi yoldan gideceğime karar veriyorum ama çok az bilgi var...
Teşekkürler!

daqwen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Birisi bana talimat 5 ve 6'yı açıklayabilir mi? Somenone daha detaylı açıklayabilir mi?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
5. Organik çözücünün hacmi azaltıldıktan sonra, kalan kalıntı hidrojen klorür gazı ile muamele edilerek jelatinimsi kahverengi bir saf olmayan MDMA hidroklorür çökeltisi elde edilmiştir.

Organik çözücüler çoğunlukla düşük ısıtma ile buharlaştırılabilir. Bu, kalan çözeltinin hacmini hafifçe ısıtarak azaltmanız anlamına gelir. Elinizde orijinal hacmin yarısı kadar bir şey kaldığında, bir HCl gaz jeneratörü kurarsınız. Bu, sofra tuzu üzerine konsantre sülfürik asit damlatarak ve oluşan dumanı (kuru HCl gazı) bir tüp aracılığıyla kabarcık oluşturması için çözeltiye geçirerek yapılır. Bu forumda "laboratuvar teknikleri" başlığı altında bir HCl gaz jeneratörünün nasıl inşa edileceğine dair ayrıntılı bir açıklama bulabilirsiniz.
HCl gazı çözeltiye kabarcıklar halinde karıştığında kahverengi bir jel oluşur: bu üründür. Çözeltiye gaz püskürttüğünüzde artık yapışkan madde oluşmadığında, reaksiyon bitmiştir ve kahverengi yapışkan maddeyi filtreleyebilirsiniz.

6. Kaynayan metanolde çözünen ham tuz, kristal bir ürün oluşturmak için soğuk asetona eklenmiştir.

"Ham tuz" kahverengi yapışkandır. Karıştırarak bir miktar kaynayan metanolün içine dökün. Hepsi çözüldüğünde, biraz soğumaya bırakın ve ardından karışımı buz gibi soğuk asetona dökün. Şimdi güzel MDMA kristalleri elde edeceksiniz.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Ayrıca, her şeyi buz gibi soğuk asetona dökmeden önce, 50 derecenin çok altında olduğundan emin olun. Aseton 56 derecede kaynar ve içine kaynayan sıcak bir çözelti atarsanız ...
NW6SuXIVH3

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
lütfen bana cilled aseton hakkında daha fazla açıklama yapabilir misiniz? goo'yu doymuş çözelti çözücüsüne koymak yeterli olmaz mı, kristalleşmeyi bekler mi?
tnx!