Syntéza mefedronu (4-MMC) v rozpouštědle NMP. Ve velkém měřítku.

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jaké vybavení se používá pro výrobu ve velkém měřítku? v současné době používám 1000ml skleněné baňky pro malá množství, cokoli kovového reaguje s roztokem, přemýšlel jsem o použití keramického hrnce na pomalé vaření o objemu 6,5 litru, mechanického míchadla a zásuvného termostatu pro regulaci teploty.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ano, ale v malém množství. Jinak budete muset odpařovat alkohol.
Velké skleněné reaktory nebo vybavené plastové sudy.
 

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mohl byste prosím vysvětlit tu věc s vybaveným plastovým barelem?
 

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Může mi někdo doporučit dodavatele NMP do Velké Británie?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Po okyselení mám vodu, jak musím tuto krystalizaci ?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Dobrý den. Mám 100 l kapaliny 2bromo3chloro. , toulen , a nahradit Dmso sulfolanem. Snažím se začít dělat 3cmc.


Při provádění 3cmc jsou všechny kroky stejné? Na fóru píšou že ano ale já se raději zeptám. Zatím jsem dělal 4mmc bez slinění. Smíchal jsem 2h při 40 stupních 2b4met s methylaminem a toulenem. Nakonec jsem zalil vodou s kyselinou, oddělil vrstvy a sušil jsem asi týden a promýval acetonem a měl jsem 50% účinnost 4mmc prášku. Nyní bych chtěl vyzkoušet váš recept.

Ještě jedna otázka. Jednou mi prodavač místo toulenu prodal dichlormethan. Vrstva mefedronu však na něm nevychází. Je dichlormethan k něčemu užitečný? Omlouvám se za svou angličtinu, je špatná
 
Last edited:

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
methylenchlorid je podle mě lepší při 4mmc pravda 2h 40° ale při 40° taulen je to moc málo teplota musí být vyšší než 50%, tj. 100g bk4 50g 4mmc + hodně nečistot protože ten olej vůbec nečistíš vidím že po krystalizaci budeš mít někde 40g možná menší účinnost já jsem dosáhl 70% a 80% výtěžku na methylenchloridu
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Má úcta! mohli byste se podělit o své jedinečné zkušenosti s dosažením 70% výtěžku při syntéze 4mmc v DCM? To je mimořádně zajímavý výsledek, alespoň pro mě. Budu vám velmi vděčný za osvětu.
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Máte pravdu. Po krystalizaci mi zůstalo 40 %. A když jsem se jednou pokusil roztok osolit kaustickou sodou, zbylo mi 23 % účinnosti.
Co se týče chlormetanu, při 40 °C se dvě vrstvy oddělovaly za míchání po dobu dvou hodin. Po 10 minutách však byla barva stejná a žádné dvě vrstvy nebyly. Mohu chlorometan použít i v 3cmc?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Pro 4cmc by měl být postup stejný 3cmc jsem nedělal Po 60% krystalizaci je to minimum.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
S 3 cmc jsou všechny kroky stejné, ale po okyselení HCl 35-37 % je produkt v kapalné formě. musíte odpařit vodu, ale je to opravdu špinavý černý produkt. s 2 bromo 4 chloro nebo methylo nemáte problémy jako s touto 2 bromo 3 chloro kapalinou.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Možná jste si dali do vínku méně methylaminu.
Na 1 kg ketonu ne mnoho Dáváte methylaminu?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Na 2b4m uvedu 3,5 litru methylaminu.
P.S Vidím, že náš jazyk se do překladače dostal. :)
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Můžete říci, jak se vyrábí prášek, do kterého dáte studený aceton HCl a necháte na mrazáku ?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Nedalo mi to, abych nezamrzl. Počkal jsem a látka vyschne, což nějakou dobu trvalo. Pak jsem ji opláchl acetonem a byl z ní prášek. Postupoval jsem podle vlastního receptu. Teď chci zkusit 3cmc s lednicí, abych proces urychlil.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
S 3 cmc budete mít více zábavy
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Naprosto s tebou souhlasím, příteli. 3cmc mi nějak připomněl a-pvp, pokud jde o způsob izolace a krystalizace. Díky vodě, ve které je chlorovodík rozpuštěn, nekrystalizují z rozpouštědla okamžitě, ale usazují se na dně v podobě olejovité kapaliny. a-pvp je červený a 3cmc je radikálně černý. Proto je nutné opatrně dekantovat horní vrstvu rozpouštědla a poté tuto viskózní kapalinu propláchnout přiměřeným množstvím acetonu a téměř okamžitě se látky vysráží. zbývá pouze filtrovat a rekrystalizovat.
 
Top