Syntéza mefedronu (4-MMC) v rozpouštědle NMP. Ve velkém měřítku.

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3

S čím bude větší zábava? Se sušením? Možná se dají koupit sušičky potravin, aby se to urychlilo?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Víte, tady je metody s tím NMP extrakce s bezenem možná funguje dobře, ale s touto jednoduše metodou, co Vy děláte a 90 % lidí každý má problém. zkuste odpařit, ale můj přítel říká, že je černá guma. později dali aceton a nechali v mrazáku.
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Zkusím tento recept tentokrát pro 3cmc, ale Dmso se změní na sulfolan
Mohu v tomto receptu něčím nahradit dichlormethan?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Omlouváme se. Nmp změnit na Dmf, mám lepší cenu. A benzen na toulen. je změna na účinnost?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Kamarád říká, že to samé možná je lepší práce, protože je trochu víc práce z 2 bromo 3 chloro, ale víte, že tato jednoduše metoda je pro lidi, kteří nemají problém koupit prekurzory. koupit NMP a benzen není snadné, myslím si.
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Benzen je karcinogenní záznam videa výroby 4mmc pomocí nmp benzen je zábavný a neefektivní 40% konečného produktu velmi málo na 100g bk4 musíte použít 2l baňku já používám 2l skleněnou láhev a dává 300g a 350g konečného krystalického produktu. Pokud používáte benzen toulen dcm xylen nmp musíte použít jiné teploty vaření a doba je jiná. Nepoužívám baňku, ale obyčejnou láhev na víno, kbelík, kónický oddělovač na víno, hadřík na filtraci a odstředivku na sušení prádla.
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Cristal
 

Attachments

  • HSrmCKbyvD.jpg
    HSrmCKbyvD.jpg
    72.4 KB · Views: 259

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Člověk je krásný krystal. Jak jsi to dokázal?
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Dobrý den všem. Všechny syntézy probíhají dobře až do okyselení. Zpočátku jde vše správně, sráží se "mouka", ale po přidání HCL 36-38 % celá směs zpočátku zčervená, až silně zmodrá.

Takto znečištěný střelný prach nelze proprat ani obrovským množstvím acetonu, minimálně se modrá barva odloučí, ale konečný produkt je stále silně modrý a výtěžek je drasticky nízký.

Pomůže při kysání ředění HCL acetonem, například v poměru 1:5? Samozřejmě, že se celá věc zmrazí pomocí suchého ledu.

Druhá otázka zní, mám při přidávání methylaminu přidávat po malých dávkách, aby teplota nepřesáhla 60 stupňů, nebo ho mohu nalít najednou a na teplotu nekoukat? Když přidám všechen metylamin najednou, nesníží se tím drasticky výkon?

Zdravím

AiESqwdO18
4PFHVlRqv2

OK4fzZWgyU

N8WFpraRDw
 
Last edited:

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Děláte všechno jako v receptu z tohoto příspěvku? kolik methylaminu dáte do
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
40 g 2-bromo-4-metylopropiofenonu

160ml NNP

65ml metyloamina 40% ve vodě

120ml benzenu

240ml acetonu

12ml HCL
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Jakou máte výtěžnost?
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Pomocí syntézy z tohoto tématu mi vychází modrý prášek, který nelze vyčistit acetonem.... jsem nahrála obrázky z jiné syntézy, kterou jsem zvládla k dokonalosti, nebo si to alespoň myslím :)
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
V bodě 8 přidám do reaktoru 20 l ledově chladného acetonu a samostatně pouze pomalu přidávám HCL 36-38 %, dokud pH neklesne na 5? Smíchám HCL s 20L acetonu a do reaktoru přidám pouze tuto směs?

Nemohu přijít na to, proč se při okyselování celá věc pěkně sráží, až v určitém okamžiku začne modrat.....

Vsadím se, že je to způsobeno přidáním příliš koncentrovaného HCL 36-38%, kterým produkt spálím a proto ten modrý bordel.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Snižujete hodnotu pH na 5. To je příliš nízká hodnota! V postupu se uvádí, že se má snížit pouze na 5,5 - 6. Příště snižte pH na správný rozsah a uvidíte, zda pak budete mít modrou barvu!
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Líbí se vám to?
 

Attachments

  • SCZdI8mVvx.jpeg
    SCZdI8mVvx.jpeg
    96.3 KB · Views: 287
  • MgzU8mV4kP.jpeg
    MgzU8mV4kP.jpeg
    101 KB · Views: 246
  • g5uLQhkJm8.jpeg
    g5uLQhkJm8.jpeg
    107.4 KB · Views: 262
  • CbF15g9usB.jpeg
    CbF15g9usB.jpeg
    109.8 KB · Views: 243
  • 4DFlxqYrEg.jpeg
    4DFlxqYrEg.jpeg
    111.8 KB · Views: 295
  • VhYFrSlpKm.jpeg
    VhYFrSlpKm.jpeg
    142.4 KB · Views: 274

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Konečná modrá barva ano, ale kapalina nebyla celá červená jako na přiložených fotografiích. Normálně žlutý olej, bílý střelný prach se vysrážel, časem se žlutý olej začal měnit na modrý a zároveň zabarvovat střelný prach, který již nešel vyčistit acetonem. Nakonec po vysušení vypadal modrý prach takto jako na poslední fotografii
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Tento zaměstnanec chytré oči před Dáte HCL?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Můj přítel má stejný problém, možná ne všechny ketony reagovaly
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Upřímně netuším, nezkoumal jsem to. V příštích dnech se pokusím k této syntéze znovu přiblížit, zkontroluji to a dám vám vědět.

Podle mého názoru je na vině okyselování koncentrovanou neředěnou HCL, kterou se produkt spaluje a vznikají nečistoty. Nyní budu chtít v kroku 8 přidat ledově studený aceton a postupně okyselovat směsí HCL:aceton v poměru 1:5. Zdá se mi, že tím se problém vyřeší.

Organická fáze nabývá pěkné oranžovo-jantarové barvy, takže bych tvrdil, že to probíhá přinejmenším správně.
 
Top