4-MMC (mefedroon) süntees. Täielik videoõpetus.

vig212

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sama probleem iam ka ees. Tegelikult toob lõpptoode pisaraid silmadesse ja kõrvetab keelel.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tere, kas keegi võiks palun jagada usaldusväärset 2-bromo-4-metüülpropiofenooni või 4-metüülpropiofenooni tarnijat Euroopas? PM ime, kui siin foorumis ei ole reklaami lubatud. Samuti oleks teretulnud igasugune nõuanne, kumb on ohutum (vähem jälgitav) hankida. Ma ei jõua ära oodata, et proovida videos toodud sünteesi, aga vaja on hankida algmaterjali.
 
Last edited:

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Hetkel ei leia ma 250ml konstantse rõhu ballooni eraldussahtelit. Kas mul on mõni muu võimalus? Kas keegi andis ideea?
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Thanx mate, minu viga. Ma tahtsin öelda

Konstantse rõhuga tilgutusotsik. Kuidas ma saan improviseerida ühe?

 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Claiseni adapteri saate kinnitada tavalise tilgutusotsikuga... Või tilgutada tilkhaaval silmatilguti/apteegipipipeti abil apteegist.
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
"Metüülamiin 40% (vesilahus) - 200 ml"

Kas seda saab asendada Methylamine HCI-ga? Ma märkasin, et see on helvestunud pulber, kas keegi on seda proovinud?
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Ma leidsin selle, kuid ei ole tegelikku lahendust lõpus, ma arvan, et selle postituse OP jäi ka kinni:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methylamine-hcl-usage.1135/#post-3791
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Vaadake siit .
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Alustades 100g 2br4m-st olen järginud samu samme nagu videos, kuid benseeni asemel olen kasutanud tolueeni ja nmp asemel olen kasutanud dmf-i.
Minu saagis oli ainult 10 grammi pulbrit, ma pean mainima, et 55 soolhappe asemel kasutasin paar tilka, sest ma ei ole kindel, kas ma tean, kuidas mõõta PH-d. Iga soovitus, kus ma teen valesti?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere. Te juba vastasite.
Suurem osa teie tootest on vabal kujul. Ma teen teema pH kohta, lingin teid niipea, kui postitan selle.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Hei, esmakordne postitaja pikaajaline lugeja foorumites siin ja paljudes teistes keemiarühmades.

Esiteks, palju austust Eksperdid siin, et aidata välja kogukonna aspirantide keemikud, olete andnud mulle usku ja palju rohkem lootust minu teekond õppimise, ja kui ma olen saanud rohkem teadmisi orgaanilise keemia ma loodan, et on võimalik anda tagasi mingil viisil lähitulevikus....

Igatahes minu postituse juurde. Ma olen hiljuti õppinud palju selge-netis Rhodium ja erowid arhiivid jne laiendada oma ulatus ja arusaam ühise tehnikaid kasutatakse keemia üldiselt ja ma tõesti usun kindlalt, et ma olen aeglaselt saada hea haarata kõik põhitõed nii öelda. Kuid ma arvan, et võiks öelda, et ma olen tabanud telliskiviseina ja vajan nõu.

Esialgu oli minu lootus õppida tootma fenüül-2-propanooni (P2P), seejärel jätkata Crystal Methi valmistamist, mida olen varem kasutanud.
Kuid ilma sobivate seadmeteta hetkel(varsti ostetakse destilleerimiskomplekt, korralik klaasist komplekt, magnetiline segisti ja vaccum jne...). Ma ausalt öeldes kaotasin usu ja muutusin liiga masendatuks, et teha mingeid korralikke katseid.
Ma leidsin hea allika Nitro-etaani saamiseks ühe sünteesi jaoks, mida ma tõsiselt kaalusin eBay kaudu, kui "Nail Brush Saver" vedelat vormi koos teiste regeantsidega, kuid ma ikka veel kõhklesin oma võimekuses ilma praegu käepärastelt seadmeteta.

Nii et vahepeal pärast seda esialgset langust olen püüdnud hoida positiivset ja lihtsalt imbuda nii palju kui võimalik orgaanilise keemia kohta ...

Igatahes, ma siis juhtusin, et komistasin selle saidi lugemine selle kohta teistes foorumites ja leidis selle hämmastav koht, kus sisu palju rohkem värske ja kogukond tundub palju rohkem haritud kui teised ma olen näinud ja siis ma leidsin selle konkreetse teema eriti, mis püüdis mu tähelepanu. Ma tõesti armastan seda, kuidas video oli kokku pandud, ja olen nüüd suunanud oma fookuse 4-MMC tootmiseks oma esimese legaalse eksperimendi lõpptulemuseks.

Mul on varsti kõik vajalikud seadmed, et seda reaalselt proovida, ja ma lootsin, et kui ma võiksin paluda paar asja, ilma et ma samal ajal liiga palju küsiksin.

Ma olen leidnud juurdepääsu kõigile koostisosadele, välja arvatud paarile ilmsele, kuna minu arvates on need minu teada üldiselt üsna rangelt kontrollitud.

Regeandid, millest ma räägin, on 4-metüülpropiofenoon ja metüülamiinvesinikkloriid (40% vesilahus).

Olen lugenud mõlemat linki, mille olen allpool lisanud seoses tootmisega nullist. Kuid ma mõtlesin esiteks metüülamiini puhul, kas on võimalik kogu retsepti vähendada, kasutades samal ajal täpselt sama videometoodikat, mis on seal teemas. See aitaks mind tõesti, muutes minu esimesed katsed tervikuna taskukohasemaks. Või on siin mingi väiksemas mastaabis meetod, millele sa mulle viitaksid, mis oleks samuti suurepärane =)

Metüülamiinvesinikkloriidi süntees-suures mahus

Seoses mastaabisuurusega on allpool pakutud meetod, mille ma leidsin 4-metüülpropiofenooni jaoks, minu jaoks töötav, kuid selles etapis lootsin, et mõni ekspert siin võiks (päris palun) teha põhjaliku video või näidata mulle õiges suunas hea meetodi jaoks, mis on veidi rohkem "amatöörkeemiku" sõbralik lol?

Synthesis-of-4-methylpropiophenone-from-toluene-by-friedel-crafts-rection-1kg-scale

Tänan teie aega poisid ja tüdrukud, ja ma loodan, et hoian teid kõiki kursis minu reiside ja rajajooksude kohta lähitulevikus. Ma olen väga pühendunud õppimisele nii palju kui võimalik ja igasugune abi on väga teretulnud. Palun PM mulle, kui te tunnete end mugavamalt, et arutada asju nii.

Tervitused,
Sitr1x.
 
Last edited:

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
See oli ka minu esialgne mõte, kuna olen varem lugenud sarnaseid probleeme teiste süntesaatorite teemade kohta.

Seega eeldan, et atsetooni peaks ise sünteesima või saab ikka poest saadava atsetooni kasutamisega hakkama? Või on mingi konkreetne puhtus, mida ma peaksin sellise keemia puhul jälgima? Tänud
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Kuna ma olin liiga hõivatud lugemisega, ei saanud ma aru, et metüülamiini sünteesi video, mille laadisin alla taustal, mida ma oma varasemas postituses mainisin, on tegelikult tehtud korralikus algusskaalas lol

Nii et palun jätke see osa tähelepanuta. Am lihtsalt pean ootama, kuni ma saan oma korraliku klaastaara ja destillatsioonikomplekti, nagu tundub.
 

ShiftingWaterfall

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
kas keegi siin teab erinevus mõju erinevus rassemiline 4mmc võrreldes enantiomeeri 4mmc? ma tahan teada, kas see tasub teha seda
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Jah! Hea taotlus, mulle meeldiks see ka.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Tere. Kui ma lahustan 2-brom-4-metüülpropiofenooni NMP-s, kuumutan kogu asja 40 kraadini C ja alles siis lisan metüülamiini 40% vees, kas ma pean seda lisama partiidena, et mitte ületada mainitud 60 kraadi C, või võin ma seda kõike korraga lisada? Alles pärast metüülamiini lisamist lisan ma külma vett ja benseeni.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Võite lisada kogu metüülamiini korraga ja ärge muretsege palju kõrge temperatuuri pärast.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Tänan teid vastuse eest. Märkasin just, et kui lisada metüülamiini 40% vees 2-brom-4-metüülpropiofenooni lahusele NMP-s (kuumutatud 40 kraadini C), hüppas temperatuur järsult 60 mitmele kraadile. Sellest tuleneb minu mure.

Lõppkokkuvõttes tuli toode ikkagi siniseks, atsetooniga võimatu loputada, kuid see oli tingitud sellest, et atsetoon ei olnud jääkülm (mul ei olnud kuiva jääd, et seda jahutada) ja oli toatemperatuuril. Seega ilmselt massiliselt lisandeid ja lagunemine / muundumine tuhmiks.

Sellegipoolest veelkord tänu
 
Top