GHB (gammahüdroksübutüraat) sünteesi KKK

GHB-NewYork

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 26, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kas kellelgi on õnnestunud toota GBLi BDO-st vaskkromiitkatalüsaatoriga?
Kas kasutatav vaskkromiitkatalüsaator on sama, mis 12053-18-8? Või on see midagi muud? Kas keegi oskab anda soovitusi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, jah, see on nii.
 

GHB-NewYork

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 26, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton ma tegin 12053-18-8, kuid saagis on väga madal ei ole isegi 30protsenti gbl lõpplahuses teil on mingeid nõuandeid selle kohta?
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Nahh oma. Mitte. Te soovite. One with the 9 at the end.. just make it urself. .. ka ei lisa mingit pulbrit. Hüdroksiidi. See. Seal karistada inimesi, kes ei tee seal uurimistööd. Saagikus on reaalselt 90ndates.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Tere, mul on küsimus Sand Mayeri protsessi kohta. Kas ma lõpetan protsessi, jättes mulle ainult GBL-i, kui ma lõpetan pärast 4. sammu ekstraheerimise osa, kuna tundub, et kõik pärast seda muutub GHB-ks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, Kui ma saan teist õigesti aru, siis soovite saada GBL-i Sandmeyeri reaktsiooni abil. Jah, seda saab saada 4. etapil.
 
View previous replies…

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
lahe, ma leidsin GABA želatiinikapslite kujul, kus täiteainena on ainult mikrotselluloos, samuti 50g kotid küsitava puhtusega ~ $10 eest pop, nii et niioooooo pillid on odavamad JA puhtamad. Ma võin ka osta NaNO2 mingi aiandustootena keemiatarnijalt umbes 8 dollariga kilo eest lol. Ma olen üllatunud, et keegi siin (Poolas) ei tee GHB-d, see on nii lihtne, aga ma pole seda kunagi turul näinud. Ma uuendan, kui mul on mõju ja/või küsimusi

Tegelikult on see ikka veel kuidagi ebaselge, kui im peaks tegema nii destilleerimist kui ka ekstraheerimist DCM-iga, kuidas ma veendun, et im destilleerib GBL-i? kas RM ei ole vett täis? GBL-i BP on 204,6 °C, seega kas ma lihtsalt keedan RM-i, kuni aurutemp. saavutab 204,6 °C ja kogun sealt edasi?

Tänud ette
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
DCM bp on 39,6*C
GBL bp on 204*C
Seal on selgelt kirjas, et kõigepealt tuleb vesi ära destilleerida. Lugege mitu korda. Ma kirjutan sama, mis teemas kirjas.
 

Joeking

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kas ma võin kasutada kaaliumbromaati naatriumbromaadi asemel naatriumbromaadi jaoks

gamma-butürolaktooni sünteesiks tetrahüdrofuraanist (THF)

Tänan ette
 

Chefy77

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
mina ja mu vend kasutame seda teha tagasi päevast paska oli lõbus, kuid maitses kohutavalt
 

Chefy77

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
ma ei saanud sellega kuradit, kui mul ei olnud mingit lööki
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jagage GBLi sünteesi protseduuri pürrolidiinist, oksüdeerimine kroomi seguga vms. Tänan teid
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Umm kasutatav vaskkromiitkatalüsaator on väga oluline. Sest differet vaskkromiiti kasutatakse erinevatel eesmärkidel.

Viimane etapp katalüsaatori ettevalmistamisel kõige muu kui dehüdrogeenimise puhul on äädikhappega pesemine. Sellega eemaldatakse vaskoksiid, mis segab mõningaid muid reaktsioone. Aga. See tahab vajalik diooli dehüdrogeenimiseks.

See peaks moodustama umbes 40-60% katalüsaatorist....
Selle 90-protsendiline muundumine...

ilma et oleks vaja mingeid lahusteid..ei lisa pulbrilist hüdroksiidi.. see prb tilkub ur. Yield 15-20% võrra.

Kui te loete patendi naatriumbromaadi jaoks kirjutada üles thf convesion to gbl. Võite alustada wth bdo vaja peaaegu kaks korda aeg, kui mu mälu teenib mind õigesti. Aga reaktsioonid läheb.

Bdo -> thf -> gbl.

Th konversioon on mõeldud kõrge 80%

Nende on mõned muundamise frm bdo to. Gbl koos. Naatriumbromiit.. ja naatriumbromaat.

Bromiit bdo an. Alumiiniumoksiid.. in dcm segada 12 tundi .quench ekstrakti distille on nagu kõrge 80 või. Madal 90s.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
THF-i saab elektrokeemiliselt oksüdeerida GBL-iks:

γ-butürolaktooni elektrokeemiline süntees tetrahüdrofuraanist Autor:: Kirsanova, A. I. Elektrokhimiya (1978), 14(4), 627 CODEN: ELKKAX; ISSN: 0424-8570

Kirjeldatakse meetodit tetrahüdrofuraani (THF) [109-99-9] anoodiliseks oksüdeerimiseks γ-butürolaktooniks [96-48-0] KBr-lahuses Na2SO4-ga kui kandva elektrolüüdiga Pt-elektroodil pH ∼ 1 juures. Anoodiline kasutegur ulatub 98%-ni, kui kasutatakse diafragmat. THF oksüdeeritakse kaudselt BrO3-ga, mis moodustub Br- oksüdeerimisel. Kõrgemal pH-l (6-7) on oksüdeerijaks anoodil moodustuv BrO- ja voolutõhusus väheneb, kuna samaaegselt tekib oksübutüülhapet.

Või

Tetrahüdrofuraani elektrokeemiline oksüdatsioon väävelhappe lahuses Autor: M: Christiana Avgousti et al.

THF-i oksüdeerimise põhiproduktide voolutõhusus Pt-anoodil elektrolüüsi ajal 24 h, H2 SO4 0,5 M:

Anoodipotentsiaal (V versus RHE): 2,3, voolutihedus (mA cmˇ2 ): 70.0 : Tooted THF-OH 41,2% GBL 54,4% Merevaikhape 2,5%



Seda saab oksüdeerida ka peroksümonofosforhappega: Uudne tetrahüdrofuraani oksüdeerimine .gamma.-butürolaktooniks peroksüfosforhappega Yoshiro Ogata, Kohtaro Tomizawa, ja Toshiyuki Ikeda poolt

 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
ive olnud põnevil electrolsis kui viimasel ajal on vaadanud seda kutt youtube, mis kasutab elextoylsis saada seal oma päris vinge

im just going out on a limb... soo thats like replaceing oh with Ph and at same time throwing oxygen in the mix.

.im lihtsalt arvan..

im going to have a lookie.. thanks
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Te ei pea kasutama plaatinat. Üks viga, mida ma näen, et inimesed teevad elektrolüüsi tehes, on see, et nad seadistavad oma raku nii, nagu teeksid nad katseid potentsiomeetriga. "Bulk-elektrolüüsielement" on erinev. soovite, et tööelektroodil oleks suur pindala, täitke kogu purk. Siin on kommertslik näide:
QlSzb8nuyK

See on kena väike juhend:
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Olen teinud bdo to gbl reaktsiooni ja on gbl aga kui teha seda ghb leelisega minu ph on 14 pärast tehtud reaktsiooni mida soovitame neutraliseerida? Jätka gbl lisamist, mis on ph7 või millist hapet soovitatakse selle langetamiseks?
 

Hhernan

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Destilleeritud äädikas toob selle alla
 

Hhernan

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Võib-olla ei ole gbl kontsentratsioon liiga kõrge
 
Top