GHB (gammahüdroksübutüraat) sünteesi KKK

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Tere, mul on küsimus Sand Mayeri protsessi kohta. Kas ma lõpetan protsessi, jättes mulle ainult GBL-i, kui ma lõpetan pärast 4. sammu ekstraheerimise osa, kuna tundub, et kõik pärast seda muutub GHB-ks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, Kui ma saan teist õigesti aru, siis soovite saada GBL-i Sandmeyeri reaktsiooni abil. Jah, seda saab saada 4. etapil.
 
View previous replies…

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Vabandust, et olen hiljaks jäänud, kuid mul on sarnane küsimus seoses selle marsruudiga.
1. Kas me destilleerime GBL-i otse RM-st etapis 1a? Kui jah, siis kas meie GBL on veega aseotroopis? Ja kuidas oleks see võimalik, kui see lahustub mittepolaarsetes lahustites?
2. Kui me lihtsalt kogume toote kuni sammuni 4, ekstraheerides DCM-iga RM-st (ja võib-olla destilleerides, nagu eespool mainitud), peaksime olema võimelised tegema sellest mis tahes GHB-soola, mida me ihaldame, eks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere
1. Jah, otse. Seal on protsessi kirjeldus, aseotroopi ei moodustu.
2. parim viis on esitatud, võite teha oma viis, kuid see on halvem, sest kõrvalsaadused
 

Rumpelstiltskin

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Milline on Naohi reaktsioonitemperatuur GBLiga. Sest keema ei ole hea, kuid kuidas me siis teame, et reaktsioon toimub.

Teisisõnu. Millisele temperatuurile ma peaksin viima ja hoidma reaktsioonisegu ?
 

DMTCalendar

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nagu .. ma viskaksin mõneks ajaks reflukskondensaatori peale. Ma ei ole kunagi tegelikult põletanud GHB vastik plastist ish kraami.. võib-olla 100c siis oodata 30m ja kontrollida PH uuesti.. jahutada proovi olete ph ing toatemperatuurile.. mängida seda kõrva järgi.. reguleerida soojust ettevaatlikult.. hoida päevikut, nii et saate tweak oma skillz .. Kasutage alati GBL-i reguleerimiseks, kui see on olemas.. (I reckon)... Kiitus, tädi B, räpane jumalanna.
palju armastust, (mõned sõbralikud kadedus, heh)
chemmy
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Kas bromovõihappe reaktsiooni puhul naatriumetoksiidiga saab seda "tihedamaks" teha?

60 grammi 500ml etoksiidi lahuses ei ole minu jaoks ideaalne, kui see võiks olla ütleme kahekordne või suurem, siis ma arvan, et me võiksime rääkida.

Kas seda saaks teha suurema kontsentratsiooniga naatriumetoksiidi lahusega, et saada see "tihedamaks" selles mõttes, kui palju reaktsioonivahendeid ja toodet saab teha? Mis protsentides on algne lahus, nagu postituses kirjas?
 

Irving Langmuir

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Soovitan kõigile, kes üritavad GHB-d GABA kaudu sünteesida, olla väga ettevaatlik GABA-le lisatud abiainete suhtes (kui ostate seda näiteks toidulisandina), sest mõned neist muudavad GABA vees lahustumatuks.
 

TheAlchemist23

Don't buy from me
Resident
Language
🇮🇹
Joined
May 24, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Sõna otseses mõttes minu esimene süntees 2006. aastal... Ma mäletan ikka veel selle ühe sammu sünteesi tegemise hüper-ühtsust butürolaktoonist naatriumoksübaadini; toona kasutasin "Chems-R-Us" sünteesi marsruuti, mis töötas imehästi. Pärast rohkem kui 300 ühendit, mida on testitud 15-16y, NaGHB jääb, eriti kui see on ühendatud ülemise (DYOR, olge ohutu poisid), üks, kui mitte kõige imelisem meelelahutuslik kombinatsioon kunagi. Ükski gabapentinoid ei ole kunagi andnud eufooriat, tekitades samal ajal null pohmelli, nagu see imeliselt lihtne endogeenne süsivesik!
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Kas Sandmeyeri reaktsiooni saab kuidagi teha ilma destillatsiooniseadmeteta? Mul õnnestus oma katki teha... Kas Gbl on selle meetodi abil nii räpane?

 

diyguy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 5, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Hei poisid, ma tegelen oma GHB tootmise suure üleskutsumise probleemiga. Cam te poisid vaadata võib-olla?


Aitäh!
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Tere härra, kui minu gbl on naatrium saab kasutada?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, GBL ei saa olla naatrium. Naatrium on metall, samas kui GBL on orgaaniline aine.
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Ma ostsin, et on pulbri kujul. Kas seda saab kasutada?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Teil on tõenäoliselt γ-hüdroksübutaanhape CAS-number502-85-2, mitte GBL.
Jah, te võite seda kasutada.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Minu üks on
Y-butürolaktoon (4-hüdroksübutüülhappe laktoos - CAS-number: 96-48-0. Kas see on sama asi?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Aga minu üks on tõesti pulber. Pulber ja vedelik ka sama teha õige?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Kas valmistoode on teie retsepti järgi vedel või kristalliline?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kas te mõistate inglise keelt?
 

Irving Langmuir

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Ma järgisin sünteesi täiuslikult ja selgitan siin, kuidas ma puhastasin lõpptoote.
Tõepoolest, pärast sünteesi oli saadud NaGHB pruun. Väärib märkimist, et ma ei olnud GBLi destilleerinud (GBL oli kollane) ja et selle destilleerimine ilma vaakumita näis seda lagundavat, kuna see muutus üha enam oranžiks/pruuniks
Niisiis lahustasin pruuni NaGHB minimaalses veevabast metanoolist (veevaba etanool töötab ka). Oluline on, et see oleks veevaba. Kõik, mis ei lahustu, visatakse ära. Siis lisasin atsetooni ja moodustub valge sade. Lisatakse veel atsetooni, kuni kogu NaGHB sadestub välja. Lisandid jäid lahusesse lahustunud. Sade vaakumfiltreeriti ja pesti atsetooniga, jättes järele valge NaGHB. Ülejäänud atsetoon aurustati NaGHB-st välja. Sulamistemperatuur oli täpselt NaGHB sulamistemperatuur.
Kasutasin seda meetodit, sest mul oli raskusi korrektse ümberkristallisatsiooni tegemisega, mis andis puhta toote.
 
Top