Teljes amfetamin freebase (A-olaj) szintézis P2P-ből (10L skála)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Gratulálunk!

Úgy tűnik azonban, hogy elég sok bázis van a vízrétegben, ha nem akarod kivonni, akkor adhatsz hozzá kb. ugyanennyi sós sót (telített só - NaCl - oldat, könnyen előzetesen elkészíthető, ez kipréseli a bázist a vízrétegből és elszívja a bázisból a vizet is. Ideális esetben az egész vízréteg telített lenne sóval, de feltételezem, hogy sietsz, így a sós víz hozzáadása is megteszi. Az eredményt 5-10 perc múlva látja, a vízréteg tisztábbá válik, de adjon neki fél órát, hogy teljesen elvégezze a munkáját.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
JFgos6LOqT
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ez is gőzdesztilláció, azt akarja mondani, hogy nem külső gőzforrást, generátort használt, hanem a reakcióedényből forralta.
Az amfetamin bázis forráspontja 200 °C körül van.

Ilyenkor ajánlott a vizet utántölteni, hogy mindig legyen bőven víz a közelben. Az amfetamin bázis ekkor a vízzel együtt 94-98 °C-os hőmérsékletű lesz, a csendesfejnél/Claisennél/kondenzátor bejáratánál mérve.

A gőzdesztilláció a közhiedelemmel ellentétben gyorsabb, ha a gőznek széles, zavartalan útja van, mintha őrült módon hevítenénk.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Igen, ez az, amit én men, Nincs külső gőzforrás...
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Igen, ez az, amit én men, Nincs külső gőzforrás.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Az A-olaj esetében a keverékben lévő víz mellett külső gőzforrásra is szükség van a maximális hozam eléréséhez, ezt már sokszor ellenőriztük, és mindig kipróbálhatjuk magunk is. Csak víz hozzáadásával és desztillálással nem lehet a maximális hozamot elérni.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
A külső túlhevített gőz biztosan jelentősen felgyorsítja a folyamatot, és nem kétlem, hogy a végén több olaj lesz a gyűjtőlombikban. De attól tartok, hogy nem több amfetamin bázis, hanem más anyag képződik a reakcióban. Az amfetamin és a metamfetamin is szívesen desztillálódik gőzzel, még egy éppen forró lombikból is, és ez nem csak az én képzeletem, hanem a szakirodalomban is jól dokumentált.
Ez inkább egy pont, amikor valaki használja a bázis-hidrolízis módszerét, mint amikor a savas hidrolízist használják, mivel a savas hidrolízisben van egy DCM mosási lépés a bázisosítás előtt, amely eltávolítja az összes nem alapvető nem kívánt anyagot, mint a maradék P2P, nincs ilyen lépés a bázissal végzett eljárásban.

Nézze, szeretném kifejezni hálámat, amiért ezt a nagyszabású módszert itt közzétette, komolyan értékelem nagyon, és szeretném biztosítani arról, hogy amit írok, az építő jellegűnek szántam, és nem kísérlet arra, hogy személyesen kritizáljam Önt, vagy nevetségessé tegyem a képességeit és eredményeit.

Nem tudom, hogy az ebből a reakcióból származó olajat bármilyen további módon kezeli-e, feldolgozási szempontból, a jobb minőség és a szennyeződések eltávolítása érdekében, vagy közvetlenül "pasztává" dolgozza fel, és bárhogyan is csinálja, nem azért vagyok itt, hogy ítélkezzek, ha a vásárlói elégedettek, akkor ők is elégedettek.
Személyes fogyasztásra én inkább gőzpárlással nagyon kíméletesen desztillálok, és utána még néhány lépést hozzáadok, de nagyon öreg vagyok, és nagyon érzékeny lettem a szennyeződésekre az általános......
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ne féljen erről a pontról biztosíthatom, hogy több amfetamin bázis van, amit az oldószeres extrakció után mérnek.
A kémiában néha (nem sok) a szakirodalom egy kicsit eltér a szintetikus valóságtól, és ez valószínűleg az egyik ilyen eset, amúgy is ragaszkodom ahhoz, hogy gond nélkül ellenőrizze magát, majd kommentálja itt.
Az oldószeres mosásról annyit, hogy opcionális eljárás, mivel úgyis gőzzel desztilláljuk és a desztilláció után nem lesz szennyeződés, de ha félsz is a szennyeződésektől, mindig lehet sav-bázis mosást csinálni, amikor a desztilláció után oldószerrel extrahálod a végső szabadbázist ;-)
 

KGB

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Miért van három réteg?A felső réteg úgy tűnik, hogy a szabadbázis, és úgy tűnik, rendkívül kicsi, és erősen kétséges 70%-os hozamot
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ez a kép a belső gőzdesztilláció után készült?
A p2p-t 70%-os hozamra desztilláltad , vagy egyenesen a bmk-ből használtad ?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Igen ez az .

A P2P-t az 5449-ből való átalakítás után azonnal használtam, nem desztilláltam.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Kipróbáltam a hcl-t és a foszforsavat is. Aztán nabh4 csökkentést mindkét alkalommal. Ha megtalálom a képeket, akkor dm-t küldök neked.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Üdvözlöm! A 37%-os formamid alkalmas a szintézishez? csak ezt találtam hazánkban.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
A formamid 75-12-7 az, amire szükség van. A vizes oldat nem jó , azt hiszem . Tudja valaki, hogy hol lehet Európában megvásárolni? Még nem találtam.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
A formamidot megnézte, hogy maga is elkészítheti. Ammónium-karbonát + hangyasav = ammónium-formiát, 175 °C-ra hevíteni (a víz eltávolítása érdekében) és néhány órán át ott tartani -> formamid. A hőmérséklet pontos szabályozása és a jó szellőzés elengedhetetlen, a formamid 180 °C-on kezd bomlani. A hangyasavat enyhe moláris feleslegben használjuk.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ezért rendeljen óvatosan, mert a hatóságok figyelnek. Nem tudtam . köszönöm szépen . Megpróbálom elkészíteni ... de jobb lenne megvenni. A kínai partner azt írta 30 dollár/liter, kiszállítással. ez jó ár?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Azt mondanám, hogy rendben van, ha a "biztonságos vonal", vagy bárhogy is hívják, azt mondják, hogy az importtal kapcsolatban mindenről gondoskodnak, és Ön egyáltalán nem vesz részt benne, és az EU belső szállítmányaként küldik el Önnek. És nem több mint 25 kg. 50 kg már olcsóbbnak kellene lennie, 100 kg még több stb.
Ez csak az én véleményem, teljesen szubjektív.
 

marapiasss

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Meg lehet tudni, hogy az A-olaj hígítva van-e valamivel? vagy a tisztaságát?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
TLC, vékonyréteg-kromatográfia. Nem nehéz, ha csak más vegyületek jelenlétét akarjuk ellenőrizni, kvalitatív. Ezt azonban úgy végezni, hogy kvantitatív becsléseket tegyen lehetővé (mennyi van benne a különböző vegyületekből), igényes.
 
Top