Mefedrono (4-MMC) sintezė NMP tirpiklyje. Didelės apimties.

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Jūs atliekate sintezę 3 cmc?
Žinote, manau, kad šis paprasčiausias metodas yra geresnis nei šis, bet tai yra mano nuomonė
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Turiu klausimą iš kito taško. Tarkime, turite visiškai sandarią patalpą, į kurią iš vienos pusės įleidžiamas šviežias oras, o iš kitos pusės jį iš patalpos centro ištraukia didelio galingumo ventiliatorius.

Kaip jūs sprendžiate oro kvapų filtravimo klausimą? Ar naudojate kokius nors valytuvus, jei taip, tai kokius ir su kokia kasete, ar pakanka didelio našumo anglies filtro su aktyvuota anglimi ant išmetimo vamzdžio, koks naudojamas auginant kanapes. Jei toks filtras atliktų savo darbą, kokia aktyvintoji anglis geriausia - CTC ar įprasta anglis?

Kaip laboratorijose filtruojamas oras ir kvapai? Su pagarba
 

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Ar galite pasidalyti savo 4mmc sintezės metodu? Manau, kad anglies filtras atliks jums šį darbąl.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Turiu tabletę, kurioje yra efedrino. Ar galite man pasakyti ekstrakcijos ir sintezės metodą su kalio karbonatu ir acto rūgštimi? Žinoma, girdėjau, kad galima sintetinti su natrio hipochloritu. Čia galimybės gauti kitų medžiagų yra ribotos.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Galite atsidaryti skyrių Amfetaminai, ten yra atsakymai.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
1. Pirmiausia, ar galite išvardyti visą tam reikalingą laboratorinę įrangą? Mačiau, kad sintezėje naudojote reaktorių. Ar ši žemiau pateikta nuoroda yra tai, ką turite omenyje?



2. Taip pat ar reikalingas Nutsche filtras. Jei taip, ar galite nurodyti patikimą vietą, kur galėčiau jį įsigyti. Ar yra dar kokia nors įranga, išskyrus tą, kurią išvardijau. Jei taip, nurodykite, kokia ji ir kur galėčiau ją įsigyti.

3. Ir viename iš savo komentarų savo pranešime sakėte, kad galite naudoti tai, kad pagamintumėte toną per mėnesį. Norėčiau sužinoti, kiek užtruktų 1 gamyba ir kiek galutinio produkto išeis iš pirmosios gamybos.

4. Taigi, jei galite, pateikite man visų laboratorinių įrenginių sąrašą, vietas, kur galėčiau jų įsigyti. Labai jus gerbiu dėl šiame forume paskelbtos informacijos, kuri mums padėjo praeityje vykdant nedidelės apimties sintezę. Jūsų ir kitų šio forumo žmonių dėka pastaruoju metu mūsų klientų skaičius išaugo.

Tikiuosi, kad galėsite man padėti, pone, ir viskas bus gerai.

Su geriausiais linkėjimais,

Aaron Stevens
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kaip sakė @Level1, jums reikia 100 l partijos reaktoriaus su šildymo sistema, Nutsche filtro, vakuuminio siurblio. Informaciją apie sandėlyje esančias prekes galite išsiaiškinti čia.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
ačiū už atsakymą ir pagalbą, turiu dar vieną klausimą, ar reaktorius, nutsche filtras ir vakuuminis siurblys yra viena mašina, ar tai gali būti visas komplektas vienoje mašinoje?

Ar reaktorius yra reaktorius, o visa kita - kiti elementai?
Ar į reaktorių galima įmontuoti nutsche filtrą?

Iš to, ką skaičiau ir žiūrėjau, nutsche filtras yra vakuuminiame siurblyje, ar ne?
Bet mano klausimas, ar įmanoma viską įsigyti vienoje mašinoje?

Draugas, atsakykite man į šiuos vakarykščius klausimus:
5. Sintezės klausimai, 8 ir 9 punktai
a.) Kiek reikia įpilti druskos rūgšties?
b.) Druskos rūgštį pilti lėtai ar greitai?
c.) Kiek laiko užšaldyti ir kokią užšaldymo temperatūrą nustatyti?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ar paveikslėliuose, kuriuos pridėjau, yra tinkama įranga sintezei atlikti?
 

Attachments

  • m21aipAtNg.jpg
    m21aipAtNg.jpg
    51.7 KB · Views: 190
  • ndTieF4bct.png
    ndTieF4bct.png
    187.2 KB · Views: 197

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ar šis nutsche filtras veiks?
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

ar išsiaiškinote, kodėl jis buvo mėlynas? , aš laikiausi sythesis su 25g bk4 ir po to, kai į RM įpylus 1:1 hcl acetono vienu metu jis tarsi soliddefiend sekundę, tada iš naujo ištirpo, tada tapo mėlynas ir melsvas poweder praticipated,
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

mėlyna spalva yra metilamino liekanos, manau, aš atlikau reakciją ir viskas vyko gerai, kol taip pat nebuvo parūgštinta, tada dalyvavo milteliai ir po x<ph 7 jie tapo mėlyni, bet man pavyko nuplauti miltelius acetonu ir jie tapo balti

Galbūt neįpylėte pakankamai vandens, kad ištirptų metilaminas ir NMP? Aš ekstrahavau su toluenu, kartais atrodo, kad jų vaizdo įrašuose jis veikia pernelyg tobulai, bet iš 25 g bk4 gavau 12,5 g, visai neblogai pirmam bandymui.
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
jei gaunate mėlyną produktą, tai reiškia, kad jūsų organiniame sluoksnyje yra per daug metilamino , nuplaukite jį 5 kartus sūriu vandeniu ir parūgštinimas turėtų vykti geriau
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
12,5 g miltelių ?
Kristalų gausite 10 g
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Sveiki, ar galite pasidalyti savo sinteze su 4MMC ir ar jūsų mėlynos spalvos problema buvo išspręsta? Ar tai lėmė jūsų naudota koncentruota HCL?
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Sveiki vaikinai, aš tai padariau taip, kodėl mano milteliai neturi galios, yra labai silpni aš naudoju iš to ant savęs 200mg 500mg ir aš padariau nulinį efektą tą patį, kaip ir visi filme ?? : (Aš plaunu miltelius 3 kartus acetonu. W gauti mėlyna meph taip pat ir noe yra balta, bet jokio poveikio didelis :(
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Ar galite parašyti savo metodą?
1 kg 2-bromo-4-metilopropiofenono?
Arba parašykite proporcijas, kurias naudojate, taip pat galite parašyti PM, jei nenorite dalytis viešai
 
Top