Synteza 4-MMC (mefedronu). Kompletny samouczek wideo.

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Rewelacyjne i w pełni profesjonalne :)

Mam tylko 1 małą poprawkę do tej pracy: Na koniec, kiedy myjesz sól acetonem - zrobiłbym to inaczej. Zamknąłbym zlew, wlał aceton i mieszał mieszaninę przez minimum 5-10 minut, aby aceton rozpuścił zanieczyszczenia. Wiem jak to jest z amfetaminą - mieszanka potrzebuje czasu, szczególnie jak się przedawkuje kwas. Twój produkt końcowy jest w zasadzie przezroczysty, ale nadal widać różowe pozostałości :) Świetna robota, bardzo elegancka :)
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
GENIALNE!!! Gdzie można znaleźć filmy na temat syntezy MDMA i metylonu? :)
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Jakiego szkła potrzebuje ten projekt? Są jakieś listy? Dzięki!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Kolba o pojemności 2 l [3 szyjki], skraplacz do chłodnicy zwrotnej, lejek rozdzielający cylindra o stałym ciśnieniu 250 ml, adapter termometru. (wszystkie w tym samym rozmiarze złącza lub podwójnie sprawdź, czy kupujesz kompatybilne złącza) + lejek separacyjny z bańką 1000 ml + kilka szerokich zlewek + lejek Buechnera z kolbą próżniową (lub lejek Buechnera z adapterem węża i normalną kolbą).
Statywy retortowe, płyta grzejna/mantle z mieszadłem magnetycznym, pompa próżniowa, pręty szklane, paski ph, membrany filtracyjne.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Nie ma obaw! Całe szkło można kupić dość tanio, równie dobrze można przyjrzeć się dodatkowym częściom potrzebnym do zestawu destylacyjnego. Do prostej destylacji wystarczy kolanko 90 stopni, kolejne kolanko 90 stopni z adapterem do węża i kolejna kolba, a także kolba frakcyjna.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
to wszystko poniżej 300 dolarów z wyłączeniem płyty grzewczej/mantli.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Witam;
Ile 2-bromo-4-metylopropiofenonu musimy użyć, aby zachować resztę tej syntezy?
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Wypróbowałem ten przepis z ciekłego 4 metylopropiofenonu i udało mi się w obu etapach separacji warstw, ale kryształy nie zostały uformowane, co robić dalej, jeśli ktoś jest tutaj, aby pomóc jak najszybciej. Ostatni krok
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63

Czy dotarłeś do wolnej zasady mefedronu, zakwasiłeś go, ale nie było osadu?
Potrzebuję więcej szczegółów.
Czy do zakwaszenia użyłeś acetonu?
Wyślę ci PM.
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Znalazłem dostawcę płynu 2-Bromo-4-Methylpropiophenone, ale nie wiem, jak zacząć od tego momentu i ile płynu powinienem użyć do zrobienia 100g 4mmc. Potrzebuję kilku rad.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
2-Bromo-4-Methylpropiophenone, substancja w postaci kryształów. Zapytaj sprzedawcę, z jakiego powodu jest płynny? Być może sugeruje on 4-metylopropiofenon
 
Last edited by a moderator:

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
H
Co zrobić, jeśli mam 100 g proszku 2-bromo-4-metylopropiofenonu, muszę go wymieszać z 300 ml benzenu, aby rozpocząć syntezę od tego momentu? Ile czasu i ciepła potrzeba na reakcję? Potrzebne?
 

jessepinkman1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć, czy masz jakieś wskazówki, jak zsyntetyzować 4-metylopropiofenon, byłbym bardzo wdzięczny, gdybyś mógł pomóc. Ponadto, czy mogę użyć dimetyloaminy zamiast metyloaminy, jeśli nie, czy znasz jakąś metodę, w której mógłbym przekształcić tę pierwszą w drugą. dziękuję za tak zwięzły i pouczający film przy okazji!
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Próbowałem tego procesu i wytworzyłem kryształy, ale w acetonie kryształy stają się małe i rozpuszczają się w acetonie, a bez mycia kryształy mają piekący smak w ustach ... Czy jest tu ktoś, kto może coś zasugerować, co robić dalej ???
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Brak jakościowego oczyszczenia lub mało czasu na reakcję. Potrzeba więcej szczegółów.
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Próbowałem syntezy mefedronu z 4 metylopropiofenonu zgodnie z filmem zamieszczonym na stronie i wykonałem proces z nmp, ale w procesie krystalizacji dodano hcl, ale kryształy nie pojawiły się po zamrożeniu kryształów, ale głównym problemem, z którym obecnie się borykam, jest płukanie acetonem, ilekroć byłem tymi kryształami z lodowatym acetonem, kryształy rozpuszczają się w acetonie, a po wysuszeniu kryształy ponownie się pojawiają, ale bez płukania acetonem kryształy mają palący smak i nieprzyjemny zapach chemikaliów.... Zasugeruj mi, co robić dalej?
 
Top