Синтез на 4-MMC (мефедрон). Пълно видео ръководство.

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Страхотен и напълно професионален :)

Имам само 1 малко подобрение на тази работа: Накрая, когато промивате солта с ацетон - бих го направил по различен начин. Бих затворил мивката, излял ацетон и разбъркал сместа за минимум 5-10 минути, за да може ацетонът да разтвори примесите. Знам как става с амфетамина - сместа се нуждае от време, особено когато предозирате киселината. Крайният ви продукт е основно прозрачен, но все още се виждат някои розови остатъци :) Страхотна работа, много елегантна :)
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
БРИЛЯНТНО!! Къде можете да намерите видеоклипове за синтеза на MDMA и метилон? :)
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
От какви стъклени съдове се нуждае този пробен обект? Има ли някакви списъци наоколо? Благодаря!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Колба с обем 2 л [3 гърла] , кондензатор за рефлукс, разделителна фуния за цилиндър с постоянно налягане 250 мл, адаптер за термометър. ( всички с еднакъв размер на съединението или проверете два пъти дали купувате съвместими съединения ) + 1000ml колба за разделяне + няколко широки чаши + фуния на Бюхнер с вакуумна колба ( или фуния на Бюхнер с адаптер за маркуч и нормална колба) .
Стойки за реторти, нагревателна плоча/мантия с магнитна бъркалка, вакуумна помпа, стъклени пръчки, ph ленти, филтърни мембрани.
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Благодаря много!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
не се притеснявайте. всички стъкла могат да бъдат закупени доста евтино, може също така да разгледате и допълнителните части, необходими за настройка на дестилацията. За обикновена инсталация за дестилация ще ви е необходимо само 90-градусово коляно, друго 90-градусово коляно с адаптер за маркуч и още една колба, вземете си и фракционна колона, докато сте в нея.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
И т а к а в с и ч к и п р о б л е м и н а 300 долара, с изключение на нагревателната плоча/мантата.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Не забравяйте клипсовете и тапите и т.н.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Здравейте;
колко 2-бромо-4-метилпропиофенон трябва да използваме, за да спазим останалата част от този синтез ?
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Опитах тази рецепта форма течен 4 метилпропиофенон и успях в двете стъпки разделяне на слоя, но кристали не се образуваха какво да правя по-нататък някой е тук, за да помогне възможно най-скоро. Последна стъпка
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63

Стигнахте ли до свободната основа на мефедрона, подкиселихте ли я, но нямаше утайка?
Имам нужда от повече подробности.
Използвахте ли ацетон при подкиселяването?
Ще ви изпратя съобщение.
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Намерих доставчик на течност за 2-бромо-4-метилпропиофенон, но не знам как да започна оттук нататък и какво количество течност трябва да използвам, за да направя 100 г 4 ммс. имам нужда от съвети.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
2-бромо-4-метилпропиофенон, вещество под формата на кристали. Попитайте продавача по каква причина то е течно? Може би той предлага 4-метилпропиофенон
 
Last edited by a moderator:

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
H
Как абаут Ако имам 100 г 2-бромо-4-метилприофенон на прах, трябва да го смеся с 300 мл бензол, за да започна синтеза от тази точка? да реагира колко време и топлина е. Необходимо ли е?
 

jessepinkman1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, имате ли някакво ръководство за това как да синтезирам 4-метилпропиофенон ще ви бъда много благодарен, ако можете да помогнете. Също така, мога ли да използвам диметиламин вместо метиламин, ако не, знаете ли някакъв метод, по който мога да превърна първия във втория. благодаря ви за толкова краткото и информативно видео бтв!
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Опитах този процес и се получиха кристали, но ацетонът е кристалите стават малки и се разтварят с ацетон, а без промиване кристалите имат вкус на парене в устата ... Има ли някой тук, който да предложи нещо, какво да правя по-нататък ???
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Не са качествено пречистени или имат малко време за реакцията. Необходими са повече подробности.
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Опитах се да синтезирам мефедрон от 4-метилпропиофенон според видеото, което е качено на сайта, и направих процеса с nmp, но в процеса на кристализация беше добавен hcl, но кристали не се появиха след замразяване кристалите се появиха, но основният проблем, пред който съм изправен в момента, е промиването с ацетон винаги, когато съм бил тези кристали с ледено студен ацетон, кристалите се разтварят в ацетон и след изсушаване отново се появяват кристали, но без промиване с ацетон кристалите имат вкус на парене и неприятни миризми на химикали... Предложете ми какво да правя по-нататък?
 
Top