Syntéza 4-MMC (mefedronu). Kompletní videonávod.

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Úžasné a plně profesionální :)

K této práci mám pouze 1 malé vylepšení: Na závěr, když promýváte sůl acetonem - udělal bych to jinak. Zavřel bych dřez, nalil do něj aceton a míchal směs minimálně 5-10 minut, aby aceton rozpustil nečistoty. Vím, jak to chodí s amfetaminem - směs potřebuje čas, zvlášť když kyselinu předávkujete. Váš výsledný produkt je v podstatě čirý, ale nějaké růžové zbytky jsou stále vidět :) Skvělá práce, velmi elegantní. :)
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
BRILIANTNÍ!! Kde najdete videa o syntéze MDMA a methylonu? :)
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Jaké skleněné nádobí tento probjekt potřebuje? Existují nějaké seznamy? Díky!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Baňka o objemu 2 l [3 hrdla] , kondenzátor pro zpětný tok, dělící nálevka s konstantním tlakovým válcem o objemu 250 ml, adaptér pro teploměr. ( vše ve stejné velikosti kloubu nebo si dvakrát zkontrolujte, zda kupujete kompatibilní klouby ). + 1000ml baňková separační nálevka + několik širokých kádinek + Buechnerova nálevka s vakuovou baňkou ( nebo Buechnerova nálevka s hadicovým adaptérem a normální baňkou) .
Retortní stojany, ohřívací deska/mantle s magnetickým míchadlem, vakuová pumpa, skleněné tyčinky, ph proužky, filtrační membrány.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Bez obav: Veškeré sklo lze pořídit poměrně levně, můžete se také podívat na další díly potřebné pro destilační sestavu. Pro jednoduchou destilační sestavu budete potřebovat pouze 90stupňové koleno , další 90stupňové koleno s hadicovým adaptérem a další baňku , také si pořiďte frakční kolumnu, když už jste u toho.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
To vše za 300 dolarů s výjimkou ohřívací desky/mantle.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Zdravím;
kolik 2-Bromo-4-Methylpropiofenonu musíme použít pro dodržení zbytku této syntézy ?
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Zkoušel jsem tento recept tvoří kapalný 4 methylpropiofenon a uspěl jsem v obou krocích oddělení vrstev, ale krystaly se netvořily, co dělat dál je tu někdo, kdo pomůže asap. Poslední krok
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63

Dostali jste se k volné bázi mefedronu, okysličili jste ji, ale nevznikla žádná sraženina?
Potřebuji více podrobností.
Použili jste při okyselování aceton?
Pošlu vám PM.
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Našel jsem dodavatele kapaliny 2-brom-4-methylpropiofenonu, ale nevím, jak z toho vycházet a kolik kapaliny mám použít, abych vyrobil 100 g 4 mmc. potřeboval bych poradit.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
2-Brom-4-methylpropiofenon, látka ve formě krystalů. Zeptejte se prodávajícího, z jakého důvodu je tekutá? Možná navrhne 4-methylpropiofenon.
 
Last edited by a moderator:

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
H
Jak abaout Pokud mám 100 g prášku 2-bromo-4 methylprpiofenonu, musím ho smíchat s 300 ml benzenu, abych mohl zahájit syntézu od tohoto bodu? reagovat, kolik času a tepla je. Potřebné?
 

jessepinkman1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, máte nějaký návod, jak syntetizovat 4-methylpropiofenon, byl bych vám velmi vděčný, kdybyste mi pomohli. Také, mohu použít dimethylamin místo methylaminu, pokud ne, znáte nějakou metodu, kde bych mohl převést první na druhý. děkuji za tak stručné a informativní video btw!
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Vyzkoušel jsem tento postup a vyrobil krystaly, ale aceton byl krystaly se malé a rozpustí se acetonem a bez promytí krystaly mají v ústech pálivou chuť ... Je tu někdo, kdo by mi poradil, co mám dělat dál ???
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Není kvalitně vyčištěná, nebo málo času na reakci. Je zapotřebí více podrobností.
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Zkoušel jsem syntézu mefedronu ze 4 methylpropiofenonu podle videa, které je nahrané na webu, a provedl jsem proces s nmp, ale v procesu krystalizace byl přidán hcl, ale krystaly se neobjevily po zmrazení se objevily krystaly, ale hlavní problém, kterému v současné době čelím, je promývání acetonem, kdykoli jsem ty krystaly promýval ledovým acetonem, krystaly se v acetonu rozpustily a po vysušení se krystaly opět objevily, ale bez promývání acetonem mají krystaly pálivou chuť a nepříjemný zápach chemikálií... Navrhněte mi co mám dělat dál ?
 
Top