Mefedrooni süntees (4-MMC) NMP lahustis. Suures mahus.

phantomwriter

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kas atsetooni saab asendada IPAga?
 

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Milliseid seadmeid kasutatakse suuremahuliseks tootmiseks? im kasutab praegu 1000ml klaaskolbidega väikeste koguste jaoks, mis tahes metall reageerib lahusega, mõtlesin kasutada keraamilist 6,5-liitrist aeglase keetmise potti, mehaanilist segajat ja pistikuga temperatuuri kontrolltermostaati, et kontrollida temperatuuri.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jah, kuid väikestes kogustes. Vastasel juhul peate alkoholi aurustama.
Suured klaasist reaktorid või varustatud plasttünnid
 

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kas te võiksite palun selgitada seda varustatud plastiktünni asja?
 

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi oskab soovitada NMP tarnijat Ühendkuningriigis?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Pärast hapestamist on mul vesi, kuidas ma pean seda kristalliseeruma ?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Tere. Mul on 100 l vedelat 2bromo3kloriidi... , toulen , ja asendada Dmso Sulfolane. Ma proovin alustada teha 3cmc.


Kui teha 3cmc kõik sammud on samad? Foorumis kirjutavad nad, et jah aga ma eelistan küsida. Siiani olen teinud 4mmc ilma süljevooluta. Segasin 2h 40 kraadi juures 2b4met metüülamiini ja touliiniga. Lõpuks valasin vett happega, eraldasin kihid ja kuivatasin umbes nädal aega ja pesin atsetooniga ja ihad 50% tõhususega 4mmc pulbrit. Nüüd tahaksin proovida teie retsepti.

Veel üks küsimus. Ükskord müüs mulle müügimees touliini asemel diklorometaani. Kuid mefedroni kiht ei tule selle peale välja. Kas diklorometaanist on midagi kasu? Vabandust minu inglise keele eest, see on kehv
 
Last edited:

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
metüleenkloriid on minu arvates parem 4mmc tõsi 2h 40 ° aga 40 ° taulen on liiga väike temperatuur peab olema kõrgem kui 50%, st 100g bk4 50g 4mmc + palju lisandeid, sest sa ei puhasta õli üldse ma näen pärast kristalliseerumist siis on kuskil 40g ehk vähem tõhusust ma sain 70% ja 80% saagist metüleenkloriidil
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
minu lugupidamine! kas te võiksite jagada oma ainulaadset kogemust 70% saagise saavutamisel 4mmc sünteesi puhul DCM-is? See on äärmiselt huvitav tulemus, vähemalt minu jaoks. Olen teile väga tänulik valgustuse eest.
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
teil on õigus. Pärast kristalliseerumist jäi mul 40%. Ja kui ma kord proovisin lahust naatriumhappega soolata, jäi mul 23% tõhusust.
Mis puutub klorometaani, siis 40 ° C juures eraldus kaks kihti segamisel kaks tundi. Kuid 10 minuti pärast oli värvus sama ja kahte kihti ei olnud. Kas ma võin kasutada ka klorometaani 3cmc-s?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
4cmc puhul peaks protsess olema sama 3cmc ma ei teinud Pärast 60% kristalliseerumist on see minimaalne
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Mis 3 cmc iga samm on sama, kuid pärast hapestamist HCl 35-37% toode on vedelal kujul. sa pead aurustada vett, kuid on tõesti must must toode. 2 bromo 4 chloro või metüül Sa ei ole probleeme nagu selle 2 bromo 3 chloro vedelikuga.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Võib-olla paned vähem metüülamiini.
1 kg ketooni nie palju Sa annad metüülamiini?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
kohta 2b4m annan 3,5 liitrit metüülamiini.
P.S Näen, et meie keel jõudis tõlkijasse läbi :)
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Kas Te saate öelda, kuidas Te teete pulbrit Te panete külma atsetooni HCl ja lasete sügavkülmikusse ?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Ma ei andnud külmutamiseks. Ootasin ja aine kuivab, mis võttis aega. Siis loputasin atsetooniga ja seal oli pulber. Tegin oma retsepti järgi. Nüüd tahan proovida 3cmc koos külmkapiga, et kiirendada protsessi
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
3 cmc abil on teil rohkem rõõmu
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Olen sinuga täiesti nõus, sõber. 3cmc meenutas mulle kuidagi a-pvp isoleerimis- ja kristalliseerumismeetodit. Tänu veele, milles vesinikkloriid on lahustatud, ei kristalliseeru nad kohe lahustist, vaid settivad põhja õlise vedelikuna. a-pvp on punane ja 3cmc on radikaalselt must. Seetõttu tuleb ülemine kiht lahustist ettevaatlikult dekanteerida ja seejärel loputada seda viskoosset vedelikku korraliku koguse atsetooniga, ja peaaegu kohe sadestuvad ained. jääb vaid filtreerida ja ümberkristalliseerida.
 
Top