Mefedrooni süntees (4-MMC) NMP lahustis. Suures mahus.

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Teete sünteesi 3 cmc?
Teate, ma arvan, et see lihtsaim meetod on parem kui see, kuid see on minu arvamus
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Mul on küsimus teisest vaatenurgast. Oletame, et teil on täiesti õhukindel ruum, kuhu ühelt poolt surutakse värske õhk sisse ja teiselt poolt tõmbab suure võimsusega ventilaator seda ruumi keskelt välja.

Kuidas te tegelete õhus oleva lõhna filtreerimisega? Kas te kasutate mingeid puhastusseadmeid, kui jah, siis milliseid ja millise padruniga, või piisab suure võimsusega aktiivsöefiltrist väljalaskesüsteemis, nagu seda kasutatakse kanepikasvatuses. Kui selline filter teeks tööd, siis milline aktiivsüsi on parim, CTC või tavaline süsi?

Kuidas filtreeritakse laboratooriumides õhku ja lõhnu? Lugupidamisega
 

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Kas te saate jagada oma 4mmc-sünteesi meetodit? Ma arvan, et süsinikufilter teeb teie jaoks tööd.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Mul on efedriini sisaldav tablett. Kas te oskate mulle öelda, kuidas toimub ekstraheerimine ja sünteesimine kaaliumkarbonaadi ja äädikhappega? Muidugi olen kuulnud, et sünteesida saab ka naatriumhüpokloriidiga. Siin on juurdepääs teistele materjalidele piiratud.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Võite avada amfetamiinide osa, vastused on seal.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
1. Kõigepealt, kas te saaksite palun loetleda kõik selleks vajalikud laboriseadmed? Ma nägin, et te kasutasite sünteesi käigus reaktorit. Kas see allolev link on see, mida te mõtlete?



2. Ja kas ka Nutsche filter on vajalik. Kui jah, siis kas te saaksite palun anda mulle usaldusväärse koha, kust ma saan seda hankida. Kas on veel mingeid seadmeid peale minu poolt loetletud seadmete. Kui jah, siis palun öelge mulle, millised need on ja kust ma saan neid hankida.

3. Ja ühes teie postituse kommentaaris ütlesite, et saate sellega toota tonni kuus. Ma tahaksin teada, kui palju võtaks 1 tootmine ja kui palju valmis toode tuleb välja esimese toodangu.

4. Nii et kui saate, palun andke mulle nimekiri kõik laboratooriumi seadmed, kohad, kus ma saan osta neid. Mul on teie vastu suur austus, sest te olete selles foorumis postitanud teavet, mis on aidanud meid meie varasemate väikesemahuliste sünteeside puhul. Kõik tänu teile ja teistele inimestele sellel foorumil, on meie kliendibaas viimasel ajal plahvatuslikult kasvanud.

Loodetavasti saate mind aidata, härra, ja kõik läheb hästi.

Parimad tervitused,

Aaron Stevens
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nagu @Level1 ütles, vajate 100l partiireaktorit koos küttesüsteemiga, Nutsche-filtrit, vaakumpumpa. Te saate teavet laos olevate esemete kohta välja selgitada siin.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
tänan teid vastuse ja abi eest, mul on veel üks küsimus, kas reaktor, nutsche filter ja vaakumpump, üks masin? või võib see olla kogu komplekt ühes masinas?

Kas reaktor on reaktor ja ülejäänud on muud elemendid?
Kas nutsche filter võib olla integreeritud reaktorisse?

Sellest, mida ma lugesin ja vaatasin, nutsche filter on vaakumpumba sees, eks?
Aga minu küsimus on, kas on võimalik osta kõik ühte masinasse?

Sõber, andke mulle vastused järgmistele eilsetele küsimustele:
5. Sünteesiküsimused, punktid 8 ja 9
a.) Kui palju soolhapet lisada?
b.) Lisada soolhapet aeglaselt või kiiresti?
c.) Kui kaua tuleb külmutada ja milline külmutustemperatuur tuleks määrata?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Kas minu lisatud piltidel on sünteesi jaoks sobivad seadmed?
 

Attachments

  • m21aipAtNg.jpg
    m21aipAtNg.jpg
    51.7 KB · Views: 190
  • ndTieF4bct.png
    ndTieF4bct.png
    187.2 KB · Views: 197

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Kas see nutsche filter töötab?
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

kas saite teada, miks see oli sinine? , ma järgisin sünteesi 25g bk4 ja pärast 1:1 hcl atsetooni lisamist RM-le ühel hetkel see kuidagi solidefiend sek, siis uuesti lahustunud , siis muutus siniseks ja sinakas pulber praticipated ,
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

sinine värvus on metüülamiini jäägid ma arvan , tegin reaktsiooni ja kõik läks hästi kuni hapestamiseni ka , siis pulber osales ja pärast x<ph 7 muutus see siniseks , aga ma suutsin pesta pulbrit atsetooniga ja see muutus valgeks

võibolla sa ei lisanud piisavalt vett et metüülamiini ja NMP lahustada sellesse ? ma ekstraheerisin tolueeniga, idk mõnikord tundub nagu nende videos see töötab liiga perfektselt lol , aga ma anded kuni 12,5g 25g bk4-st , üldse mitte paha esimese katse kohta
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
kui te saate sinise toote see tähendab, et teie orgaanilises kihis on liiga palju metüülamiini , peske seda soolase veega 5 korda ja hapestamine peaks minema paremini
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
12,5g pulber ?
Crystal saate 10g
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Tere, kas te saate jagada oma sünteesi 4MMC-ga ja kas teie sinise värvi probleem on lahendatud? Kas see oli tingitud kontsentreeritud HCL-st, mida kasutasite?
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Tere poisid, ma tegin seda niimoodi, miks minu pulber ei ole võimsus on väga nõrk ma kasutan seda ise 200mg 500mg ja ma tegin null efekti nagu kõik filmis ?? : (Ma pesen pulbrit 3 korda atsetooniga. W saada sinine meph liiga ja noe on valge aga mingit mõju kõrge :(
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Kas te saate palun kirjutada oma meetodi?
1kg 2-Bromo-4 metüülpropiofenooni jaoks?
Või kirjutage proportsioonid, mida kasutate, võite kirjutada ka PM-is, kui te ei soovi jagada avalikku
 
Top