4-MMC (mefedron) szintézis. Teljes videós oktatóanyag.

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Félelmetes és teljesen professzionális :)

Csak 1 kis javításom van ehhez a munkához: Végül, amikor a sót acetonnal mossa - én másképp csinálnám. Bezárnám a mosogatót, beleönteném az acetont és minimum 5-10 percig kevergetném a keveréket, hogy az aceton feloldja a szennyeződéseket. Tudom, hogy megy ez az amfetaminnal - a keveréknek időre van szüksége, különösen, ha túladagolod a savat. A végterméked alapvetően tiszta, de némi rózsaszín maradék még látható :) Nagyszerű munka, nagyon elegáns. :)
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
BRILLIANT!!! Hol találhatók videók az MDMA és a metilon szintéziséről? :)
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Milyen üvegeszközökre van szüksége ennek a próbaeszköznek? Van itt valamilyen lista? Köszönöm!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
2L [3 nyakú] lombik , Kondenzátor refluxhoz, 250ml állandó nyomású palack elválasztó tölcsér, hőmérő adapter. ( Mindegyik azonos méretű illesztés, vagy ellenőrizze kétszer is, hogy kompatibilis illesztéseket vásárol). + 1000ml ballonos elválasztó tölcsér + néhány széles főzőpohár + büchner tölcsér vákuumlombikkal ( vagy büchner tölcsér tömlőadapterrel és normál lombikkal) .
Retorta állványok, fűtőlemez/hegyű mágneses keverővel, vákuumszivattyú, üvegrudak, ph-csíkok, szűrőmembránok.
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Nagyon köszönjük!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
ne aggódjon! az összes üveget elég olcsón meg lehet vásárolni, akár a desztillációs berendezéshez szükséges extra alkatrészeket is megnézheti. Egy egyszerű desztillációs beállításhoz csak egy 90 fokos könyökre, egy másik 90 fokos könyökre egy tömlőadapterrel és egy másik lombikra lesz szüksége, továbbá kap egy törtkollumot is, miközben ya rajta.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
itd lenne minden 300 $ alatt, kivéve a fűtőlapot/kantárt.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
hello;
hány 2-Bromo-4-Methylpropiophenone kell használnunk a többi szintézis tiszteletben tartásához ?
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Megpróbáltam ezt a receptet formában folyékony 4 metilpropiofenon és én succeded mindkét lépésben rétegelválasztás de kristályok nem alakult ki, hogy mit kell tenni a következő valaki itt van, hogy segítsen asap. Utolsó lépés
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63

Eljutott a mefedron szabad bázisához, savasította, de nem volt csapadék?
További részletekre van szükségem.
Acetont használtál a savasításhoz?
Majd küldök neked egy PM-et.
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Találtam egy szállítót a 2-Bromo-4-Methylpropiophenone folyadékhoz, de nem tudom, hogyan kezdjem el ezt a pontot, és mennyi folyadékot kell használnom, hogy 100g 4mmc-t készítsek. szükségem van néhány tanácsra.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
2-Bromo-4-metilpropiofenon, kristályok formájában lévő anyag. Kérdezze meg az eladót, hogy milyen okból folyékony? Talán a 4-metil-profipropiofenont javasolja.
 
Last edited by a moderator:

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
H
Hogyan abaout Ha van 100g 2-brom-4 metilprpiophenon porom, akkor 300ml benzollal kell összekevernem, hogy a szintézist ettől a ponttól kezdve kezdjem el?reagálni, mennyi idő és hő van. Szükséges?
 

jessepinkman1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hi van-e bármilyen útmutató a 4-metilpropiofenon szintéziséhez, nagyon nagyra értékelném, ha segítene. Továbbá, használhatok-e dimetilamint metilamin helyett, ha nem, tudsz-e valamilyen módszert, ahol az előbbit át tudnám alakítani az utóbbira. köszönöm az ilyen tömör és informatív videót btw!
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Megpróbáltam ezt a folyamatot, és maded kristályok, de egy aceton volt kristályok lesz kicsi és feloldódik aceton és anélkül, hogy mosott kristályok van száj égő íze ... Van itt valaki, hogy javasoljon valamit, hogy mit tegyek legközelebb ????
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Nem minőségileg tisztított, vagy kevés idő a reakcióhoz. Több részletre van szükség.
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Megpróbáltam mefedron szintézis 4 metilpropiophenonból a webhelyre feltöltött videó szerint, és elvégeztem a folyamatot nmp-vel, de a kristályosítási folyamatban hcl-t adtak hozzá, de a kristályok nem jelentek meg a fagyasztás után a kristályok megjelentek, de a fő probléma, amellyel jelenleg szembesülök, az aceton mosás, amikor én voltam azok a kristályok jéghideg acetonnal a kristályok acetonban oldódnak, és a szárítás után a kristályok ismét megjelentek, de aceton mosás nélkül a kristályok égő íze és a vegyi anyagok bűzös szaga van.... Javasolja nekem, hogy mit tegyek a következő lépést ?
 
Top