4-MMC (mefedrono) sintezė. Išsami vaizdo pamoka.

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Nuostabus ir visiškai profesionalus :)

Turiu tik 1 nedidelį šio darbo patobulinimą: Galiausiai, kai plaunate druską acetonu - daryčiau kitaip. Uždaryčiau kriauklę, supilčiau acetoną ir maišyčiau mišinį mažiausiai 5-10 minučių, kad acetonas ištirpintų priemaišas. Žinau, kaip sekasi su amfetaminu - mišiniui reikia laiko, ypač kai perdozuojate rūgšties. Jūsų galutinis produktas iš esmės yra skaidrus, tačiau vis dar matyti šiek tiek rausvos spalvos likučių :) Puikus darbas, labai elegantiškas. :)
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
BRILLIANT!! Kur galima rasti vaizdo įrašų apie MDMA ir metilono sintezę? :)
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Kokių stiklinių indų reikia šiam probėgėjui? Ar yra kokių nors sąrašų? Ačiū!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
2L [3 kaklelių] kolba , grįžtamojo srauto kondensatorius, 250 ml pastovaus slėgio cilindro skirstomasis piltuvėlis, termometro adapteris. ( visos to paties dydžio jungtys arba dukart patikrinkite, ar perkate suderinamas jungtis ) + 1000 ml kolbos skiriamasis piltuvėlis + kelios plačios taurelės + Buechnerio piltuvėlis su vakuumine kolba ( arba Buechnerio piltuvėlis su žarnos adapteriu ir įprasta kolba) .
Retorto stovai, kaitinimo lėkštė / mantija su magnetine maišykle, vakuuminis siurblys, stikliniai strypai, ph juostelės, filtravimo membranos.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
jokių rūpesčių! visą stiklą galima įsigyti gana pigiai, taip pat galite pasidomėti, kokių papildomų dalių reikia distiliavimo sąrankai. Paprastam distiliavimo įrenginiui reikės tik 90 laipsnių alkūnės, kitos 90 laipsnių alkūnės su žarnos adapteriu ir dar vienos kolbos, taip pat įsigykite frakcinę kolbą.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
itd viskas neviršija 300 USD, išskyrus kaitinimo plokštę ir (arba) mantiją.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Sveiki;
kiek 2-bromo-4-metilpropiofenono reikia naudoti, kad būtų laikomasi likusios šios sintezės dalies ?
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Aš bandžiau šį receptą forma skystas 4 metilpropiofenonas ir man pavyko abiejuose etapuose sluoksnių atskyrimas, bet kristalai nebuvo suformuoti, ką daryti toliau kas nors yra čia, kad padėtų asap. Paskutinis žingsnis
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63

Ar pasiekėte laisvą mefedrono bazę, parūgštinote ją, bet nuosėdų nebuvo?
Man reikia išsamesnės informacijos.
Ar rūgštindami naudojote acetoną?
Parašysiu jums trumpąją žinutę.
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Radau 2-bromo-4-metilpropiofenono skysčio tiekėją, bet nežinau, nuo ko pradėti ir kiek skysčio turėčiau naudoti, kad pasigaminčiau 100 g 4 mmc. man reikia patarimų.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
2-bromo-4-metilpropiofenonas, medžiaga kristalų pavidalo. Paklauskite pardavėjo, dėl kokios priežasties ji yra skysta? Galbūt jis pasiūlys 4-metilpropirofenoną
 
Last edited by a moderator:

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
H
Kaip abaout Jei turiu 100 g 2-bromo-4-metilprpiofenono miltelių, turiu juos sumaišyti su 300 ml benzeno, kad galėčiau pradėti sintezę nuo šio taško? reaguoti, kiek laiko ir šilumos yra. Reikia?
 

jessepinkman1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ar turite kokį nors vadovą, kaip sintetinti 4-metilpropiofenoną būtų labai dėkinga, jei galėtumėte padėti. Be to, ar galiu vietoj metilamino naudoti dimetilaminą, jei ne, ar žinote kokį nors metodą, kuriuo galėčiau pirmąjį paversti antruoju. ačiū už tokį glaustą ir informatyvų vaizdo įrašą btw!
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Aš bandžiau šį procesą ir pagaminau kristalus, bet acetonas buvo kristalai tampa maži ir ištirpsta su acetonu, o neišplauti kristalai turi burnoje deginantį skonį ... Ar yra čia kas nors, kas galėtų ką nors patarti, ką daryti toliau ???
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Nekokybiškai išgryninta arba mažai laiko reakcijai. Reikia išsamesnės informacijos.
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Aš bandžiau mefedrono sintezę iš 4 metilpropiofenono pagal vaizdo įrašą, kuris įkeltas į svetainę, ir atlikau procesą su nmp, bet kristalizacijos procese buvo pridėta hcl, bet kristalai nepasirodė po užšaldymo kristalai pasirodė, bet pagrindinė problema, su kuria susiduriu šiuo metu, yra acetono plovimas, kai tik aš buvau tuos kristalus su lediniu acetonu, kristalai ištirpsta acetone, o po džiovinimo kristalai vėl pasirodė, bet be acetono plovimo kristalai turi deginantį skonį ir nemalonų cheminių medžiagų kvapą... Pasiūlykite man, ką daryti toliau?
 
Top