4-MMC (mefedrono) sintezė. Išsami vaizdo pamoka.

vig212

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Su ta pačia problema susiduriu ir aš. Iš tikrųjų galutinis produktas sukelia ašaras akyse ir degina liežuvį
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki, gal kas nors galėtų pasidalyti patikimu 2-bromo-4-metilpropiofenono arba 4-metilpropiofenono tiekėju Europoje? PM ime, jei čia neleidžiama skelbti reklamos forume. Taip pat būčiau dėkingas už bet kokį patarimą, kurį saugiau (mažiau stebimą) gauti. Nekantrauju išbandyti vaizdo įraše pateiktą sintezę, tačiau reikia gauti pradinės medžiagos.
 
Last edited:

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Kol kas negaliu rasti 250 ml pastovaus slėgio cilindro skiriamojo piltuvėlio. Ar turiu kitą variantą? Ar kas nors gali duoti idėją?
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Thanx mate, mano klaida. Norėjau pasakyti

Pastovaus slėgio lašėjimo piltuvėlis. Kaip galėčiau tokį improvizuoti?

 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Klaizeno adapterį galite pritvirtinti prie įprasto piltuvėlio... Arba lašinti lašas po lašo akių lašintuvu / Paster pipete iš vaistinės.
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
"Metilaminas 40% (vandeninis tirpalas) - 200 ml"

Ar tai galima pakeisti žodžiu Methylamine HCI? Pastebėjau, kad tai yra dribsnių pavidalo milteliai, ar kas nors tai bandė?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Žiūrėkite čia .
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Pradėdamas nuo 100 g 2br4m, atlikau veiksmus, kaip nurodyta vaizdo įraše, bet vietoj benzeno naudojau tolueną, o vietoj nmp - dmf.
Mano išeiga buvo tik 10 g miltelių, turiu paminėti, kad vietoj 55 druskos rūgšties panaudojau kelis lašus, nes nesu tikras, ar žinau, kaip išmatuoti PH. Ką nors patartumėte, kur darau klaidą?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki. Jūs jau atsakėte.
Didžioji dalis jūsų produkto yra laisvosios bazės pavidalo. Sukursiu temą apie pH, pateiksiu nuorodą, kai tik ją paskelbsiu.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Sveiki, pirmą kartą rašau ilgą laiką čia esančiame forume ir daugelyje kitų chemijos grupių skaitytojas.

Pirma, didelė pagarba Ekspertams čia už pagalbą pradedančiųjų chemikų bendruomenei, jūs suteikėte man tikėjimą ir daug daugiau vilties mano mokymosi kelionėje, o kai įgysiu daugiau žinių su organine chemija, tikiuosi, kad artimiausiu metu galėsiu tam tikru būdu grąžinti..

Bet kokiu atveju prie mano pranešimo esmės. Pastaruoju metu daug mokiausi clear-net iš Rhodium ir erowid archyvų ir t. t., kad praplėčiau savo apimtį ir supratimą apie bendrus metodus, naudojamus chemijoje apskritai, ir aš tikrai tvirtai tikiu, kad pamažu gerai suprantu visus pagrindus, taip sakant. Tačiau, galima sakyti, kad atsitrenkiau į akmeninę sieną ir man reikia patarimo.

Iš pradžių tikėjausi išmokti gaminti fenil-2-propanoną (P2P), tada pereiti prie kristalinio metamfetamino gamybos, kurį naudojau anksčiau.
Tačiau šiuo metu neturiu tinkamos įrangos(netrukus įsigysiu distiliavimo rinkinį, tinkamą stiklinių indų rinkinį, magnetinę maišyklę, vakuumą ir t. t.). Aš sąžiningai praradau tikėjimą ir per daug nusivyliau, kad bandysiu padaryti bet kokį padorų bandymą.
Per "eBay" radau gerą šaltinį, iš kurio galima gauti nitroetano vienam iš sintezatorių, apie kurį rimtai mąstau, kaip skystos formos "nagų šepetėlio gelbėtojo" kartu su kitais regenerantais, bet vis tiek abejojau savo galimybėmis be šiuo metu turimos įrangos.

Taigi po šio pradinio nuosmukio stengiausi išlikti pozityvus ir pasisemti kuo daugiau žinių apie organinę chemiją.

Bet kokiu atveju, aš tada atsitiko suklupti per šią svetainę skaityti apie tai kituose forumuose ir rado šią nuostabią vietą, kur turinys daug daugiau šviežių ir bendruomenė atrodo daug labiau išsilavinusi nei kiti aš mačiau, ir tada aš radau šį konkretų siūlą, ypač, kuris patraukė mano dėmesį. Man labai patinka, kaip buvo parengtas vaizdo įrašas, ir dabar sutelkiau dėmesį į 4-MMC gamybą, kad sukurčiau galutinį savo pirmojo legalaus eksperimento produktą.

Netrukus turėsiu visą reikiamą įrangą, kad galėčiau jį išbandyti, ir tikėjausi, kad galėčiau paprašyti keleto dalykų, neprašydamas per daug.

Radau prieigą prie visų sudedamųjų dalių, išskyrus porą akivaizdžių, nes manau, kad jos, kiek žinau, apskritai yra gana griežtai kontroliuojamos.

Regeantai, apie kuriuos kalbu, yra 4-metilpropiofenonas ir metilamino hidrochloridas (40 % vandeninis tirpalas).

Perskaičiau abi toliau pridedamas nuorodas, susijusias su gamyba nuo nulio. Tačiau pirmiausia norėjau sužinoti, ar yra būdas sumažinti viso recepto mastą, tačiau vis tiek naudoti tą patį vaizdo metodą, kuris pateiktas ten esančioje temoje. Tai tikrai padėtų man, nes mano pirmieji bandymai apskritai būtų prieinamesni. Arba ar čia yra mažesnio masto metodas, į kurį galėtumėte mane nukreipti ir kuris taip pat būtų puikus =)

Metilamino hidrochlorido sintezė dideliu mastu

Kalbant apie mastelio dydį, toliau siūlomas metodas, kurį radau 4-metilpropiofenonui, man tinka, tačiau šiame etape tikėjausi, kad čia esantis ekspertas galėtų (labai prašau) padaryti išsamų vaizdo įrašą arba nukreipti mane tinkama linkme, kad rasčiau gerą metodą, kuris būtų šiek tiek draugiškesnis "chemikui mėgėjui".

4-metilpropiofenono sintezė iš tolueno pagal Friedelio amatų reakciją 1 kg masteliu

Ačiū už jūsų laiką, vaikinai ir merginos, ir tikiuosi, kad artimiausiu metu jus visus informuosiu apie savo keliones ir maršrutus. Esu labai pasiryžęs kuo daugiau išmokti, todėl bet kokia pagalba yra labai dėkinga. Prašau parašykite man PM, jei jums patogiau diskutuoti tokiu būdu.

Sveiki,
Sitr1x.
 
Last edited:

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Tokia buvo ir mano pirminė mintis, nes praeityje esu skaitęs panašių problemų su kitais sintezatoriais temose.

Taigi darau prielaidą, kad acetoną reikėtų sintetinti patiems, ar vis dėlto galima išsisukti naudojant acetoną iš parduotuvės? Arba ar yra koks nors konkretus grynumas, kurio turėčiau ieškoti, kai kalbama apie tokią chemiją, kurios turėčiau laikytis? Ačiū
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Kadangi buvau pernelyg užsiėmęs skaitymu, nesupratau, kad metilamino sintezės vaizdo įrašas, kurį parsisiunčiau fone ir kurį minėjau ankstesniame savo pranešime, iš tikrųjų yra atliktas padoriu pradiniu mastu lol

Taigi prašau nekreipti dėmesio į šią dalį. Aš tiesiog turėsiu palaukti, kol gausiu tinkamą stiklinę ir distiliavimo rinkinį, atrodo.
 

ShiftingWaterfall

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
ar kas nors čia žino, koks yra raceminio 4mmc poveikio skirtumas, palyginti su enantiomero 4mmc poveikiu? noriu sužinoti, ar verta jį gaminti
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Taip! Geras prašymas Aš irgi norėčiau.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Sveiki. jei NMP ištirpinsiu 2-bromo-4-metilpropiofenoną, viską pašildysiu iki 40 laipsnių C ir tik tada įpilsiu metilamino 40 % vandenyje, ar turiu jį dėti dalimis, kad neviršyčiau minėtų 60 laipsnių C, ar galiu dėti iš karto? Tik po to, kai įdedu metilamino, įpilu šalto vandens ir benzeno.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Galite įpilti visą metilaminą iš karto ir labai nesijaudinti dėl aukštos temperatūros.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Dėkojame už atsakymą. Ką tik pastebėjau, kad į 2-bromo-4-metilpropiofenono tirpalą NMP (įkaitintą iki 40 laipsnių C) įpylus 40 % metilamino vandenyje, temperatūra staigiai šoktelėjo iki 60 kelių laipsnių. Todėl man ir kyla susirūpinimas.

Galiausiai produktas vis tiek išėjo mėlynas, jo neįmanoma nuplauti acetonu, bet taip atsitiko dėl to, kad acetonas nebuvo ledinis (neturėjau sauso ledo jam atšaldyti), o buvo kambario temperatūros. Vadinasi, tikriausiai susidarė priemaišų masė ir degradacija / virtimas į dimerį.

Nepaisant to, dar kartą ačiū
 
Top