MDMA sintezė iš piperonilmetilketono (PMK/MDP2P) su skruzdžių rūgštimi

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Nuostabus ačiū!
Ar šį metodą būtų galima saugiai padidinti? pvz. 10x ar 20x?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
kiek eterio reikėtų ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Dar daugiau. Bet verčiau redaguoti proporcijas, atsižvelgiant į tai, kiek PMK darote. Dideliu ir mažu mastu proporcijos gali skirtis, be to, yra dar pora ypatybių, pavyzdžiui, vandens kiekis tirpikliuose. Jei turite visus reagentus, esu pasiruošęs padėti PM, jei norite, rezultatus galite paskelbti čia
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
u taip pat galite pabandyti rasti metilamonio formatas (sausas), bet nesu tikras, ar jo dabar yra.
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Laba diena pirmiausia jums
skruzdžių rūgštis + amonio karbonatas ( amonio formatas )
Ar galima tai su metanoliu sukeisti į norimą metilamonio formato reakciją?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kiek pagaliau yra tos sintezės išeiga?
Ačiū.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
bet ne bevandenė skruzdžių rūgštis tiktų?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Nuostabus ačiū. Norėčiau padaryti 90-100 g pmk. Reagentų dar neturiu , laukiu kitų, skirtų amfetamino sulfatui, tada pereisiu prie tam reikalingų reagentų. Aš jums pranešiu, ir aš dokumentuoti abu sintezatorius ir paskelbti čia visiems.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Pirmą kartą padarysiu sintetinį dydį, kaip pirmiau, kad geriau suprasčiau / patirčiau , bet paskui norėčiau padaryti 10x.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Jei iš 1 g aliejaus gausime 1 g druskos, tai yra geras rezultatas, bet greičiau mažiau.
Taip, ji katalizuoja procesą.
Parašykite man į PM, kai būsite pasiruošę
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Kokie yra kiekvieno iš jų tūrio išmatavimai?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
prašau, bro... maloniai parašykite čia rezultatus ir procedūrą... aš taip pat noriu išbandyti šį metodą, bet kadangi nėra daug aiškios informacijos, būtų puiku, jei galėtumėte mums padėti.
 

ADATA

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Ar 28281-49-4 gali būti naudojamas kaip PMK?
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Reakcijos schema:
Ką reiškia NMF?
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3

N-metilformamidas
CAS: 123-39-7
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Ar bandėte tai padaryti?
Gal galite pasidalyti rezultatais? Sprendžiu, kuriuo keliu eiti, bet informacijos per mažai...
Ačiū!
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Ar kas nors gali man paaiškinti 5 ir 6 instrukcijas? Ar gali Somenone paaiškinti išsamiau?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
5. Sumažinus organinio tirpiklio tūrį, likęs likutis buvo apdorotas dujiniu vandenilio chloridu ir gautos gelinės rudos spalvos nešvaraus MDMA hidrochlorido nuosėdos.

Organinius tirpiklius dažniausiai galima išgarinti silpnai kaitinant. Tai reiškia, kad likusio tirpalo tūrį sumažinate švelniai kaitindami. Kai lieka maždaug pusė pradinio tūrio, sukuriate HCl dujų generatorių. Tai daroma lašinant koncentruotą sieros rūgštį ant valgomosios druskos ir susidariusius garus (sausas HCl dujas) vamzdeliu leidžiant į tirpalą, kad burbuliuotų. Išsamų HCl dujų generatoriaus konstravimo aprašymą galite rasti šio forumo skiltyje "Laboratoriniai metodai".
Kai HCl dujos suburbuliuoja į tirpalą, susidaro rudas gelis: tai yra produktas. Kai burbuliuojant dujoms į tirpalą nebesusidaro gelis, reakcija baigta ir rudą gelį galima išfiltruoti.

6. Neapdorota druska, ištirpinta verdančiame metanolyje, buvo įpilta į atšaldytą acetoną, kad susidarytų kristalinis produktas.

"Neapdorota druska" yra rudoji gleivė. Maišydami supilkite ją į šiek tiek verdančio metanolio. Kai viskas ištirpsta, leiskite šiek tiek atvėsti ir tada supilkite mišinį į ledinį acetoną. DABAR gausite gražius MDMA kristalus.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Be to, prieš pilant viską į ledinį acetoną, įsitikinkite, kad jo temperatūra gerokai žemesnė nei 50 laipsnių C. Acetonas užverda 56 laipsnių temperatūroje, ir jei į jį supilsite verdantį karštą tirpalą ...
NW6SuXIVH3
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
gal galėtumėte man paaiškinti daugiau apie kildintą acetoną? ar neužtektų įdėti gumulą į prisotintą tirpiklio tirpalą, laukti, kol kristalizuosis?
tnx!
 
Top