MDMA sintezė iš piperonilmetilketono (PMK/MDP2P) su skruzdžių rūgštimi

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
rado šį nuostabų BIG masto MDMA per leuckart, ji paaiškinti kai kuriuos daugiau žingsnių, bet yra dalykų, aš nesuprantu dar.... žingsnyje 1 iT saYS: " Pridėti 20 L papildomą aliejų į 160 L = 180 L." Aš nesuprantu, kad skaičius, nes jie pradeda nuo 150L ...Aš SUPPOSE jos maišymo rezultatas, kad šis draugas pavadinimai tik aliejus



Šis metodas anksčiau Europoje milžiniškais mastais naudotas MDMA gaminti:

[MDP2P + 400 L NMF + 75 L skruzdžių rūgšties:

kaitinti iki 190 °C (esant 140 °C H2O + skruzdžių rūgštis) apie 6 val., kol
kol surinkimo kolboje atsiranda amoniako dujų kvapas. Jokio vakuumo! Atvėsinkite ir
nuplaukite 350 L vandens, kad atsikratytumėte NMF pertekliaus. Išpilkite 160 L aliejaus ir ekstrahuokite
likusį vandenį 2 x 30 L DCM. DCM išvirkite 60 °C temperatūroje ir 200 mm Hg temperatūroje.
Į 160 L = 180 L įpilkite 20 L papildomo aliejaus.

[2] Virti su HCl: hidrolizė.

180 L aliejaus + 100 L metanolio + (250 L HCl 36 % + 550 L H2O): Sumaišykite ir virkite. 60-65 °C temperatūroje
MeOH distiliuojasi, po to pereina į 95 C temperatūrą ir ten išbūna 3 val. Dabar pagaminsite
chlorido druską, kuri ištirpsta vandens dalyje. Atvėsinkite iki 40 °C ir
ekstrahuokite 40 l DCM. Išmeskite DCM ekstraktą, nes jame yra daug priemaišų.
Pasilikite vandens dalį!

[3] Pagrindinių medžiagų gamyba.

100 kg NaOH praskieskite 100 L vandens (90 L 100 % HCl reikia +/- 70 L NaOH). Naudokite šį
NaOH tirpalą likusiai vandens daliai bazifikuoti. NEGALIMA viršyti 40C temperatūros! Atvėsinkite iki
pH 10,3 ir tada atsiras +/- 100 L MDMA bazinės alyvos. Ekstrahuokite 2x30 L DCM ir
distiliuokite DCM, kad gautumėte neapdorotą bazę.

[4] Distiliatas.

Esant 4 mm Hg (arba bet kokiam kitam geram vakuumui) ir 145 °C temperatūrai, žaliavinę bazę distiliuojate iki
gausite švarią bazę. (pirmiausia pašalinkite DCM ir vandenį).

[5] Kristalizuojasi.
Jei dabar žinote mano vardą, ieškokite mano įrašų, kaip juos pagaminti.... Naudokite šaltą acetoną
ir HCl dujas...
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Pabaigoje, kristalizacijos etape, jis sako: "naudokite šaltą acetoną ir HCL dujas...., jei supratau, tai reiškia, kad neapdorotą bazinį MDMA, ištirpintą šaltame acetone, reikia apdoroti dujomis? žinau, kad hcl druska netirpsta acetone, bet gal bazė tirpsta... arba jis turi omenyje, kad bazinį MDMA, ištirpintą metanolyje, reikia apdoroti dujomis ir tada kristalizuoti šaltame acetone? man tai skamba logiškiau.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Manau, kad esate teisus. distiliuoti neapdorotą produktą -> Gauti gryną produktą -> Dilatuoti šaltu acetonu -> Dujų acetono tirpalas.
Neturiu tiesioginės darbo su md patirties, bet taip yra prasmingiausia.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Tnx draugas , tikrai pabandysiu!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, ne. Jūs negausite MDMA. Tikriausiai gausite MDA, bet nesu tikras.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Kiek dietileterio kiek metanolio kiek acetono?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
2 x50 ml
kuo mažesnis, kad būtų galima jį ištirpinti
maždaug 1,5 tūrio metanolio
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Dėkojame
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Vaikinai, man reikia jūsų ekspertų patarimo. Ėmiausi paties pirmojo darbo, neturėdamas jokios patirties. Man pavyko sėkmingai pagaminti PMK aliejų ir pradėjau faktinę sintezę, kaip aprašyta pirmiau, tik padauginau kiekį iš 10. Refliuksavo su skruzdžių rūgštimi ir N-MF bei PMK septynias valandas. Po to jis šiek tiek atvėso, kad nebebūtų burbuliukų (bet ne kambario temperatūros), ir aš pridėjau druskos rūgšties. Refliuksavau dar tris valandas. Tuomet įpyliau tiek NAOH, kad PH vertė būtų 12. Kol kas viskas gerai. Įpyliau dietileterio ir atskyriau reakcijos masę, kad eteris taip pat būtų atskirtas. Tada patekau į bėdą, nes neužrašiau, kad eteris turi likti su laisvąja baze. Antroji problema buvo ta, kiek magnio sulfato naudoti. Susmulkinau džiovintą sulfatą ir į laisvąją bazę jo pridėjau per daug. Kitą dieną pamačiau didelį baltą kiekį ir šiek tiek rudo skysčio, plūduriuojančio viršuje, ten jau nežinojau, kas yra mano tikslinė medžiaga, atitinkamai nežinojau, ką turiu toliau apdoroti. Pirmiausia pasidariau šilto vandens vonią ir į ją įdėjau indą, kad išgaruotų sulfatas. Maniau, kad tai, kas liks, bus mano laisvoji bazė. Tačiau taip neatsitiko. Taigi įkaitinau kiekį iki 100 laipsnių, tikėdamasi, kad sulfatas išgarins. Nieko neatsitiko, tik garai, kurie smarkiai kvepėjo anyžiais, beveik kaip marcipanas, bet sulfato nebuvo. Liko balta masė, kuri taip pat kvepėjo anyžiais. Tuomet į naują indą įpyliau druskos rūgšties, įlašinau sieros rūgšties, kad įvyktų reakcija į HCL dujas. Tai taip pat neįvyko, todėl kaitinau rūgštis ir nukreipiau garus į baltą masę. Visur kilo burbuliukų, bet spalva nepasikeitė į rudą. Ji išliko balta. Išfiltravau ją Buchnerio vakuuminiu filtru ir išmaišiau kiekį į dubenėlį. Laikiausi recepto ir metanolį pašildžiau iki 50 laipsnių. Tada metanolį užpyliau ant šliužo ir išmaišiau, kad jis ištirptų. Leidau atvėsti iki 25 laipsnių ir ant viršaus užpyliau šalto acetono iš šaldytuvo. Būklė: Baltos spalvos pasta po skysčiais viršuje. Po kurio laiko skysčius išpyliau ir dubenėlį įkišau į indą, kad išsiurbčiau. Pamažu, pradėjus burbuliuoti, nelabai kas vyko. Taigi norėjau dar kartą sukristalizuoti kiekį. Supyliau jį į ąsotį ir pašildžiau iki 150 laipsnių. Daugiau nieko neįvyko. Leidau atvėsti ir sandariai atidėjau į šalį.
 

Attachments

  • LKsWk31BXe.jpeg
    LKsWk31BXe.jpeg
    2.5 MB · Views: 283
  • k7HBbjQmwf.jpeg
    k7HBbjQmwf.jpeg
    2.6 MB · Views: 276
  • o5UtZOBy9E.jpeg
    o5UtZOBy9E.jpeg
    3 MB · Views: 262
  • 0XWycdeKur.jpeg
    0XWycdeKur.jpeg
    3.6 MB · Views: 280
  • rXD7IjHW0L.jpeg
    rXD7IjHW0L.jpeg
    3 MB · Views: 274
  • KQnfrp0sUX.jpeg
    KQnfrp0sUX.jpeg
    3.3 MB · Views: 278
  • sh025dmxnR.jpeg
    sh025dmxnR.jpeg
    4 MB · Views: 265
  • SyzgWBH7Nt.jpeg
    SyzgWBH7Nt.jpeg
    2.9 MB · Views: 261
  • D3CTcUaNdB.jpeg
    D3CTcUaNdB.jpeg
    2.7 MB · Views: 262
  • rXiBZhTCpj.jpeg
    rXiBZhTCpj.jpeg
    3 MB · Views: 259
  • kxa8E0pbKg.jpeg
    kxa8E0pbKg.jpeg
    3 MB · Views: 273
  • JQx0BrbOD2.jpeg
    JQx0BrbOD2.jpeg
    3.7 MB · Views: 274
  • GPuibz6XcF.jpeg
    GPuibz6XcF.jpeg
    3.1 MB · Views: 285

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
"Tada patekau į bėdą, nes neužrašiau, kad eteris turi likti su laisvąja baze".

Ką turite omenyje, ką darėte surinkęs eterį su laisvąja baze? Ar į eterį pridėjote magnio?
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Atskyriau eterį nuo laisvosios bazės ir po to išdžiovinau laisvąją bazę su magniu
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Na štai čia ir kyla problema. Jūs turėjote išdžiovinti tirpiklį, kuriame yra laisvosios bazės.
Taigi arba išdžiovinkite eterį su frebaze, arba acetoną, kuriame ketinate maišyti frebazę prieš dujinimą.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Taigi, ką dabar galiu daryti, kokius nors veiksmus, kad saugiai gautumėte tam tikrą masę ?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Na, nežinau, kaip smarkiai susipykote su laisvąja baze, bet jei joje yra tik sauso magnio, sumaišyčiau jį su bevandeniu acetonu, tada dujomis.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Na ačiū, pabandysiu
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Jūs mane
an šildymas ar distiliuoti ar hcl Dujos?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Nesu tikras, ar suprantu jūsų klausimą.
Bet techniškai turėtumėte turėti gumbuotą laisvosios bazės masę, sumaišytą su magnio druskomis.
Paimkite ją ir sumaišykite su bevandeniu acetonu.
Tada pašalinkite magnį, kuris atsiskirs ir nukris į dugną.


tada naudokite dujų burbuliatorių.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sutikite. Nesuprantu, kodėl @RA!NER nusprendė kaitinti šį mišinį. Jame nėra jokio tirpiklio. MgSO4 neištirps. Tiesiog reikia įpilti tokį patį kiekį eterio, kaip ir ekstrahuojant, ir pašalinti MgSO4 per filtrą. Tada porą kartų nuplaukite MgSO4 tirpikliu, kad surinktumėte visą laisvąją bazę.

Tikriausiai prarasite dalį reakcijos išeigos.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Gerai, aš tai padarysiu - kokia nors kita galimybė išgauti cause im iš dietilo eterio ?
 
Top