4-MMC (mefedrona) sintēze. Pilnīga video pamācība.

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Lielisks un pilnībā profesionāls :)

Man ir tikai 1 neliels uzlabojums šajā darbā: Visbeidzot, kad jūs mazgājat sāli ar acetonu - es to darītu savādāk. Es aiztaisītu izlietni, ieliktu acetonu un maisījumu maisītu vismaz 5-10 minūtes, lai acetons izšķīdinātu piemaisījumus. Es zinu, kā tas notiek ar amfetamīnu - maisījumam ir vajadzīgs laiks, jo īpaši, ja jūs pārdozējat skābi. Tavs galaprodukts būtībā ir dzidrs, bet daži rozā atlikumi joprojām ir redzami :) Lielisks darbs, ļoti elegants. :)
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
BRILLIANT!! Kur var atrast videomateriālus par MDMA un metilona sintēzi? :)
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Kādi stikla trauki ir nepieciešami šim probjektam? Vai ir kādi saraksti? Paldies!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
2L [3 kakliņu] kolba , kondensators atvilnim, 250ml konstantā spiediena cilindra dalāmā piltuve, termometra adapteris. ( visi vienāda izmēra savienojumi vai divreiz pārbaudiet, vai pērkat saderīgus savienojumus). + 1000ml spuldzes dalāmā piltuve + dažas platas vārglāzes + Buhnera piltuve ar vakuumkolbu ( vai Buhnera piltuve ar šļūtenes adapteri un parastu kolbu) .
Retorta statīvi, sildīšanas plate/mantiļa ar magnētisko maisītāju, vakuumsūknis, stikla stieņi, ph sloksnes, filtru membrānas.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Nav jāuztraucas! visu stiklu var iegādāties diezgan lēti, varat arī apskatīt papildu detaļas, kas nepieciešamas destilācijas iekārtas izveidošanai. Vienkāršai destilācijas iekārtai jums būs nepieciešams tikai 90 grādu leņķa līkums, vēl viens 90 grādu leņķa līkums ar šļūtenes adapteri un vēl viena kolba, iegādājieties arī frakcionētu kolbu, kamēr esat pie tās.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Tas viss ir 300 dolāru robežās, izņemot sildīšanas plati/mantiļu.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Sveiki;
cik daudz 2-brom-4-metilpropiofenona mums ir jāizmanto, lai ievērotu pārējo šīs sintēzes daļu ?
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Es esmu mēģinājis šo recepti veidojas šķidrā 4 metilpropiofenons un man izdevās abos posmos slāņu atdalīšana, bet kristāli nebija veidojas, ko darīt tālāk kāds ir šeit, lai palīdzētu asap. Pēdējais solis
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63

Vai jūs nonācāt līdz mefedrona brīvai bāzei, paskābinājāt to, bet nogulsnes neveidojās?
Man vajadzīga sīkāka informācija.
Vai paskābināšanai izmantojāt acetonu?
Es jums nosūtīšu īsziņu.
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Esmu atradis 2-brom-4-metilpropiofenona šķidruma piegādātāju, bet es nezinu, kā sākt no šī punkta un cik daudz šķidruma man vajadzētu izmantot, lai pagatavotu 100 g 4 mmc. man vajadzīgi daži padomi.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
2-brom-4-metilpropiofenons, viela kristālu formā. Pajautājiet pārdevējam, kāda iemesla dēļ tas ir šķidrs? Varbūt viņš iesaka 4-metilpropiofenonu.
 
Last edited by a moderator:

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
H
Kā abaout Ja man ir 100 g 2-brom-4 metilprpiofenona pulvera, man tas jāsajauc ar 300 ml benzola, lai sāktu sintēzi no šī punkta? lai reaģētu, cik daudz laika un siltuma ir. Nepieciešams?
 

jessepinkman1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vai jums ir kāda rokasgrāmata par to, kā sintezēt 4-metilpropiofenonu, būtu ļoti pateicīgs, ja jūs varētu palīdzēt. Tāpat, vai metilamīna vietā es varu izmantot dimetilamīnu, ja nē, vai jūs zināt kādu metodi, kā es varētu pārvērst pirmo par otro. paldies par tik kodolīgu un informatīvu video btw!
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Esmu izmēģinājis šo procesu un izveidojis kristālus, bet acetons bija kristāli kļūst mazi un izšķīdina ar acetonu un bez mazgāšanas kristāliem ir mutē dedzinoša garša ... Vai šeit ir kāds, kas ieteiktu, ko darīt tālāk ????
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Nav kvalitatīvi attīrīts vai reakcijai atvēlēts maz laika. Nepieciešama sīkāka informācija.
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Esmu mēģinājis mefedrona sintēzi no 4 metilpropiofenona saskaņā ar video, kas ir augšupielādēts vietnē, un veicu procesu ar nmp, bet kristalizācijas procesā tika pievienots hcl, bet kristāli neparādījās pēc sasaldēšanas kristāli parādījās, bet galvenā problēma, ar ko es pašlaik saskaros, ir acetona mazgāšana, kad es biju šos kristālus ar ledus aukstu acetonu, kristāli izšķīst acetonā un pēc žāvēšanas kristāli atkal parādās, bet bez acetona mazgāšanas kristāliem ir dedzinoša garša un nepatīkamas ķīmisko vielu smakas... Ieteiciet, ko darīt tālāk?
 
Top