Synteza mefedronu (4-MMC) w rozpuszczalniku NMP. Duża skala.

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Przeprowadziliśmy już udaną syntezę 3cmc. Pomoc została bardzo doceniona.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Moje gratulacje, przyjacielu! Jesteś najlepszy! Po tak wielkim sukcesie w podporządkowywaniu substancji, czy mógłbyś podzielić się z fanami swoim wyjątkowym doświadczeniem w tej syntezie? Ponieważ od około miesiąca próbuję uzyskać skromny, ale udany wynik w syntezie 3cmc, ale jak dotąd miałem tylko fiasko. Próbowałem już 5 różnych rozpuszczalników, osobiście suszyłem aceton przez destylację i bezwodnym siarczanem magnezu, ale po zakwaszeniu i codziennej ekspozycji szkła 🥛z produktem w🌡️ -20⁰C, nie było nawet śladu krystalizacji. Podaj mi proszę numer CAS substancji wyjściowej na początku?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
chlorek metylenu jest lepszy moim zdaniem przy 4mmc prawda 2h 40° ale przy 40° taulen jest za mały temperatura musi być wyższa niż 50% czyli 100g bk4 50g 4mmc + dużo zanieczyszczeń bo w ogóle nie czyścisz oleju widzę po krystalizacji będziesz miał gdzieś 40g może mniej wydajność ja na chlorku metylenu uzyskiwałem 70% i 80% wydajność
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
moje uszanowanie! czy mógłbyś podzielić się swoim unikalnym doświadczeniem uzyskania 70% wydajności w syntezie 4mmc w DCM? To niezwykle interesujący wynik, przynajmniej dla mnie. Będę bardzo wdzięczny za oświecenie.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Z 3 cmc będziesz mieć więcej zabawy
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Całkowicie się z tobą zgadzam, przyjacielu. 3cmc w pewien sposób przypomina mi a-pvp pod względem metody izolacji i krystalizacji. Ze względu na wodę, w której rozpuszczony jest chlorowodór, nie krystalizują one natychmiast z rozpuszczalnika, ale osiadają na dnie w postaci oleistej cieczy. a-pvp jest czerwony, a 3cmc jest radykalnie czarny. Dlatego konieczne jest ostrożne zdekantowanie górnej warstwy rozpuszczalnika, a następnie przepłukanie tej lepkiej cieczy sporą ilością acetonu i prawie natychmiast substancje wytrącają się. pozostaje tylko filtrować i rekrystalizować.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Szukałem, nie było syntezy z nadmanganianem i kwasem octowym.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Człowieku, jesteś zainteresowany starą metodą wytwarzania Jeffa z efedryny lub pseudoefedryny poprzez utlenianie go nadmanganianem potasu w kwaśnym środowisku, prawda? To bardzo proste. ale czy nie lepiej byłoby zredukować ją jodem wodoru w obecności czerwonego fosforu do metamfetaminy? Po pierwsze, będziesz na haju dłużej, a po drugie, ta metoda jest mniej szkodliwa dla zdrowia. Jeśli nadal jesteś tego ciekawy, napisz do mnie tutaj w telegramie: @placeres_prohibidos. Pomogę ci rozwiązać te problemy
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Stosunek ketonu do metylu jest nieprawidłowy. Powinien wynosić 1:2 lub niewielki nadmiar metyloaminy. Ty użyłeś 1:1,6. Mam nadzieję, że to odpowiedziało na twoje pytanie. Być może masz również błędy w syntezie, ale nie byłem tam, więc nie wiem.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
ale postępuję zgodnie z napisaną instrukcją. w porządku, spróbuję zwiększyć ilość metylu i zobaczę, jaka jest wydajność. postępowałem dokładnie zgodnie z krokami w filmie.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Mam jedno pytanie, czy toluen jest lepszym zamiennikiem benzenu niż EA, biorąc pod uwagę, że toluen jest znacznie bardziej podobny do benzenu?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Nie, nie jeśli chcesz uzyskać tęczowy zamęt, który staje się bardziej frustrujący z każdą zmianą koloru
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
stworzyliśmy nowe 4mmc dzięki pomocy bb forum form
 

Attachments

  • KsDaJxUP0H.jpg
    KsDaJxUP0H.jpg
    6.5 MB · Views: 595

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Sądząc po tym zdjęciu, kolego, z pewnością masz talent do chemii. Przyjmij moje szczere gratulacje. Jesteś najlepszy Bro ✊😉, a oto mój pierwszy cross z mefedronem. Tylko z jakiegoś powodu chrome nie pozwala mi wstawić obrazka... smutne.🥺
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Salute sir William! Przeprowadziłem syntezę 3cmc z 2Br-3Clpropiophenon CAS 34911-51-8 w ścisłej zgodności z tym podręcznikiem z tą różnicą, że użyłem DMSO zamiast NMP, ale wynik nadal nie jest zadowalający. Szklanka z mieszaniną wszystkich składników określonych w instrukcji, po zakwaszeniu do pH = 6, znajdowała się w zamrażarce przez kilka godzin w temperaturze -20⁰C i nie zaobserwowano nawet żadnych oznak krystalizacji. Jedynie na dnie szklanki powoli zbiera się radykalnie czarna substancja, której konsystencja bardzo przypomina zużyty olej samochodowy. Mam pytanie do wszystkich doświadczonych użytkowników tego zasobu internetowego, a w szczególności do ekspertów: co może być przyczyną mojej porażki, jeśli synteza 4MMC z BK-4 w prostym DCM zakończyła się sukcesem, a wydajność wyniosła około 50%? Będę wdzięczny za każde racjonalne i konstruktywne wyjaśnienie.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ponieważ potrzebuję 2 rozpuszczalników, a ty ich nie podgrzewasz :p
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Przepraszam pana. Źle Pana zrozumiałem: "Czy potrzebne są dwa rozpuszczalniki?" i "Nie podgrzewam ich?".... Nie mam nic przeciwko temu, ale proszę wyjaśnij, dlaczego to zostało powiedziane: do syntezy 3cmc przy użyciu technologii syntezy 4mmc przedstawionej przez Sir Williama, czy jest to twoje osobiste, udane doświadczenie w uzyskiwaniu 3cmc? Faktem jest, że moim ojczystym językiem nie jest angielski i nadal korzystam z usług tłumaczy zewnętrznych w komunikacji z obcokrajowcami, więc jest całkiem możliwe, że źle Cię zrozumiałem. Nie bierz tego za bezczelność, moja prośba o wyjaśnienie twojej uwagi do mojego postu. Będę szczerze wdzięczny!
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Jaka jest wydajność mefedronu w gramach w tym procesie, przy użyciu podanych ilości.
  • 2-Bromo-4'-metylopropiofenon (CAS 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metylo-2-pirolidon (NMP; cas 872-50-4) - 20 L;
  • 40% roztwór wodny aminy metylowej (CAS 74-89-5) - 8 L;
  • Benzen - 20 l;
  • Aceton - 30 l;
  • Kwas solny w roztworze wodnym (HCl 36%) ~ 1,5 l;
  • Woda destylowana - 20 l;
  • Siarczan magnezu (MgSO4);
 
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
jeśli zrobiłeś dobre 50%-60% - 20% kiedy zrobiłeś kryształ
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
i dlaczego chcesz używać benzenu, jeśli używasz nmp? XD
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Unikaj benzenu, zamiast niego używaj dcm.
 
View previous replies…

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Przeczytaj sekcję odczynników, aby wspomnieć o syntezie.
Odczynniki:

  • 2-Bromo-4'-metylopropiofenon (CAS 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metylo-2-pirolidon (NMP; cas 872-50-4) - 20 L;
  • 40% roztwór wodny aminy metylowej (CAS 74-89-5) - 8 L;
  • Benzen - 20 l;
  • Aceton - 30 l;
  • Kwas solny w roztworze wodnym (HCl 36%) ~ 1,5 l;
  • Woda destylowana - 20 l;
  • Siarczan magnezu (MgSO4);
 
Top