Synteza mefedronu (4-MMC) w rozpuszczalniku NMP. Duża skala.

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Mam pytanie z innego punktu widzenia. Załóżmy, że masz całkowicie hermetyczne pomieszczenie, w którym świeże powietrze jest wtłaczane z jednej strony, a wentylator o dużej mocy wyciąga je ze środka pomieszczenia z drugiej.

Jak radzisz sobie z filtracją zapachów w powietrzu? Czy używasz jakichś oczyszczaczy, jeśli tak, to jakiego rodzaju i z jakim wkładem, czy też wystarczy filtr węglowy o dużej wydajności z węglem aktywnym na wylocie, tak jak jest to stosowane w uprawie konopi. Jeśli taki filtr spełniłby swoje zadanie, to jaki węgiel aktywny jest najlepszy, CTC czy zwykły?

Jak filtrowane jest powietrze i zapachy w laboratoriach? Pozdrawiam
 

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Czy możesz podzielić się swoją metodą syntezy 4mmc? Myślę, że filtr węglowy spełni swoje zadanie.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Mam tabletkę zawierającą efedrynę. Czy może mi Pan zdradzić metodę ekstrakcji i syntezy za pomocą węglanu potasu i kwasu octowego? Oczywiście słyszałem, że możliwa jest synteza z użyciem podchlorynu sodu. Tutaj dostęp do innych materiałów jest ograniczony.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Możesz otworzyć sekcję Amfetaminy, odpowiedzi są tam.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
1.Po pierwsze, czy możesz wymienić cały potrzebny do tego sprzęt laboratoryjny? Widziałem, że w syntezie użyto reaktora. Czy ten link poniżej jest tym, co masz na myśli?



2. Czy wymagany jest również filtr Nutsche. Jeśli tak, czy możesz podać mi wiarygodne miejsce, w którym mogę go nabyć. Czy jest jeszcze jakiś inny sprzęt oprócz tych, które wymieniłem. Jeśli tak, powiedz mi, czym one są i gdzie mogę je nabyć.

3.I w jednym z komentarzy w swoim poście powiedziałeś, że możesz użyć tego do wyprodukowania tony miesięcznie. Chciałbym wiedzieć, ile zajmie 1 produkcja i ile gotowego produktu wyjdzie z pierwszej produkcji.

4. Jeśli możesz, podaj mi listę wszystkich urządzeń laboratoryjnych i miejsc, w których mogę je kupić. Mam dla ciebie wiele szacunku ze względu na informacje, które opublikowałeś na tym forum, które pomogły nam w naszej wcześniejszej syntezie na małą skalę. Wszystko dzięki tobie i innym osobom na tym forum, ostatnio nastąpił BOOM w naszej bazie klientów.

Mam nadzieję, że może mi pan pomóc i wszystko pójdzie dobrze.

Pozdrawiam serdecznie,

Aaron Stevens
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jak wspomniał @Level1, potrzebujesz reaktora wsadowego o pojemności 100 l z systemem grzewczym, filtrem Nutsche, pompą próżniową. Informacje o dostępnych produktach można znaleźć tutaj.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
dziękuję za odpowiedź i pomoc, mam jeszcze jedno pytanie, czy reaktor, filtr nutsche i pompa próżniowa to jedna maszyna? czy może to być cały zestaw w jednej maszynie?

Czy reaktor to reaktor a reszta to inne elementy?
Czy filtr nutsche może być zintegrowany z reaktorem?

Z tego, co czytałem i szukałem, filtr Nutsche znajduje się w pompie próżniowej, prawda?
Ale chodzi mi o to, czy można kupić wszystko w jednym urządzeniu?

Przyjacielu, daj mi odpowiedzi na następujące pytania z wczoraj:
5. Pytania podsumowujące, punkty 8 i 9
a.) Ile kwasu solnego należy dodać?
b.) Dodawać kwas solny powoli czy szybko?
c.) Jak długo zamrażać i jaką temperaturę zamrażania ustawić?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Czy obrazy, które załączyłem, są odpowiednim sprzętem do syntezy?
 

Attachments

  • m21aipAtNg.jpg
    m21aipAtNg.jpg
    51.7 KB · Views: 190
  • ndTieF4bct.png
    ndTieF4bct.png
    187.2 KB · Views: 197

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Czy ten filtr Nutsche będzie działać?
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

Czy dowiedziałeś się, dlaczego był niebieski? Postępowałem zgodnie z syntezą z 25 g bk4 i po dodaniu acetonu hcl 1: 1 do RM w pewnym momencie jakby zestalił się na sekundę, a następnie ponownie rozpuścił, a następnie zmienił kolor na niebieski i niebieski proszek,
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

Niebieski kolor to pozostałość metyloaminy, myślę, że zrobiłem reakcję i wszystko poszło dobrze, aż do zakwaszenia, a następnie proszek uczestniczył i po x<ph 7 zmienił kolor na niebieski, ale udało mi się umyć proszek acetonem i stał się biały.

Może nie dodałeś wystarczającej ilości wody, aby rozpuścić w niej metyloaminę i NMP? Ekstrahowałem toluenem, nie wiem, czasami wygląda to tak, jak na ich filmach, że działa zbyt idealnie lol, ale skończyłem z 12,5 g z 25 g bk4, nieźle jak na pierwszą próbę.
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Jeśli otrzymasz niebieski produkt, oznacza to, że w warstwie organicznej jest zbyt dużo metyloaminy, przemyj ją słoną wodą 5 razy, a zakwaszenie powinno przebiegać lepiej.
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
12.5g proszku ??
Crystal otrzymujesz 10g
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Cześć, czy możesz podzielić się swoją syntezą z 4MMC i czy Twój problem z niebieskim kolorem został rozwiązany? Czy było to spowodowane stężonym HCL, którego użyłeś?
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Cześć chłopaki, zrobiłem to w ten sposób, dlaczego mój proszek nie ma mocy jest bardzo słaby Używam tego na sobie 200mg 500mg i zrobiłem zerowy efekt tak samo jak wszyscy w filmie ?? : (Myję proszek 3 razy acetonem. W get blue meph też i niee jest biały, ale nie ma wysokiego efektu :(
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Czy możesz napisać swoją metodę?
dla 1kg 2-Bromo-4 Metylopropiofenonu?
Lub napisz proporcje, których używasz, możesz również napisać na PM, jeśli nie chcesz udostępniać publicznie
 
Top