Syntéza 4-MMC (mefedrónu). Kompletný videonávod.

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Úžasný a plne profesionálny :)

K tejto práci mám len 1 malé vylepšenie: Na záver, keď premývate soľ acetónom - urobila by som to inak. Zavrel by som umývadlo, nalial acetón a miešal zmes minimálne 5 až 10 minút, aby acetón rozpustil nečistoty. Viem, ako to chodí s amfetamínom - zmes potrebuje čas, najmä keď kyselinu predávkujete. Váš konečný produkt je v podstate číry, ale stále je vidieť nejaké ružové zvyšky :) Skvelá práca, veľmi elegantná. :)
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
BRILIANTNÉ!! Kde nájdete videá o syntéze MDMA a metylónu? :)
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Aké sklo potrebuje tento probjekt? Sú v okolí nejaké zoznamy? Vďaka!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Banka s objemom 2 l [3 hrdlá] , kondenzátor na spätný tok, oddeľovací lievik s konštantným tlakom 250 ml, adaptér na teplomer. ( všetky v rovnakej veľkosti kĺbu alebo si dvakrát overte, či kupujete kompatibilné kĺby ) + 1000ml baňkový separačný lievik + niekoľko širokých kadičiek + Buechnerov lievik s vákuovou bankou ( alebo Buechnerov lievik s hadicovým adaptérom a normálnou bankou) .
Retortové stojany, ohrievacia platňa/manuľa s magnetickým miešadlom, vákuová pumpa, sklenené tyčinky, ph prúžky, filtračné membrány.
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Ďakujeme veľmi pekne!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
žiadne obavy! všetko sklo sa dá kúpiť pomerne lacno, môžete sa pozrieť aj na ďalšie súčasti potrebné na destilačnú zostavu. Na jednoduchú destilačnú súpravu budete potrebovať len 90-stupňové koleno, ďalšie 90-stupňové koleno s hadicovým adaptérom a ďalšiu banku, tiež si zaobstarajte frakčnú kolmu, keď už ste v tom.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
To všetko je pod 300 USD okrem ohrievacej platne/mantilény.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Zdravím;
koľko 2-Bromo-4-Metylpropiofenónu musíme použiť na dodržanie zvyšku tejto syntézy ?
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Skúšal som tento recept tvoriť tekutý 4 metylpropiofenón a podarilo sa mi v oboch krokoch oddelenie vrstvy, ale kryštály sa nevytvorili, čo robiť ďalej, je tu niekto, kto pomôže čo najskôr. Posledný krok
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63

Dostali ste sa k voľnej báze mefedrónu, okyslili ste ju, ale nevznikla žiadna zrazenina?
Potrebujem viac podrobností.
Použili ste pri okysľovaní acetón?
Pošlem vám PM.
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Našiel som dodávateľa kvapaliny 2-bróm-4-metylpropiofenónu, ale neviem, ako začať od tohto bodu a koľko kvapaliny mám použiť na výrobu 100 g 4 mmc. potrebujem nejaké rady.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
2-Bróm-4-metylpropiofenón, látka vo forme kryštálov. Opýtajte sa predávajúceho, z akého dôvodu je tekutá? Možno navrhne 4-metylpropyofenón
 
Last edited by a moderator:

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
H
Ako abaout Ak mám 100 g prášku 2-bróm-4 metylprpiofenónu, musím ho zmiešať s 300 ml benzénu, aby som mohol začať syntézu od tohto bodu? reagovať koľko času a tepla je. Potrebné?
 

jessepinkman1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, máte nejaký návod, ako syntetizovať 4-metylpropiofenón bol by som veľmi vďačný, keby ste mi pomohli. Takisto, môžem použiť dimetylamín namiesto metylamínu, ak nie, poznáte nejakú metódu, pri ktorej by som mohol premeniť prvý na druhý. btw, ďakujem za také stručné a informatívne video!
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Vyskúšala som tento postup a vyrobila kryštály, ale acetón bol kryštály sa malé a rozpustia sa acetónom a bez umytých kryštálov majú v ústach pálivú chuť ... Je tu niekto, kto by mi poradil, čo mám robiť ďalej?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Nie sú kvalitne prečistené alebo je málo času na reakciu. Je potrebné uviesť viac podrobností.
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Skúšal som syntézu mefedrónu zo 4 metylpropiofenónu podľa videa, ktoré je nahrané na stránke, a urobil som proces s nmp, ale v procese kryštalizácie bol pridaný hcl, ale kryštály sa neobjavili po zmrazení sa objavili kryštály, ale hlavný problém, ktorému momentálne čelím, je acetónové umývanie vždy, keď som bol tie kryštály s ľadovým acetónom, kryštály sa rozpustia v acetóne a po vysušení sa opäť objavili kryštály, ale bez acetónového umývania majú kryštály pálivú chuť a nepríjemný zápach chemikálií... Navrhnite mi, čo mám robiť ďalej ?
 
Top