Sinteza 4-MMC (mefedrona). Popolno video navodilo.

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Odlično in popolnoma profesionalno :)

Imam le 1 majhno izboljšavo tega dela: Na koncu, ko sperete sol z acetonom - to bi naredil drugače. Zaprla bi umivalnik, vanj nalila aceton in mešanico mešala vsaj 5-10 minut, da aceton raztopi nečistoče. Vem, kako je z amfetaminom - mešanica potrebuje čas, zlasti če pretiravate s kislino. Tvoj končni izdelek je v bistvu prozoren, vendar je še vedno vidnih nekaj rožnatih ostankov. :) Odlično delo, zelo elegantno. :)
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
BRILIANTNO!! Kje lahko najdete videoposnetke o sintezi MDMA in metilona? :)
 

WundaBearz41

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Kakšno steklovino potrebuje ta probjekt? Ali so kje na voljo kakšni seznami? Hvala!
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Bučka s prostornino 2 l [3 vratca] , kondenzator za povratni tok, ločilni lijak za stalni tlak v jeklenki s prostornino 250 ml, nastavek za termometer. ( vsi v spojih iste velikosti ali dvakrat preverite, ali kupujete združljive spoje ) + 1000ml bučko ločilni lijak + nekaj širokih čaš + Buechnerjev lijak z vakuumsko bučko ( ali Buechnerjev lijak s cevnim nastavkom in običajno bučko) .
Stojala za retorto, grelna plošča/mantla z magnetnim mešalom, vakuumska črpalka, steklene palice, ph trakovi, filtrirne membrane.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
brez skrbi: vse steklo je mogoče kupiti precej poceni, lahko si ogledate tudi dodatne dele, ki so potrebni za pripravo za destilacijo. Za preprosto pripravo za destilacijo boste potrebovali le 90-stopinjsko koleno, drugo 90-stopinjsko koleno z nastavkom za cev in drugo bučko, medtem pa si priskrbite tudi frakcionirano kolono.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Vse skupaj je pod 300 USD, razen grelne plošče/mantle.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Pozdravljeni;
koliko 2-bromo-4-metilpropiofenona moramo uporabiti za upoštevanje preostanka te sinteze ?
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Poskusil sem ta recept tvoriti tekoči 4 metilpropiofenon in uspel sem v obeh korakih ločevanje plasti, vendar kristali niso bili oblikovani, kaj storiti naprej, kdo je tukaj, da pomaga čim prej. Zadnji korak
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63

Ali ste prišli do proste baze mefedrona, jo zakisali, vendar ni bilo oborine?
Potrebujem več podrobnosti.
Ali ste pri kisanju uporabili aceton?
Pošljem vam sporočilo.
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Našel sem dobavitelja tekočine 2-bromo-4-metilpropiofenona, vendar ne vem, kako naj začnem od te točke in koliko tekočine naj uporabim, da naredim 100 g 4 mmc. potrebujem nekaj nasvetov.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
2-bromo-4-metilpropiofenon, snov v obliki kristalov. Vprašajte prodajalca, iz katerega razloga je tekoča? Morda predlaga 4-metilpropirofenon
 
Last edited by a moderator:

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
H
Kako abaout Če imam 100 g 2-bromo-4 metilprpifenona v prahu, ga moram zmešati s 300 ml benzena, da lahko začnem sintezo s te točke? reagirati, koliko časa in toplote je. Potrebno?
 

jessepinkman1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, ali imate kakršen koli vodnik o tem, kako sintetizirati 4-metilpropiofenon, bi vam bil zelo hvaležen, če bi lahko pomagali. Prav tako, ali lahko namesto metilamina uporabim dimetilamin, če ne, ali poznate kakšno metodo, s katero bi lahko prvega pretvoril v drugega. hvala za tako jedrnat in informativen videoposnetek, btw!
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Poskusil sem ta postopek in izdelal kristale, vendar je aceton bil kristali dobijo majhne in raztopijo z acetonom in brez pranja kristali imajo usta pekoč okus ... Ali je tu kdo, ki bi mi lahko predlagal, kaj naj naredim naprej???
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ni kakovostno prečiščena ali pa je za reakcijo namenjeno malo časa. Potrebnih je več podrobnosti.
 

papaji

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Poskusil sem sintezo mefedrona iz 4 metilpropiofenona v skladu z videoposnetkom, ki je naložen na spletnem mestu, in opravil postopek z nmp, vendar je bil v postopku kristalizacije dodan hcl, vendar se kristali niso pojavili po zamrznitvi so se pojavili kristali, vendar je glavna težava, s katero se trenutno soočam, pranje z acetonom, kadar koli sem te kristale z ledeno hladnim acetonom, se kristali raztopijo v acetonu in po sušenju se kristali spet pojavijo, vendar imajo kristali brez pranja z acetonom pekoč okus in neprijetne vonjave kemikalij ... Predlagajte mi, kaj naj storim naprej?
 
Top