Sinteza mefedrona (4-MMC) v topilu NMP. V velikem obsegu.

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Naredite sintezo 3 cmc?
Veste, mislim, da je ta najpreprostejša metoda boljša od te, vendar je to moje mnenje
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Imam vprašanje z drugega vidika. Recimo, da imate popolnoma zrakotesno sobo, v katero na eni strani vstopa svež zrak, na drugi strani pa ga iz središča sobe vleče zmogljiv ventilator.

Kako boste poskrbeli za filtriranje vonja v zraku? Ali uporabljate kakšne čistilnike, če da, kakšne in s kakšnim vložkom, ali je dovolj, da je na izpuhu visokozmogljiv ogljikov filter z aktivnim ogljem, kot se uporablja pri gojenju konoplje. Če bi tak filter opravil svoje delo, katero aktivno oglje je najboljše, CTC ali navadno oglje?

Kako se filtrira zrak in vonjave v laboratorijih? S spoštovanjem
 

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Ali lahko delite svojo metodo za sintezo 4mmc? Mislim, da bo ogljikov filter opravil delo za vasl.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Imam tableto, ki vsebuje efedrin. Ali mi lahko poveste metodo ekstrakcije in sinteze s kalijevim karbonatom in ocetno kislino? Seveda sem slišal, da je mogoče sintetizirati z natrijevim hipokloritom. Pri nas je dostop do drugih materialov omejen.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Odprete lahko razdelek Amfetamini, odgovori so tam.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
1. Ali lahko najprej navedete vso laboratorijsko opremo, ki je za to potrebna? Videl sem, da ste pri sintezi uporabili reaktor. Ali je ta spodnja povezava tisto, kar imate v mislih?



2. In ali je potreben tudi Nutschejev filter. Če je tako, ali mi lahko navedete zanesljiv kraj, kjer ga lahko kupim. Ali je poleg opreme, ki sem jo naštela, na voljo še kakšna druga oprema. Če da, mi prosim povejte, kaj je to in kje jo lahko dobim.

3. In v enem od komentarjev v vašem prispevku ste dejali, da lahko s tem proizvedete tono na mesec. Zanima me, koliko bi trajala 1 proizvodnja in koliko končnega izdelka bo izšlo iz prve proizvodnje.

4. Če lahko, mi, prosim, dajte seznam vse laboratorijske opreme in krajev, kjer jo lahko kupim. Zelo vas spoštujem zaradi informacij, ki ste jih objavili na tem forumu in ki so nam pomagale pri naših preteklih sintezah v majhnem obsegu. Zaradi vas in drugih ljudi na tem forumu se je v zadnjem času povečalo število naših strank.

Upam, da mi boste lahko pomagali, gospod, in da bo šlo vse dobro.

Lep pozdrav,

Aaron Stevens
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kot je povedal @Level1, potrebujete 100l šaržni reaktor z ogrevalnim sistemom, Nutschejevim filtrom in vakuumsko črpalko. Informacije o artiklih, ki so na zalogi, si lahko ogledate tukaj.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
hvala za odgovor in pomoč, imam pa še eno vprašanje, ali so reaktor, nutschejev filter in vakuumska črpalka en stroj ali je to lahko celoten komplet v enem stroju?

Ali je reaktor reaktor, ostalo pa so drugi elementi?
Ali je mogoče v reaktor vgraditi nutschejev filter?

Glede na to, kar sem prebral in pogledal, je nutschejev filter v vakuumski črpalki, kajne?
Toda moj namen je, ali je mogoče kupiti vse v enem stroju?

Prijatelj, daj mi odgovore na naslednja včerajšnja vprašanja:
5. Vprašanja za sintezo, točki 8 in 9
a.) Koliko klorovodikove kisline je treba dodati?
b.) Dodati klorovodikovo kislino počasi ali hitro?
c.) Kako dolgo zamrzovati in kakšno temperaturo zamrzovanja je treba nastaviti?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ali je na slikah, ki sem jih priložil, ustrezna oprema za sintezo?
 

Attachments

  • m21aipAtNg.jpg
    m21aipAtNg.jpg
    51.7 KB · Views: 190
  • ndTieF4bct.png
    ndTieF4bct.png
    187.2 KB · Views: 197

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ali bo ta filter nutsche deloval?
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

ali ste ugotovili, zakaj je bila modra? , sledil sem sythesis z 25 g bk4 in po dodajanju 1:1 hcl acetona v RM na eni točki je nekako solidefiend za sekundo , nato ponovno raztopljen , nato postal moder in modrikast poweder praticipated ,
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

modra barva je ostanek metilamina, mislim, da sem naredil reakcijo in vse je šlo dobro, dokler ni prišlo tudi do zakisanja, nato je sodeloval tudi prah in po x<ph 7 je postal moder, vendar sem prah lahko opral z acetonom in je postal bel

morda niste dodali dovolj vode, da bi se metilamin in NMP raztopila v njej? ekstrahiral sem s toluenom, včasih je videti, da v njihovih videoposnetkih deluje preveč popolno, vendar sem iz 25 g bk4 dobil 12,5 g, kar za prvi poskus sploh ni slabo
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
če dobite modro barvo izdelka, to pomeni, da je v vaši organski plasti preveč metilamina , petkrat jo sperite s slano vodo in zakisanje bi moralo iti bolje
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
12,5 g prahu ??
Kristal dobite 10 g
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Pozdravljeni, ali lahko delite svojo sintezo s 4MMC in ali je bila vaša težava z modro barvo rešena? Ali je bila to posledica koncentriranega HCL, ki ste ga uporabili?
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, naredil sem tako, zakaj moj prašek nima moči, je zelo šibek, uporabljam to na sebi 200 mg 500 mg in sem naredil ničelni učinek enako kot vsi v filmu ?? : (Prašek 3 krat sperem z acetonom. W dobili modro meph preveč in noe je bela, vendar brez učinka visoko :(
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Ali lahko napišete svojo metodo?
za 1 kg 2-bromo-4-metilopropiofenona?
Ali napišite razmerja, ki jih uporabljate, lahko pišete tudi v PM, če ne želite deliti javno
 
Top