Синтез на мефедрон (4-MMC) в разтворител NMP. В голям мащаб.

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Извършвате синтез 3 смс?
Знаете ли, мисля, че този най-прост метод е по-добър от този, но това е мое мнение
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Имам въпрос от друга гледна точка. Да предположим, че имате напълно херметично помещение, в което от едната страна се вкарва свеж въздух, а от другата страна мощен вентилатор го изтегля от центъра на помещението.

Как се справяте с филтрирането на миризмите във въздуха? Използвате ли някакви пречистватели, ако да, какви и с какъв патрон, или е достатъчно да дадете висококапацитетен въглероден филтър с активен въглен на изхода, както се използва при отглеждането на канабис. Ако такъв филтър би свършил работа, кой активен въглен е най-добър - CTC или обикновен?

Как се филтрира въздухът и миризмите в лабораториите? С уважение
 

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Можете ли да споделите вашия метод за синтез на 4mmc? Мисля, че въглеродният филтър ще свърши работа за васл.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Имам таблетка, която съдържа ефедрин. Можете ли да ми кажете метода на екстракция и синтез с калиев карбонат и оцетна киселина? Разбира се, чух, че е възможно да се синтезира с натриев хипохлорит. Тук достъпът до други материали е ограничен.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Можете да отворите раздела Амфетамини, отговорите са там.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
1.на първо място, можете ли да изброите цялото лабораторно оборудване, необходимо за това? Видях, че сте използвали реактор при синтеза. Този линк по-долу ли е това, което имате предвид?



2. И също така необходим ли е филтър на Нутше. Ако е така, можете ли да ми посочите надеждно място, откъдето мога да се снабдя с такъв. Има ли още някакво оборудване, освен тези, които изброих. Ако да, моля, кажете ми какви са те и къде мога да ги закупя.

3. и в един от коментарите в публикацията си казахте, че можете да използвате това, за да произвеждате по един тон на месец. Бих искал да знам колко ще отнеме 1 производство и колко готов продукт ще излезе от първото производство.

4. Така че, ако можете, моля да ми дадете списък на цялото лабораторно оборудване, местата, откъдето мога да ги купя. Много ви уважавам заради информацията, която сте публикували в този форум и която ни помогна при предишните ни синтези в малък мащаб. Благодарение на вас и на други хора от този форум напоследък има бум в клиентската ни база.

Надявам се, че ще можете да ми помогнете, господине, и всичко ще мине добре.

С най-добри пожелания,

Аарон Стивънс
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Както каза @Level1, имате нужда от 100 л партиден реактор с отоплителна система, филтър на Нутше, вакуумна помпа. Можете да разберете информация за артикулите на склад тук.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Благодаря ви за отговора и помощта, имам още един въпрос, реакторът, филтърът на Нуше и вакуумната помпа, една машина ли са? или може да са цял комплект в една машина?

Реакторът ли е реактор, а останалите елементи са други?
Може ли да се вгради филтър на Нутше в реактора?

От това, което прочетох и погледнах, филтърът nutsche е във вакуумната помпа, нали?
Но въпросът ми е дали е възможно да се купи всичко в една машина?

Приятелю, дай ми отговори на следните въпроси от вчера:
5. Въпроси за синтез, точки 8 и 9
a.) Колко солна киселина да се добави?
b.) Бавно или бързо да се добави солна киселина?
в.) За колко време да се замрази и каква температура на замразяване трябва да се зададе?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Изображенията, които съм приложил, подходящо оборудване ли са за синтеза?
 

Attachments

  • m21aipAtNg.jpg
    m21aipAtNg.jpg
    51.7 KB · Views: 190
  • ndTieF4bct.png
    ndTieF4bct.png
    187.2 KB · Views: 197

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ще работи ли този лабораторен реактор за този синтез?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ще работи ли този филтър на Нуше?
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

Разбрахте ли защо е синьо? , аз следвах ситезата с 25 g bk4 и след като добавих 1:1 hcl ацетон към RM в един момент той сякаш се втвърди за секунда, след това се разтвори отново, след това стана син и синкавият прах се появи,
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

синият цвят е остатък от метиламин мисля , направих реакцията и всичко мина добре, докато не се подкисели също , след това прахът участва и след x<ph 7 стана син , но успях да промия праха с ацетон и той стана бял

Може би не сте добавили достатъчно вода, за да разтворите метиламина и NMP в него? Аз екстрахирах с толуол, понякога изглежда, че в техните видеоклипове работи твърде перфектно, но аз стигнах до 12,5 г от 25 г Bk4, което не е никак лошо за първи опит
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
ако получите син продукт, това означава, че в органичния ви слой има твърде много метиламин , измийте го със солена вода 5 пъти и подкиселяването трябва да мине по-добре
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
12,5 г прах ?
Кристал получавате 10 г
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Здравейте, можете ли да споделите вашия синтез с 4MMC и дали проблемът със синия цвят е бил решен? Дали това се е дължало на концентрирания HCL, който сте използвали?
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, момчета, направих го така, защо прахът ми няма сила, е много слаб Използвам от това на себе си 200mg 500mg и направих нулев ефект същото като всички във филма ?? : (Измивам праха 3 пъти с ацетон. Получавам и синьо меф и ное е бяло, но няма ефект. :(
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Контролирали ли сте добре температурата по време на реакцията?

Същият въпрос е и към вас. Температурата на реакцията беше ли по-висока от 55 градуса С?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Можете ли да напишете метода си?
за 1 кг 2-бромо-4-метилопропиофенон?
Или напишете пропорциите, които използвате, можете също така да пишете в PM, ако не искате да споделяте публично
 
Top