Σύνθεση μεφεδρόνης (4-MMC) σε διαλύτη NMP. Μεγάλης κλίμακας.

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Κάνετε σύνθεση 3 cmc;
Ξέρετε, νομίζω ότι αυτή η απλούστερη μέθοδος είναι καλύτερη από αυτή, αλλά είναι η γνώμη μου.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Έχω μια ερώτηση από διαφορετική οπτική γωνία. Ας υποθέσουμε ότι έχετε ένα εντελώς αεροστεγές δωμάτιο, όπου ο φρέσκος αέρας εισέρχεται από τη μία πλευρά και ένας ανεμιστήρας υψηλής ισχύος τον τραβάει έξω από το κέντρο του δωματίου από την άλλη.

Πώς αντιμετωπίζετε τη διήθηση της οσμής του αέρα; Χρησιμοποιείτε καθαριστές, αν ναι, τι είδους και με τι είδους κασέτα, ή αρκεί να δώσετε ένα φίλτρο άνθρακα υψηλής χωρητικότητας με ενεργό άνθρακα στην εξάτμιση, όπως χρησιμοποιείται στην καλλιέργεια κάνναβης. Εάν ένα τέτοιο φίλτρο θα έκανε τη δουλειά, ποιος ενεργός άνθρακας είναι καλύτερος, ο CTC ή ο κοινός άνθρακας;

Πώς φιλτράρεται ο αέρας και οι οσμές στα εργαστήρια; Με εκτίμηση
 

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Μπορείτε να μοιραστείτε τη μέθοδό σας για τη σύνθεση 4mmc; Νομίζω ότι το φίλτρο άνθρακα θα κάνει τη δουλειά σας.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Έχω ένα δισκίο που περιέχει εφεδρίνη. Μπορείτε να μου πείτε τη μέθοδο εκχύλισης και σύνθεσης με ανθρακικό κάλιο και οξικό οξύ; Φυσικά, έχω ακούσει ότι είναι δυνατή η σύνθεση με υποχλωριώδες νάτριο. Εδώ, η πρόσβαση σε άλλα υλικά είναι περιορισμένη.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Μπορείτε να ανοίξετε την ενότητα Αμφεταμίνες, οι απαντήσεις βρίσκονται εκεί.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
1. Πρώτα απ' όλα, μπορείτε να παραθέσετε, παρακαλώ, όλο τον εργαστηριακό εξοπλισμό που απαιτείται γι' αυτό; Είδα ότι χρησιμοποιήσατε αντιδραστήρα στη σύνθεση. Εννοείτε αυτόν τον παρακάτω σύνδεσμο;



2. Και επίσης απαιτείται φίλτρο Nutsche. Αν ναι, μπορείτε να μου δώσετε ένα αξιόπιστο μέρος από όπου μπορώ να προμηθευτώ ένα. Υπάρχει κάποιος άλλος εξοπλισμός εκτός από αυτούς που ανέφερα. Εάν ναι, παρακαλώ πείτε μου ποια είναι αυτά και από πού μπορώ να τα προμηθευτώ.

3. Και σε ένα από τα σχόλιά σας στην ανάρτησή σας, είπατε ότι μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε για να παράγετε έναν τόνο το μήνα. Θα ήθελα να ξέρω πόσο θα πάρει 1 παραγωγή και πόσο τελικό προϊόν θα βγει από την πρώτη παραγωγή.

4. Έτσι, αν μπορείτε, παρακαλώ δώστε μου μια λίστα με όλο τον εργαστηριακό εξοπλισμό, μέρη όπου μπορώ να τα αγοράσω. Έχω μεγάλο σεβασμό για εσάς λόγω των πληροφοριών που έχετε δημοσιεύσει σε αυτό το φόρουμ, οι οποίες μας βοήθησαν με την προηγούμενη σύνθεση μικρής κλίμακας. Όλα αυτά εξαιτίας σας και άλλων ανθρώπων σε αυτό το φόρουμ, υπήρξε ένα BOOM στην πελατειακή μας βάση πρόσφατα.

Ελπίζω ότι μπορείτε να με βοηθήσετε, κύριε, και όλα θα πάνε καλά.

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς,

Aaron Stevens
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Όπως είπε ο @Level1, χρειάζεστε αντιδραστήρα παρτίδας 100l με σύστημα θέρμανσης, φίλτρο Nutsche, αντλία κενού. Μπορείτε να καταλάβετε πληροφορίες σχετικά με τα στοιχεία σε απόθεμα εδώ.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
σας ευχαριστώ για την απάντηση και τη βοήθειά σας, έχω μια άλλη ερώτηση, είναι ο αντιδραστήρας, το φίλτρο nutsche και η αντλία κενού, ένα μηχάνημα; ή μπορεί να είναι ένα ολόκληρο σετ σε ένα μηχάνημα;

Είναι ο αντιδραστήρας ένας αντιδραστήρας και τα υπόλοιπα είναι άλλα στοιχεία;
Μπορεί να ενσωματωθεί ένα φίλτρο nutsche στον αντιδραστήρα;

Από ό,τι διάβασα και κοίταξα, το φίλτρο nutsche βρίσκεται στην αντλία κενού, σωστά;
Αλλά το θέμα μου είναι, είναι δυνατόν να αγοραστούν όλα σε ένα μηχάνημα;

Φίλε, δώσε μου απαντήσεις στις ακόλουθες ερωτήσεις από χθες:
5. Ερωτήσεις σύνθεσης, σημεία 8 και 9
a.) Πόσο υδροχλωρικό οξύ πρέπει να προσθέσω;
b.) Να προσθέσετε υδροχλωρικό οξύ αργά ή γρήγορα;
γ.) Για πόσο χρόνο πρέπει να παγώσει και ποια θερμοκρασία κατάψυξης πρέπει να οριστεί;
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Είναι οι εικόνες που έχω επισυνάψει ο κατάλληλος εξοπλισμός για τη σύνθεση;
 

Attachments

  • m21aipAtNg.jpg
    m21aipAtNg.jpg
    51.7 KB · Views: 190
  • ndTieF4bct.png
    ndTieF4bct.png
    187.2 KB · Views: 197

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Θα λειτουργήσει αυτός ο εργαστηριακός αντιδραστήρας για αυτή τη σύνθεση;
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Θα λειτουργήσει αυτό το φίλτρο nutsche;
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

Ανακαλύψατε γιατί ήταν μπλε; , ακολούθησα τη συθεση με 25g bk4 και μετά την προσθήκη 1:1 hcl ακετόνης στο RM σε ένα σημείο κάπως solidefiend για ένα δευτερόλεπτο , μετά επαναδιαλύθηκε , μετά έγινε μπλε και μπλε σκόνη praticipated ,
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3

το μπλε χρώμα είναι υπόλειμμα μεθυλαμίνης νομίζω , έκανα την αντίδραση και όλα πήγαν καλά μέχρι την οξίνιση επίσης , τότε η σκόνη συμμετείχε και μετά το x<ph 7 έγινε μπλε , αλλά μπόρεσα να πλύνω τη σκόνη με ακετόνη και έγινε λευκή

ίσως δεν προσθέσατε αρκετό νερό για να διαλυθεί η μεθυλαμίνη και η NMP σε αυτό ; εγώ εκχυλίστηκα με τολουόλιο, idk μερικές φορές φαίνεται όπως στα βίντεο τους λειτουργεί πάρα πολύ τέλεια lol , αλλά εγώ και κατέληξα με 12,5g από 25g bk4 , καθόλου άσχημα για πρώτη προσπάθεια
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
αν έχετε μπλε προϊόν σημαίνει ότι υπάρχει πάρα πολύ μεθυλαμίνη στο οργανικό σας στρώμα , πλύνετε το με αλατισμένο νερό 5 φορές και η οξίνιση θα πρέπει να πάει καλύτερα
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
12,5g σκόνη ?
Κρύσταλλο παίρνετε 10g
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Γεια σας, μπορείτε να μοιραστείτε τη σύνθεσή σας με το 4MMC και αν το πρόβλημα του μπλε χρώματος έχει επιλυθεί; Οφείλεται στο συμπυκνωμένο HCL που χρησιμοποιήσατε;
 

Chenzen

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας παιδιά, το έκανα έτσι, γιατί η σκόνη μου δεν έχει καμία δύναμη είναι πολύ αδύναμη χρησιμοποιώ από αυτό στον εαυτό μου 200mg 500mg και έκανα το μηδενικό αποτέλεσμα το ίδιο όπως όλοι στην ταινία ?? : (Πλένω τη σκόνη 3 φορές με ασετόν. W πάρει μπλε meph πάρα πολύ και noe είναι λευκό, αλλά κανένα αποτέλεσμα υψηλή :(
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Έχετε ελέγξει καλά τη θερμοκρασία κατά τη διάρκεια της αντίδρασης;

Η ίδια ερώτηση απευθύνεται και σε εσάς. Η θερμοκρασία της αντίδρασης ήταν υψηλότερη από 55 βαθμούς C;
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Μπορείτε, παρακαλώ, να γράψετε τη μέθοδό σας;
για 1kg 2-Bromo-4 Metylopropiofenon;
Ή γράψτε τις αναλογίες που χρησιμοποιείτε, μπορείτε επίσης να γράψετε στο PM αν δεν θέλετε να μοιραστείτε δημόσια
 
Top